Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

:) jasne ze znam ;) ja sie interesuje tym co w moim kochanym kraju jest ;) sosnowiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie, krytyk dużo pięknych \"zamecków\" w koło, ale niestety wiekszość strasznie zaniedbanych, większość to pałacyki , które z czasm zostały zasiedlone przez PGR-owców... straszny widok... ale kiedyś musiał być ładne...albo i piękne nie pamietam już nazw wiosek i osad, ale zostały zdjecia z opisami ostatni raz byłam tam jakieś 5-6 lat temu, powiedz, że sie zmieniło na lepsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze, bingo! Twoja przenikliwość mnie powaliła :) Eh, ja też mam wspomnienia z Siemian, wioski niepodal Jezioraka, to były wakacje, choć spędzone głównie w pokoju :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubla nie wiem czy zauwazyłas ze Krytyk ma dla Ciebie inne atrakcje na Mazurach ;):P a nie zwiedzanie zameczków ;) no chyba ze nocą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze już zarezerwowałem wstepnie lokum Oglądałem galerię i zobaczyłem duży plac zabaw dla dzieci poza tym łódki , konie i inne pierdoły Juz się napaliłem tylko ta pogoda Zeby nie padało za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też rozróżniam Zagłębie od Sląska choć tak naprawdę nie pojmuje czemu wzajemnie się nie lubicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar wybrac sie tam w sylwestra ma naprawde atrakcyjne ceny :) w zeszłym roku koszt od pary był około 280 bez bnalu bo bal był po drugiej stronie ulicy za około 150 zł pobyt około 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo hanysi to jak aborygei w australii a zagłębioki to przyjezdne ;) i dlatego sie tam o pozycje bija :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze wiem , wiem... ale zauważ- zaznzczył trójkącik - z tobą, a nie z wawiakiem.. jak nic też lesbija.., :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wszystkich lubię i jest mi egal :) Niemniej ponoć te części Polski były kiedyś pod innymi zaborami i dlatego Hanysi mówią o nas że jesteśmy zza granicy, no cóż, ja sie czuje obywatelką świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że mam inne atrakcje a nie jakies tam zaniedbane zamki. Zmieniło sie naprawdę na lepsze, jednak nie wszędzie. Miasta i nawet małe wioski zaczęły inwestować w infrastrukturę, sa lepsze jachty, warunki bytowe, jedzenie. Osobiście polecam ośrodki nad jeziorem gołdapiwo (czyste, spokojne, jeszcze nie oblężone przez stonke turystyczną). W ogóle okolice Kruklanek, Węgorzewa, Giżycka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te kobiety moja ostatnio przedwczoraj to samo pytanie Co robimy w sylwestra? Jeszcze na wakacje nie wyjechałem a ta mi o sylestrze wyskakuje :) O sylewstrze będę myślał w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o sylwestrzewogule nie myśle, jeszce musze przeżyć wesele we wrześniu.. z dziećmi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w listopadzie?? wawiak najlepsze miejsca sa juz we wrzesniu zajete ;) Krytyk dobrze miec tu łacznika na taki zakątek ;) Wygrzebiesz mi gdzies taką ciekawą dziką wioskę???:):):) tylko to mnie rajcuje a nie jakies tam infrastrukturowo nowoczesne miejscowosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem typowy mieszczuch i dzicz mnie męczy potrzebuję cywilizacji Spokojna głowa qrcze zawsze gdzies się łapałem więc i teraz dam sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak krytyk ale reszta tak niedługo wróci jeszcze energia która tez jest męzatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzicz lubię, w zeszłym roku przypłaciłam to nawet użądleniem pszczoły :( Tak mi się chciało do lasu, nad samym brzegiem jeziora, gdzie żadnego ludzia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sobie slubnego juz znalazłam blubla i Energy tez Blondi ma jakiegoś na stałe choc chyba panna jeszcze wawiak ma sliczną zonę Krytyk.....???? a ty???? aaa jescze na poprzednim topicku był taki pomarancz ale komp0letnie nie wiem nawet jakiej opcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o Mikołajki to jedyna rzecz, która mnie w tej okolicy zainteresowała to wiża jakieś 3-4 km od nich nad Śniardwami.. nie wiadomo po co była zbudowana, ktoś mówił, że wojskowa jakaś, jak sie nja nią wchodzi to kiwa, kiwa... trzeszczy, a jak sie jeszcze poprzedniego piło to :O:O zaraz poszukam nazwe.. wiem, że sie szło też przez jakieś gospodary z krowami, bo my przeważnie tam zasuwaliśmy pieszo, dla relaksu, auto zostawało w Mikołajkach... i wspomnienia wróciły.. i rzeczywiście-wszędzie pełno warszawiaków, i działki powykupywane przez nich.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo to sie wawiaki rozpanoszyli :O no no kto by pomyslał wszedzie ich pełno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech jeździ, mąż w sojej pracy ja w swojej.. :P niech jeździ!! wawiak obiecałeś atrakcje, to odrobina masochizmu... zaraz gdzieś tu kawłą odpowiedni miałam.... poszukam, wkleje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gurcze przyjedziesz sama czy z rodziną? A co do warszawiaków (bez obrazy wawiak), nie cierpię tego jak jeżdżą, wymuszenia, parkowanie gdzie się da i jak się da i zawsze obowiązkowo na awaryjnych, chociaż bryka nówka za 200 tysiaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge znaleźć, no kur*a mać... szło to jakoś tak.. W więzieniu spotykają sie -pedofil, zoofil i masochista.. Zoofil mówi -żeby chociaż jakiś kotek... pedofil -i żeby ,młody a masochista -miau.... pewna nie jestem ale jakoś tak to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ma to znaczenie czy sama czy z rodziną?? :P zobaczcie tekst :) To był paskudny dzień. Wstałem rano... założyłem koszulę i guzik odpadł. Podniosłem teczkę i urwała się rączka. Bałem się pójść siku do ubikacji. :D:D:D:D:D ja tez bym się bała :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×