Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

hahaha a gdzie się on podziewa?? zaraz go naprowadzimy na odpowiedni tor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam krytyka to dochodze do wniosku, że \"stara\" kadra jednak bardziej mi odpowiada to kiedy to spotkanie i gdzie? i nan flaszke przywieźć ze soba, czy oduzycie mnie na miejscu, zaraz po pierwszych krokach w stolicy?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wstepnie w warszawce moge być 6 pazdziernika juz rozmawiałam z kuzynką ma wtedy wolne juz mam legowicho ;) Kazdy ma przywiezc flaszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no własnie ziomale to muszą załatwić ;) i to gdzieś gdzie nie jest tłoczno bo nam blubla zejdzie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reanimować będziecie, czyli lać po pysku... i w pyska ale nie flaszką, tylko zawartością proszę.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem wawiak zrobi reanimację typu usta usta ;) myslę ze bedzie nie miał nic przeciwko??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba coś ciepłego wtedy reanimacja ma sens Stolik w pubie rezerwować? czy hotel - ze względu na te reanimacje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam , jak marzyć to na całego.. coś co sie uśmiecha qrcze.. do qrcze chyba, albo sie smieje na całego w sypialni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam do domu i obiecuje przez całą droge mieć nieczyste mysli.. ale to chyba na innym topiku było.. :O na jutro zamówiłam (umówiłam sie raczej) fryzjera, zamierzam sie \"zmienić\" a co z wiekiem trza zacząć sbać o siebie troche.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie i komu penis sie śmiał, bo mi sie topiki juz pojeb*** id skakania po nich, wydawało mi sie, że to tu, ale łba za to nie dam.. może \"u krytyka\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to żeby mi sie podobało, ale ja już ! w pracy oczywiście..:O dzisiaj zgodnie z postawionym założeniem-OSTATNI DZIEŃ POPIERD** a od jutra spanie do 9tej (przy dobrych wiatrach, jak dzieciom wczesniej nie zachce sie jeść, pić, siusiu, lub innych przerywaczy snu), a od poniedziałku, przyjemna praca na p[ół gwizdka! i będe sie tego trzymać.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc blubla śmiałe plany ale co tam do poniedziałku to nas dzieli jeszcze cały cudowny czas lenistwa i długich wylegiwań w łóżku ;) Przynajmniej ja tak mam zamiar zrobić ;) Mężczyźni niech sami o siebie zadbają no i o jedyną kobietę w domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, ja to zawsze mam pod górke, u mnie jest skrajnie odwrotnie-czyli mamy tylko jednego faceta w domu (nie licząc rybki, którą posądzam o rodzaj męski po zachowaniu...) i są trzy baby.. i chomik, który okazał sie też babą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki pech? :) w kupie siła :D My dwie leciutko dajemy radę jedynemu dużemu i silnemu fizycznie i psychicznie mężczyźnie :) Jak poznać płeć chomika, bo moja córka chce mieć zwierzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha przez chwilę widziałam wpis wawiaka i go ktoś usunął :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac podpadłem moderkom :D Trzeba przyznac że ta oranżada z ogólnego przechodzi sama siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szkoda gadać Czekam na ciebie qrcze w wawie Czy cos wiadomo o blubli? stawi się na wezwanie razem z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×