Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

Pytałam Blondi, bo mam bardzo dobre wspomnienia z takiego miejsca na Pradze pn, zdarzyło mi się mieć tam praktyki, nie myśl sobie, że jestem taka pełna uprzedzeń i stereotypów :p Lekko mnie wypełniają, bez tłoku :P ;) Qrcze, dyrektorzy w szkołach mają skłonność NIE WIDZIEĆ problemów, nie widzą problemu więc go nie ma, więc nie trzeba się nim zajmować... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ma on udokumentowaną nadpobudliwośc w zeszłym roku miał nawet nauczanie indywidualne...własnie myslałam o tym aby jakiś psycholog miał styały kontakt ze szkołą i w takich przypadkach odrazu reagował. Ale czy jest taka możliwość?? bo wiem z doświadczenia że wykluczenie go ze społecznosci nie poprawi sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi!!! Gdzie Ty bylas jak Cie nie było ?:D Ja to neta nie miała spory czas...:O a tak poza tym to Nudze sie strasznie bo wakacje mam jeszcze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Alex i co w koncu za uczelnie wybrałas?? ja tam bym na Twoim miejscu teraz do Warszawy poszła zobacz ilu znajomych juz mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na tyle ;) no chyba że wawiak ma coś jeszcze gratis do zaoferowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zinmo, dziewczyny!! ja normalnie zamarzam. w domu szpital, a jak dalej nie będą grzać w pracy to i mnie rozłoży.. siedze przy tym przedpotopowym grzejniczku i marzne.. :( 😭 Blondi 🌻 gratulacje -nowa praca, byleby lepsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc blubla ja juz myslałam ze tam całkowicie zamarzłas i przez te skościałe palce na kafee nie możesz pisać a tu masz grzejniczek rozgrzewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/> kawusia dla blubleczki?? jakby to oranżadka ujęła ;) a moze coś mocniejszego?? Energy wygrzebała gorący artykuł o malinach i boskich stópeczkach biegnących przez przełyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie gruboude energio!! Szczuplutka laska jestes;) Noooo qrcze liczysz na jakąs niższą cenkę?:p na innych aukcjach 149 kosztuje więc doceń moje miłosierdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha jesli warto to Alex dla dobra przyszłej inteligencji dałabym te 150 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te gruboude to komplement od jednego pana :), bardzo mi się spodobał :) nie wiem dziewczyny jak możecie z nerami na wierzchu śmigać... wolę po stokroć swoje barchany niemodne, byle ciepło było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam kupię i powieszę w szafie dla dobra polskiej inteligencji to robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No znam się, autopoznanie trwa zresztą nadal :):) Alex, no co ja poradze, że lubię jak bluzeczka jest w spodnie włożona. Mamusia tak mnie uczyła i tak mi zostało :) Do ciucha nic nie mam, tak tylko gadam, żeby podtrzymywać rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autopoznanie mówisz energy?? hmmm i co?? codzień odkrywasz w sobie coś eksyctującego??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co odwaliłas?? grupa wsparcia ci pomoze w tych cięzkich doświadczeniach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaga, pomaga :):) Proces autopoznania wykazał, że jestem megapróżnym tyłkiem. Coś mi świtało wcześniej, ale jak coś takiego objawi się w pełnym świetle, to ciężko się do kupy zebrać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednym słowem jestes tak jak ja....masz sexualne podejscie do pracy??? oki bedzie dobrze Energy nie jesteś sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie dresiiikiii!!! łał, normalnie.. jakieś 10 lat temu mogłabym w nich.. hoho!!! a teraz to mi bluzy luźne w czymś co sie kiedyś talia nazywało, pozostały.. robie kawe , komu jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×