Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

Wręcz przeciwnie :) Jestem bardzo naładowany jodem i pozytwyną energią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Słonko świeci, ale i widze czarne chmury... czyli w normie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam ja miałam piekny weekend własnie Energy wysłałam fotki z moich pobliskich okolic ....taka jak Energy uważam że piekny zaczął się czas jesieni ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż w takim razie nie będę wam zakłócał wizji tej pieknej jesieni doniesieniami o załamaniu pogody i mozliwym sniegu w październiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój łykend był spotkaniowo-knajpiano-spacerowy :) Bardzo jestem zadowolona :D też kcem fotky!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam już, że Wawiak szykuje się na następcę Jarka Kreta :):) Cisza z tych fot Qrcze aż bije po uszach wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
energio a qrcze jest na którejj z tych fotek, czy tylko krajobray ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja autorke juz tyle razy prosiłem o fotki z lipcowego urlopu że nawet nie śmiem prosic o fotki z ostatniego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawiak marudzisz za 2 tygodnie będziesz mnie mógł nawet dotknąć ;):P o ile znajdziesz na to sposobność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty lepiej się pochwal znów, jak się prężysz na plaży , itp :) Odwzajemnię się fotkami z piaskownicy :) (zresztą jutro poślę Wam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było ciepło ale nie na tyle żeby leżeć nago na piasku :) Choć powiem szczerze że amatorów kapieli nie brakowało Woda miała 18 stopni więc w sumie im sie nie dziwię Qrcze jeszcze się nie widzieliśmy a juz planujesz dotykanie? No prosze, nie poznaję kolezanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wawiak juz zapomniałeś??? Jade do stolicy po słodkiego buziaka nie chce być gorsza od Energy ;) Ponadto wstępnie dzięki Energy przeszłam krótkie szkolenie z rysunku kudłatego i mam zamiar robić tam wielokąty :D:D:D:D Sztuka malowania jest cool ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wam fote moją obecną. oczywiscie za dużo nie widać, bo to \"powesela\" fota jest, jedyna jaką miałam na płytce, której zreszą już nie mam, bo poszła w teren. pozostałe aktualne wciąz \"są\" w moim domowym kompie i sie ze mnie śmieją, jak co chwile sie odgrażam, że je sobie wgram na płytke.. pozdrawiam i wracam do rycia w papierach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja się nie wyłamuje :( ehhhh a liczyłam tu na zryw obywatelski luzaków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze-> nie uwierzysz, ale mam kraty woknach (bo tu kiedyś kasa była, za lat głębokiego komunizmu..) i nawet w przypływie załamania nie da sie przez nie wyskoczyć :O u mnie świeci słoneczko, nie przyjmuje do wiadomości, że w październiku ma być śnieg😠 na reszcie pięęęękna pogoda jest i niech trwa... mam dwie pralki do wyprania i chce na balkonie wysuszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślę ze nasz pogodynka Danielek się raczej mooocno tym razem pomyli ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak się nie myli, to żadne czarnowidztwo nie przeszkodzi mi dizś w wystawianiu sie ku słonku :) Trochę zmarszczek i opalenizny przy okazji trzeba złapać, póki można. W weekend latałam z krótkim rękawem - nie przestraszą mnie smętne prognozy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera !! Zupelnie inaczej niz na ostatnich fotkach jakie widziałem. Jakoś tak grzecznie ;) Naprawdę bym cię blubcia nie poznał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o to chodzi, jak sie ciąć to na całęgo!! do tej pory znajomi mnie nie poznają.. a męża podejrzewali o zmiane żony.. następny etap-na zapałke.. ;) wawiak-> jakie grzecznie!, ty mnie na prawde nie znasz ja tak grzecznie , bo zluzowana z poprawin wracałam (poprawka-to było \"popoprawinowe\", po weselne, uuuuu... może kiedyś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi-> absolutnie niezamierzenie, wydawało mi si, że wysłąłam wszystkim.. zaraz naprawie haniebny błąd.. qrcze-> jakie zdjęcia?? ja nic nie dostałam.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Qrcze z adresu eska...?? Bo tylko takie dostałam... zbieram się do pracy, miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×