Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Płytka Tytka

stare programy telewizyjne dla dzieci i młodzieży-jakie pamiętacie?

Polecane posty

Gość nie to byla bajka chyba a nawe
t napewno rysunkowa!zadne kukielki czy cos!w latach 70 jak tv pokazywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaszu
To nikt nie pamięta tego programu dla dzieci? gdzie Pan uczył musyki skacząc po paininie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byl program z Tadeuszem
Kwinta.synem pisarki Ireny Kwintowej.jak sie nazywal to nie pamietam.moze nauka muzyki dla klas podstawowych...nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten program z Tadeuszem Kwintą nazywał się "Dzieje kultury polskiej"-uwielbiałam go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamiętacie może
program "Gimnastyka buzi i języka"? Prowadził go Wiktor Zborowski. A poza tym uwielbiałam tik tak, Ciuchcię, krzyżówkę 13-latków, Szalone liczby, Pi i Sigma, Akademię Pana Kleksa, Domowe przedszkole etc... Teraz już nie ma takich fajnych programów dla dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w tik-taku.to nie lata m
ego dziecinstwa wiec moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
A mnie zdziwiło, że jeszcze nie wymieniliście "The Muppet Show" - Jima Hensona. Pierwszy raz nadawali to jakoś przed 1980 rokiem (może 1978)- pamiętam bo chodziłem wtedy do przedszkola a kolega przynosił z domu do zabawy plastikowe figurki bohaterów tego serialu -> żabę Kermitta, świnke Peggy, dziwaka Gonzo itp - wszyscy mu zazdrościli. Sam serial był nadawany na dwójce chyba ok godz 19 lub 19:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był wtedy chyba jeden z niewielu fajnych programów...do tego nituzinkowy bo marionetkowy:) poza tym to z tamtego okresu pamietam chyba tylko animowane niesmiertelne Miedzy nami jaskiniowcami...szkoda, ze teraz leci o jakichs blizej niezidentyfikowanych porach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był wtedy chyba jeden z niewielu fajnych programów...do tego nituzinkowy bo marionetkowy:) poza tym to z tamtego okresu pamietam chyba tylko animowane niesmiertelne Miedzy nami jaskiniowcami...szkoda, ze teraz leci o jakichs blizej niezidentyfikowanych porach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzieliście, dziś był na jedynce pierwszy odcinek Podóży za jeden usmiech:) :) :) jakos miedzy 10ta a 11stą... A co własciwie było w Ekranie z bratkiem?..nie pamiętam tego juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sama nie wiem255658
teatr młodego widza to bylo coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie teatr młodego widza
to było coś!!! do dzisiaj mam w głowie czołówke oraz melodie która jej towarzyszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groy
hehe a pamiętacie film "o wesołym diable" brr bajka którą można nazwać horrorem( ten wygląd diabełka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groy
hehe a pamiętacie film polski dla dzieci o wesołym diable ( czy jakoś tak) brr ten wygląd diabełka oraz jego wielki widelec. Najbardziej wryła mi się ( za przeproszeniem) cześć w której to podczas burzy pod oknem chłopca sparaliżowanego pokazał się diabełek jeszcze można obejrzeć film na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie sledzi na nowo Podrózy za jeden uśmiech?;) ja dzis widziałam tylko końcowkę- jak chłopcy wsiadali do ciężarowki razem z krowami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez ja tezdlatego d
alam ten link!ta stara wersja jest swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulska
A PAMIETA KTOS TAKA KRESKOWKE EDUKACYJNA DLA DZIECI, NAUKA JEZYKA ANGIELSKIEGO, BYLA "KSIEZNICZKA" W SZARYM KOMBINEZONIE Z TWARZY PRZYPOMINAJACA PSA I BYL JEJ UKOCHANY NO I OCZYWISCIE CIEMNY CHARAKTER, KTORY CIAGLE POWTARZAL: "I AM SO CLEVER"? :D USILUJE SOBIE PRZYPOMNIEC TYTUL, ALE CIEZKO MI IDZIE :] HELP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byl film a scislej seria fi
mow animowanych pod tytulem muzzy chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A PAMIETA KTOS TAKA KRESKOWKE EDUKACYJNA DLA DZIECI, NAUKA JEZYKA ANGIELSKIEGO, BYLA "KSIEZNICZKA" W SZARYM KOMBINEZONIE Z TWARZY PRZYPOMINAJACA PSA I BYL JEJ UKOCHANY NO I OCZYWISCIE CIEMNY CHARAKTER, KTORY CIAGLE POWTARZAL: "I AM SO CLEVER"? USILUJE SOBIE PRZYPOMNIEC TYTUL, ALE CIEZKO MI IDZIE :] HELP?" To był Muzzy(zjadał zegarki),ta księżniczka to Sylvia,jej narzeczony to Bob,a ten ciemny charakter to Corvax:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba Mazzy in Gondonland
To sie nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba Mazzy in Gondoland
Gondoland. tak.! Jest na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×