Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

Idzie czerwony Kapturek do chorej babci. W pewnej chwili wyskakuje zza drzewa Wilk i mówi -Cześć Kapturku...zaraz cię pocałuje tam gdzie jeszcze nikt cię nie całował..haha Kapturek parchnął i mówi -Ta...chyba kurwa w koszyczek!!! :D:D:D:D mi sie tam podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekając na mnie możecie niechcący zasnąć, bo pewnie ok. północy albo i dalej.. ale powiedzmy zaczynacie o jedej godzuinie a ja sie dołaczam.. i wiadomość na topiku: 22.15 qrcze ja już.. 22.30Dobra Energia własnie zaczynam.. to by było .. umówiony sex grupen-na caaałąąą polske krytyka pomijam-na posuche.. hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak blubla i zaczną się jeszcze takie teksty: 22.00 qrcze aaaa oj oj oj jeszcze!!!!!! ale super !!!! boooskoooo!!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przepraszam, ale same \"takie: mi sie zdarzają.. Przychodzi zebra z pingwinem do fotografa. Fotograf się pyta: -Czarno-białe czy normalne?? A zebra na to: Przyjebać Ci?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo aaaahhhh jaaaa!!!! teraz ufffff, teraz, taktaktaktaaaak!! tylko jak tu grzmoty zrobić onomatope-icznie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie Kubuś Puchatek przez las patrzy, a tam dzik. Zaczął więc uciekać. Schował się w swoim domku. Dzik podbiega i krzyczy: - Jest Kubuś Puchatek? - Nie ma. - odpowiada Kubuś. - Jak przyjdzie to mu powiedz, że Prosiaczek wrócił z woja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Alex ja oczywiście pomału zbieram się do domku miłego dnia życzę ;) No i oczywiscie udanego wieczoru tuż po 22 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie łudźcie się, że faktycznie zaczynając, zdolam napisać jakiekolwiek słowo :D o poprawnym zalogowaniu się nawet nie marzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
energia to bylo zamiast zdjecia:p Nie no moze Ci posle jakąs fotencję;) Jakos nie mam swoich zdjec w ogole no :o odkad mi sie aparat zespul to nie pamietam kiedy zem sesje miała:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu co się porobiło? Czyżby wszyscy, tak jak ja musieli oddalić się do przedziwnych, jednak koniecznych prac? Przyszłam się przywitać, ale czy jest z kim? Hooop hooop!! Luuuźniii! Jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humor nie najlepszy słońce Może później będzie lepiej :) Z tym szybkim zadowoleniem, to nie wiem jak mam się do tego ustosunkowzć energio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Nieskromnie powiem, że uchodziłam za najlepszego wychowawce na kolonii :D :P idę dziś do fryzjera doprowadzić się do stanu człowieczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli już czujesz potrzebę ustosunkowania się, to tylko konkretnego, dogłębnego i dokładnego, pełnego dociekliwości. :D Inne ustosunkowanie należy sobie darować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Blondi, kope lat Energia obiecuję się ustosunkować według twoich wskazówek Uczynię to przy pierwszej nadarzającej się okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam ostatnio wiosenny nastrój mam ;) Mimo że jesień tuż tuż :) blubla to się chyba wzorowym pracownikiem po tym urlopie stała naładowała baterie i teraz jej praca z rąk nie wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×