Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Płytka Tytka

stare programy telewizyjne dla dzieci i młodzieży-jakie pamiętacie?

Polecane posty

Gość a kto pamieta
Pippi Langstrumph??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto pamieta
www.tv-nostalgie.de/Sound/Pippi.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszar
pamietam jeszcze taki serial o piaskowym stworku. nazywal sie chyba Brontowąsik ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubega13
heja wszystkim! kto z was pamieta program z tvp2 ALE HECA? bardzo zalezy mi na tym, aby ktos dał jakiegos linka odnosnie uczestników tego programu. będę wdzieczna. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYLO SOBIE ZYCIE czy ktos to jeszczze pamieta? ja uwielbialam ten program. a ile ciekawostek o zyciu mozna bylo dowiedziec sie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NODI
"przypomniał mi się jeszcze jeden program z okresu Truskawkowego Studia. Występował w nim Grzegorz Gzyl (gra teraz Marka Zimińskiego w NaWspólnej). czytał on listy od nastolatek zwłaszcza o problemach sercowych(niby przychodzące do redakcji) po czym okazywali (chyba) daną scenkę opisującą sytuację z listu, on udzielał jakiś rad. program był przeplatany piosenkami. nie pamiętam tytułu. wiem tylko,że prowadzący przedstawiał się swoim prawdziwym imieniem" fILIP TU fILIP TAM ZAWSZE KIEDY JESTEŚ SAM! nie pamiętam czy miał jakiś konkretny tytuł program był kręcony na osiedlu Dąbrówka w Gdyni na którym mieszkałam z udziałem dzieci z mojej szkoły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaaaaaaa
a czy ktos pamieta program trele fafele czy jakos takos?program ten prowadzil skiba bodajze.czy wie ktos jak nazywal sie ten program?bo mi prawidlowa nazwa wyleciala z glowy zupelnie:P a jezeli chodzi o programy dla mlodziezy to bardzo lubilam rower blazeja i pamietam odcinek w ktorym powiedzieli ze jeden z prowadzacych (marcin chyba) zginal w gorach...:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg szukam wszedzie i znalesc nie moge.. błagam, pamieta ktos taki program, bardzo stary, na początku wychodziła dziewczynka chyba w niebieskiej sukience na ulice i mowila cos jakby \\\"Ola bajki opowiada\\\" ( nie jeste pewna) i potem (pamietam tlyko ten odcinek) dziewczynka bawiąc się żaba i innymi maskotkami opowiadala wierszyki brzechwy. Byłabym wdzieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam że był ro bardzo nastrojowy program, w tle słychać było tajemniczą muzyczkę, ogólnie program miał tajemniczy kllimat, nawet kiedy dzieci opowiadały smieszne wierszyki, chyba za ot go pokochałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc jednak \"Ola bajki opowiada\" ... znalazłam w wikipedii... kurczę tak bym to obejrzała czasem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka-zosieńka
do WSPOMINAJKI- serial Niebieski Lato był produkcji hiszpańskiej, puszczali go w wakacje:)obejrzałabym chętnie znowu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruncio
Ja choć mam 29 lat bardzo mile wspominam tik taka bo był to wesoły program edukacyjny pełen wspaniałych piosenek.Serial o Emilu tak samo dobrze pamiętam zwłaszcza że mieliśmy w klasie Emila.Pamięta ktoś taki czeski serial pt-goście?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.........
haha ale sie usmialam,co prawda mam skleroze jak cholera ale bajka(nie wiem jak brzmial tytul)dzeki i nuka to pamietam do dzis, jak moj maly wtedy jeszcze brat spiewal te piosenke..po swojemu....to byly fajne czasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.........
i tik -tak.....sigma i pi....i moja ukochana arabella....nawet kiedys wzielam pierscionek mojej mamy zeby sie bawic w arabelle ktory sie zgubil na strychu.....ale szczesliwie odnalazl po latach...a swoja droga kiedys dzieci sie potrafily bawic, nam sie nigdy nie nudzilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppiioottrreekk
witam pamieta ktos taka bajke chyba na tvp2 leciala dosc dawno temu opowiadajaca o przygodach ludzi zyjacych w komputerze ktorzy byli wciagani w wir i stawali sie przeciwnikami zywego gracza kiedy on wlanaczal gre niewiem czy ktos sie domysli o co chodzi bo tlumaczenie jest dosc slabe ale inaczej niewiem jak to powiedziec z gory dziekuje za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
a jak nazywał się serial o chłopcu chorym na downa -Korkim-lecial zawsze w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowne lata? :> chyba ;) Poza tym: Koń który mówi Domek na prerii Bonanza Bajki Hanna Barbera Wojownicze żółwie ninja Ehhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Korkim to
"Dzień za dniem" leciał w soboty około 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Korkim to
"Cudowne lata " to o Kevinie bynajmiej nie chorym na downa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka banitka
A kto pamięta Barbapapę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torelancja
z tym dzien za dniem to bylo tak ze mial rozijac w ludziach tolerancje.no ale polacy jak to polacy. w polsce dzieki temu serialowi powstale nowe obrazliwe slowo ktore funkcjonuje do dzis.Korek=czlowiek z zespolem downa od imienia corkie(czyt korki). widzialem niedawno wywiad z tym chlopakiem co gral korkiego, i sie tak inteligentnie wypowiadal ze gdyby nie jego wyglad to bym pomyslal ze ten czlowiek nigdy nie mial zespolu downa.wywiad byl przeprowadzony z juz doroslym korkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie taką bajkę \"Sara , mała księżniczka\"? Zaczynała się słowami piosenki: \"Przybyła z Indii nad Tamizy mglisty brzeg Sara mała księżniczka...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie taką bajkę "Sara , mała księżniczka"? Zaczynała się słowami piosenki: "Przybyła z Indii nad Tamizy mglisty brzeg Sara mała księżniczka..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaKayka
Ja pamietam ze byl taki program na TVP 2 nazywal sie chyba Rykowisko... no oczywiscie Przybysze z matplanety... moi ulubieni. Byl jeszcze w latach 20 taki program animowany po angielsku wystepowala tam rodzina krolewska i taki facet od zegarkow ale nie wiem jak sie nazywa to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaKayka
sory w latach 90 nie 20 :P bez przesady ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruncio
Jak sie nazywał program na katowiciej trójce w tv co na początku była piosenka lollipop? pamiętam tylko że to był jakiś teleturniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladalam rykowisko ale
rykowisko było na polsacie, prowadzaca byla łucja ktora potem w tvn wspolprowadzila " sextet" bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiłam program emitowany
zdaje się w piatki przed lub po randce w ciemno , nie pamietam tytułu, ale głosu tacie udzielał Piotr Fronczewski, synem był Mikołaj Radwan i ich rozmowy zaczynały się od słów :"tata, a Marcin powiedział.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×