Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

wawiak i tak jestescie lepsi niż łodziaki wierz ci to maja mniemanie o sobie a na drodze to król i pan :O mam to na co dzien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawiak- ale ty jesteś inny.. ludzki taki, i medialny, i nawet miły bo czasem nam za friko pogode przepowiesz.. i jeszcze chcesz pomóc w kwestii zasadniczej, czy mamy te luzy w tych pochwach czy nie :P :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myyy to do tego zbiornika wody pitnej o nazwie Zalew SULEJOWSKI TO IM SIKU ROBILIśMY ;):P to był kiedys zbiornik wody pitnej dla miasta Łodzi :P a sie nad nim tak panoszyli ze szoook ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do łodziaków nic nie mam Nie mam tez nic do Poznaniaków ani krakusów Wystaraczjąco dużo jeżdze po Polsde by nie patrzyć na innych stereoptypowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale ja tak naprawdę nic o Was nie wiem? Aha jesteście mężatkami. A tak naprawdę to poprosze o jakics informacje na email. Pofnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wania złowił złotą rybkę. - Rybka: puść mnie spełnię twoje życzenie - Ok - Willę chcesz? - Nie - Mercedesa chcesz? - Nie - Medal za męstwo chcesz? - Tak jasne. Huknęło, jebnęło i Wania znalazł się prosto na polu bitwy z dwoma granatami w ręku. Patrzy a na niego napierdala 10 czołgów. Wania wkurzony przez zaciśnięte zęby: - K...wa, pośmiertny mi dała!!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krytyk musisz być cierpliwy my tiu juz chyba z pół roku ze soba debatujemy a ty chcesz w dwa dni wszystko wiedzieć. dziewczyny nie sa takie szybkie mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyk a co chcesz wiedziec??? szkoda ze nam poprzedni topick skasowali :( tam było całe moje wewnętrzne wnętrze lącznie z luzem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawiak liczysz na to ze szybkie nie jestesmy??:P czy cos się zmieniło??:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cyklu ogłoszenia: Używane samochody: po co masz jechać gdzieś indziej i dać się oszukać? Przyjedź do nas Na sprzedaż: pies, je wszystko, lubi dzieci. Młody, zamożny, przystojny, wysportowany, bez nałogów poszukuje wielkiej, prawdziwej i czułej miłości. Raz na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu, krytyk, my to wiesz, taki luźny kolor włosów, luźny makijaż (przeważnie sam spływa w mnajmniej oczekiwanym momencie)i wogule oczy - pełem luz- rozbiegane, a jakie luzy w gębie?... znowu za dużo gadam.. :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajączek i niedźwiedź jechali pociągem na komisje wojskowa. Zajączek wypadł z pociągu i wybił sobie wszystkie zęby. Pobiegł jednak na skróty i dotarł na miejsce szybciej niż miś. Kiedy mis wchodził do budynku, zając już wychodził z komisji. - No i co? - spytał miś. - F pofrzątku!- odpowiedział zając. - Sfolniony. Bfrak ufzębienia! Mis pomyślał chwile, odszedł na bok, wziął kamień i też wybił sobie zęby. Wychodzącego z komisji misia, oczekiwał już zając. - No i cfo? - pyta zając. - F pofrządku! - odpowiada miś - Sfolniony! Plafkoftopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma durex składa najserdeczniejsze życzenia dla użytkowników naszej konkurencji z powodu dnia ojca. Prosimy wykasować część SMS i zdjęć w celu zrobienia miejsca na skrót z dzisiejszej debaty sejmowej. W celu łatwiejszego czytania skrót został podzielony na 300 sms. Są te sms sieciowe, więc w razie nieudostepnienia miejsca aparat sam zwolni potrzebna pamięc. Twój Operator Jeżeli weźmiemy pod uwagę przeistoczony energizm deizmu kreacyjno mistycznego to jego ortodoksyjność resublimuje wszelkie struktutalizmy egzystencjalne. To, co wczoraj w nocy robiłeś swojej żonie było naprawdę dobre. Wielki Brat. Dzień dobry. Tu Twoja Idea. Uprzejmie prosimy o wyłączenie wibratora, ponieważ zakłóca on prawidłowe działanie naszej telefonii komórkowej... Z góry dziękujemy i życzymy miłej zabawy. Jaka jest roznica miedzy penisem a zarowka??? Żadna... I jedno i drugie mozna zastapić swieczka... nie, dosyć, trzeba chociaż poudawać, że sie pracuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blbcia kryty cię tu próbuje zbajerowac a ty tylko dowcipami sypiesz Moze to i dobrze :) qrcze juz zarezerwowałem ten ośrodek choć powiem szczerze nie jest tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ja już na cenach się nie znam ale wydaje mi się że 100 zl za pokój bez łazienki za dobe to jednak duzo jak na mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech próbuje, może mu sie uda??!!;) cze.. radości.. wawiak- mi sie też wydaje,że dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubla wlasnie czytałam dowcipy i pomyslałam zeby nam sie to po wyluzowaniu na Centralnym w stolicy nie przytrafiło :P Mocno napruty gość wsiada do taksówki i mówi do taksówkarza: - Na dworzec! Ale to bardzo szybko! Na to taksówkarz: - Proszę pana, ale my już jesteśmy na dworcu! Na co zdziwiony pijaczek wyjmuje z kieszeni 50 złotych i mówi: - Masz! Ale na drugi raz tak nie zapie*dalaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno trafiłem na taki kawał: Spotyka się 2 Argentyńczyków; - Słuchaj wczoraj posuwałem taka panienkę, że ho ho, to był najlepszy sex w całym moim życiu. Pamiętasz ten krzyż z Panem jezusem, tak mu się podobało to co zrobiłem, że uwolnił ręce i bił mi brawo! - E..tam to jeszcze nic. Ja wczoraj miałem taki sex, z nieziemską babką, tak jej dogodziłem, że krzyczała, piszczała i zemdlała. Ni i wiesz ten obraz co wisi nad łóżkiem \"ostatnia wieczerze\"... - ten pierwszy mu przerywa i krzyczy ..... NIe pierd** wszyscy 13 bili Ci brawo? - Nie jeszcze lepiej... zrobili fale meksykańską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D rozpływam sie.. jak to jest albo zimno, albo upały jak....w Argentynie w/w... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie bój sie, tu wszystko zaobraczkowane i bezpieczne, ale luźne więc można sobie pozwolić na głupoy... byleby potem porodów niespodziewanych nie było.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×