Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Płytka Tytka

stare programy telewizyjne dla dzieci i młodzieży-jakie pamiętacie?

Polecane posty

Gość nnnnmoklp
O tak Rambit był super :). Kwant też kojarzę, leciała tak taka charakterystyczna muzyczka na czołówce, ale byłam jeszcze na to za mała, jak to leciało :). Sigma i Pi kojarzę, ale jakoś nie bardzo mogę, to w przestrzeni umiejscowić ;), tzn. w jaki dzień i o jakieś porze leciało, generalnie widziałam, to kilka razy i jakoś niezbyt, to lubiłam ;). Ja to chyba najbardziej lubiłam 5-10-15, ale jak już był coraz starsza, to coraz bardziej schodziło na pracy, skracali czas misji i zeszło rok temu całkiem z anteny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 życzeń
Ostatnio obejrzałam 2 pierwsze odcinki serialu 7 życzeń :), po prostu bomba. Jak dla mnie wszystko w tym serialu jest bardzo dobre, myślę że jest dość uniwersalny w wymowie, nawet teraz by był odpowiedni, edukacyjny, ale nie taki na siłę, tak to trochę ukryte, ale da się, to zauważyć. Darek główny bohater jest takim przeciętnym chłopcem, czyli jakich wielu, myślę że grał bardzo dobrze. Fajnie jest widać jaka jest różnica podejścia nauczycieli w latach 80, jak kiedyś mieli dużą władzę, autorytet nad uczniami, a jak jest teraz. Serial nie jest przegięty w żadną stronę, a więc nie jakiś mega poważny i edukacyjny typu drogie dzieci trzeb pić mleko :D, ale też nie jest jakiś infantylny, spłycony przesadnie, jest na poziomie, ale z humorem w dobrym tego słowa znaczeniu. Polecam obejrzeć jeszcze raz, kolejny raz, jak macie ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debbiee
dobrze w domu z mama byc wieczorem i rano, chociaz czasem bywa troche zla kiedy trzeba wyleczy, wycaluje gdy beczysz i naprawde tysiac bajek zna ahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A widzieliście Lassie minionego lata?...leciało jakos rano...naprawde sie wzruszylam bo ten film jets starszy ode mnie- z 68 roku a tez nie byz za czesto powtarzany....tylko czy juz go skonczyli?....naprawde kochane psisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o połowie bajek zapomniałam :P ale dzięki Wam mi się przypomniało :D dzieciństwo kojarzy mi się z tik-takiem, 5-10-15, teleranek, pan Japa, truskawkowe studio, szalone liczby, 13-latki, Piraci show, "tata, a Marcin powiedział...", Zulu-Gula, Rykowisko, Ulica Sezamkowa a z bajek to miś Coragol, Muminki, Smerfy, Gumisie, Było sobie życie, Żwirek i Muchomorek, Wodnik Szuwarek, Krecik, Pomysłwoy Dobromir, Zaczarowany ołowek, Bolek i Lolek, Kot Filemon, Reksio, Hana Barbara(?) w soboty i 12 to leciało przez godz bajki np Jetsonowie, Scoby Doo, Flinstonowie, o 2 misiach ale nie pamiętam imion (ach ta skleroza :( ), no i na canal+ struś Pedziwiatr i te wszytskie inne "zwierzątka" seriale: Dzień za dniem, Cudowne lata, Bevery Hills, ten z młodym dr ale nie pamiętam tytułu, Karini, Zorro, Przygody Blackiego, Czarodziejka z Księżyca ("prototyp" pokemonów, hi hi)), Arrabela Więcej nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A widzieliscie wcozraj na Pulsie Zaczarowany ołówek?:) ale juz jakos sie dziwnie ogląda takie bajki bez dzwięku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie Karini tylko karino
nie Karini tylko karino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
a musicie sie tak poprawiac?..moze cos ciekawszego bys dopisała bo kazdy wie, o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmn
Lato z Czarodziejem :D Codziennie rano w wakacje :D Czekaliśmy na to zawsze z rodzeństwem i kuzynostwem u babci na wakacjach :P to były czasyyyy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pora na telesfora czy piatek z
pora na telesfora czy piatek z pankracym.ja lubilam to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
a ja wolalam pierwsze:) potem Kęstowicz wydawał mi sie jakis zdziecinniały w Pankracku....chco mam twierdziła, ze to ja wyrosłam:)... A co to "Lato z czarodziejem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
mialo byc:...chociaz mama twierdziła....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamięta ktoś może program muzyczny w którym wybierano dzieci z widowni i one śpiewały piosenki z playbecku, np: Paul Anka czy Dr Alban? Nie pamiętam kto był prowadzącym ale leciało to na TVP1 w weekendowe poranki :) Jeśli ktoś kojarzy o czym myślę bardzo proszę o tytuł bo nie mogę sobie przypomnieć ani nigdzie tego znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mussic
byl jeszcze serial ktory lecial w wakacje nazywal sie niebieskie lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Niebieskie lato było znakomite:)...jaka sszkoda, ze go nie powtarzają..dobrez, ze mi to przypomniałas... a propos tego co nie powtarzają - co prawda nie było dla dzieci to jednak ja strasznie lubiłam Dobranoc dla dorosłych:)- jakos zwykle widziałąm bo rodzice oglądali w jednym pokoju- pamiętam, ze prowadził Kobuszewski- Boże jak ja uwielbiam jego piosenkę"Juz nie zapomnisz mnie":) A z teleturniei był taki zankomity Czr Par na poczatku lat 90tych!:) chyba najlepszy jaki znam- nawet nie wiem czy to było nasze rodzime czy na zyjejs licencji ale na pewno lepsze taka głupawa Familiada na przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2takajedna2
Ktoś tu wspomniał o bajce z niedzwiadkami Dżeki i Nuka. Czy ktoś pamięta tytuł tej bajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propos tego co nie powtarzaj
a propos tego co nie powtarzają - co prawda nie było dla dzieci to jednak ja strasznie lubiłam Dobranoc dla dorosłych - jakos zwykle widziałąm bo rodzice oglądali w jednym pokoju- pamiętam, ze prowadził Kobuszewski- Boże jak ja uwielbiam jego piosenkę"Juz nie zapomnisz mnie"wlasnie tez to uwielbialam!to lecialo tak w latach 70 chyba no nie?wiem ze musialo tak byc bo bylam wtedy mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 2takajedna2
tytuł bajki o niedźwiadkach Dzeki i Nuka to:" Mali mieszkańcy wielkich gór"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2takajedna2
Dzięki! Za nic bym sobie nie przypomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
elektronik [rosyjski ] akademia pana kleksa natalia kukulska [z bałaganem w oczach]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcimcia
moje ukochane FRAGLESY!!! Leciały w piątek wieczorem na dwójce. Uwielbiam je do dziś- kupiłam na DVD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini playback show
to jest to :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymienił już tu ktoś "Zwierzyniec" prowadzony przez Michała Sumińskiego, a ja dorzucam "Ekran z bratkiem". Nadawany w czwartki... A z filmów warto przypomnieć "Podróż za jeden uśmiech", czy tez "Wakacje z duchami"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Tak, zwykłekpospoity.... to były świetne filmy:)) i jeszcze wszystkie z serii Pan Samochodzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam "Rower Błażeja","Truskawkowe Studio","5-10-15","Tik-Tak","Tata a Marcin powiedział" i chyba wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamiętacie taki serial dla dzieci, był tam taki stworek kudłaty, jakiś taki jakby z innej planety, chyba świecił, czy coś. To był polski serial, pamietacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×