Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

to tez blubla ;):P ale chciałam tak dyskretniej coby sie chłopina nie spłoszył a Ty jak zwykle blubl tak z grubej rury 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co? ja to baba z kujaw jestem- prosta i bezpośrednia.... i ładna , i młoda, ech.... kiedy to było.. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zescie najebali za przeproszeniem stron :O Myslicie ze nadrobimy to co nam wykasowali ?:p czesc w ogole:D wlasnie z Piotrkowa wrocilam i jestem tak zmeczona ze padaaaam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Alex a czemuś do mnie nie zajrzała>??? masz kreche jak stąd na Mazury :) :P Jedziesz z nami na mazury>??? ;) Krytyk kobiet się o wielkość i wiek nie pyta :P a jak myślisz??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmiary?? hmmmm wiesz mniewazne jaką strazak ma sikawe tylko jak potrafi się nią posługiwać kazda ci to powie ;) A masz inną teorię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze a bo ja nie wiem gdzie Ty pracujesz:p jutro tez tam bede bo mam egzamin na prawko :O na mazury moge jechac bo nigdy nie byłam;p czesc krytyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! i cisza?! ilość dzieci, byłych żon (i tak wiemy, że wina po ich stronie była...)... :P qrcze, ale dałaś, ktoby pomyślał... a o luzy w pochwie to kobiety sie pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qurcze wystarczy poczytać kafeterię i każdy wie, że teorie bywają rózne. A Ty Aleksandra to młodziutka jesteś, w porównaniu do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha blubla teraz sie nie wywinie :):):) byłych zon i nie zon ;) pełno zapewne boso rowem cieka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gań Alex tu Grazynka twórczyni topicku miała mniej niz ona i co?? biedaczysko😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos teorii... podobno każdy facet ma 2 metry wzrostu, czli wzrost właściwy i długość.. wacka, ptaszka, fiuta , czy jak tam... :O aaaalllleee tę teorię obaliłam , boooo mój mąż ma 197 cm właściwego i hohoho!!! napewno nie jest to pozostałe 3 cm... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie wymijające wiesz topickskasowali i teraz wszystko na nowo pisać trzeba 😭 ehhh zaczyna mnie to nudzić:O Mam 33 lata męzatka od 13 syn Daniel i Piotr Mąz jak mąż zony nie mam szatynka(choc wawiak jest daltonem i mówi ze czarna) niebieskie oczy średni wzrost średnia waga średni intelekt :P czy tyle starczy??:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale duchem wielka... i luzy ogromniaste... to do qrcze sie tyczyło, bo ja to wiesz nie ulega wątpliwości-blondyna, czasem nawet mentalmość odpowiadajaca kolorowi włosów... mąż wciąż ten sam, ale to przez wawiaka, bo jakos na ten romans sie umawiamy, umawiamy i nie możemy... :O dla odmiany dwie córki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyk mojego lubie:p qrcze nie chwalilas sie nigdy synuśkami :p znaczy wiedziałam ze masz potomstwo ale nie wiedziałam ze synkow... i to dwóch;p ahh dobrze ze przyszedł Krytyk to sie czlowiek nowych rzeczy dowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o blublowska teorie to sie calkowicie nie zgadzam moj mąż powie dobry kogut to chudy kogut :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na przekór wszystkim (czyli qrcze) twierdze, że dobry kogut to wieeelki kogut... :P:P:P :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×