Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

powiedziała ze tak ale oby melinę Energy z dalal od centralnego znalazła bo bedziesz musiał blublę reanimować ....tylko nie metodą usta usta :D:D:D:D Kurwa poczytałam tą oranżadkę :D:D:D ale ludzie mają problemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezły z niej psychol a co do blubli to moge ją w różny sposob reanimowac Na przykład poprzez masaż serca , a konkretnie klatki piersiowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona coś mówiła o masażu przedmiotem do którego się w sypialni uśmiecha albo on do niej :O kompletnie nie umiem odgadnąć tej zawiłej zagadki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedmiot w sypialni? Może chodzi jej o lampkę nocną :D Albo ciepły termofor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz ze lubi reanimację lampką nocną??:O to musi być przeżycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wie Moze ta lampka nocna ma jakies dodatkowe funkcje W sypialni mam jeszcze budzik może ma blubcia budzik z wibracjami i tym trzeba ją masować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to niby się uśmiecha :) śmiejący budzik?? ;) wiesz chyba przestanę się nad tym zastanawiac jak się spotkamy wyduszę z niej tą odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiemy się już wkrótce ;) może nam blucia nawet zademonstruje :) dobrze że póki co ty się zadeklarowałaś Fajnie bedzie się spotkać i wypić w starym dobrym gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć33
Ale jaja... Tutaj wawiak zgrywa przed wami dziewczyny amanta i super ogiera, takiego mądrego i ogarnietego. A to typowy cham i krawaciarz (czytaj warszawiak). Poczytałam jego wypowiedzi na innych topikach, niezły z niego gbur i pewnie bije kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha wawiak znowu złamałeś jakieś kobiece serce??:):) ehhh ;) Ja tam uwielbiam Warszawskich krawaciarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę tu bronić Wawiaka własną piersią, bo nie za bardzo jest czym :p, jednak jako osoba, kóra miała przyjemność spotkania z Wawiakiem na żywo napisze tylko: mam zupełnie odmienne zdanie o nim. Bardzo dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie bije kobiety i jestem warszawskim gburem :D czesc energia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wie okaże się w praniu, czyli podczas zebrania luźnych w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa wawiak ja wiem że Ty byś najchętniej nas widział bez, ale ja nie mam ochoty spedzić nocy w areszcie w stolicy za demoralizację młodzieży ;) i nie tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzajmy z ta demoralizacją Już kiedyś pisałem że warszawska mołodzież jest na tyle zdemoralizowana że twoje popisy nie spowodowałby zamkniecia cię w areszcie. Choć po chwili namysłu, jakbyśmy wszyscy byli zamknieci w jedenj ciemnej celi to kto wie, czy dopiero nie doszłoby do demoralizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawiak czyli co?? obowiązujacy strój na ten dzień to tylko szale boa??? mmmm ale bedzie noc!!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć33
wawiak jakiej marki jeździsz samochodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×