Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość b-c
polecam zmienic gina. ja trafilam na taka fajna:P gadatliwa strasznie. wszystko 50 razy powtarza i tlumaczy.poza tym zawsze wychodze od niej ze sterta kartek, ulotek, recept... recepty na wszelki wypadek, bo przeciez nie bede do niej przychodzila z kazda glupota :P ogolnie jest super :) jesli sie ma gina, ktoremu sie ufa... od razu ma sie inny stosunek do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
jeszcze raz dzięki ;) co do gina to pomyśle nad tym.. teraz to już mam nadzieje nie bede tak panikować, a jakbym znów miała jakieś wątpliwości to będę pisać ;D tylko mam nadzieję, że ominą mnie te wszystkie skutki uboczne podczas brania tych tabletek, które dziewczyny tutaj opisywały już wcześniej. w sumie dobrze się czuję po tych 4 tabletkach i oby tak zostało ;) no i jakby tak skóra mi się poprawiła to byłabym szczęśliwa ;) chociaż tak tragicznej cery nie mam, ale wiadomo wolę piękną i gładziutką.. jak każda z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie To Co TYBez pryszczyD
wy wszystkie małe kur ewki! Wy się za dużo ruchaci i dltego pryszcze wam odpierdalaja. Radziłabym nałożyć gnój krowy na ryj i wtedy wszystki beda znikaly rowno!!polecam takze siki owcy teaz bardzo pomagaja ale to do picia jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobi
witam moja dziewczyna brała te tabletki poszła do lekarza i kazał jej odstawić bo w ogole będzie ja dręczył i męczył każdy facet w jej oczach facet to jak kieliszek wódki po wielkim piciu taki ma uraz do mnie i do facetów. czuje se z tym fatalnie bo te tabletki niszczą a nie wiem czy już nie zniszczyły całkiem naszego związku. dziewczyny odstawcie te tabletki mało tego miała mdłości bóle głowy myśleliśmy ze jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
ale o co chodzi? ze niby przez tabletki ma uraz do facetów? buahaha:P a co to> niby jakies psychotropy sa> a moze to wlasnie przez Ciebie ma uraz do facetow co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate89
do joanna500: z nikąd się nie urwałam... Tak po prostu zrozumiałam ulotkę... A moja gin niestety nie była w stanie mi tego wytłumaczyć... Jeśli chodzi o wypowiedzi Nie To Co TYBez pryszczyD i Tobiego - po prostu czysta kpina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie każda dziewczyna reaguje inaczej ja np mam większą ochote na małe co nieco a jego po prostu może wpadła w jakąś depresje bo takie przypadki też się trafiają ale śmieszna jets to że tak piszesz iż mamy je odstawic. heh to nasza sprawa po pierwsze a po drugie z tylu dziewczyn co bierze udzial w tym forum nie ma takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
a jakie to objawy? brak apetytu? mdłości? osłabienie? dziewczę, ty sie po prostu zabijasz stresem! testy ciążowe rzadko się mylą, zwłaszcza w ilości tak dużej:) nie martw się, jeśli testy cie nie uspokajaja idz do gina i pogadaj. skapniecie nasienia w okolice pochwy jeszcze dzieciakow nie robi:) w dodatku jakbym byla toba, postraszylabym winnego calej sytuacji ciaza i podroza na policje:] od tak, dla zemsty;) WAżNE!!! dziewczyny, a mam pytanie ja tym razem. moj chlopak nie moze we mnie wejsc, bo strasznie boli, sam poczatek pochwy. bylam u gina, ale on twierdzi ze to brak podniecenia. problem w tym, ze aplikujac tampony nigdy nie bylam podniecona i nigdy nie mialam problemow a teraz nie moge moge nic. mialyscie kiedys cos takiego? moze przy syndi macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
naresca to przez to, że nie byłaś podniecona przy aplikacji tamponów masz taki problem? ja nigdy nie jestem podniecona przy aplikacji tamponu, bo przecież tampon na mnie nie działa tak jak mój facet.. w sumie to nie powinnam się odzywać bo mnie jeszcze ten problem nie dotyczy, ale na przyszłość to wolałabym wiedzieć czy faktycznie przez tampon można mieć taki problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
jakby nie patrzec to tampon jest troche mniejszy:P hmm. sama jestem dopiero bardzo poczatkujaca w tych kwestiach. ale przezywalam juz chyba wszystkie mozliwe bole :P nie wiem co masz na mysli przez " sam poczatek pochwy". ale mialam pare razy bole, ktore promieniowaly az na zewnatrz... wiec mysle ze to moze byc cos podobnego. raz jest raz go nie ma. wiec rowniez obstawiam ze to zwiazane jest z brakiem podniecenia... a tampony nie tylko sa waskie, ale rowniez maja specjalna oslonke, ktora pomaga przy aplikacji. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
współżyję od dwóch lat i od tylu używam tamopnów i nigdy nie miałam takiego problemu:) a z tym podnieceniem chodziło mi o to, że lekarz powiedział, że boli bo go brak. ale żadna kobieta nie podnieca się w trakcie aplikacji tamponu, a nawet wtedy mnie boli, w tym widz, że boli przy najlżejszym dotyku. dostałam specjalny kremik na 'infekcje', stosuje się go dopochwowo, ma plastikowy aplikator, taki jak tampaxy. Zaokrąglona końcówka, wąski plastik - a boli i tak. Gdyby to było tylko w trakcie seksu, pomyślałabym, że uposażenie mężczyzny za duże, ale jak widzicie, dotyczy to każdego użytkowania. ps: intymne pytanie, piecze was, gdy sperma jest w okolicach pochwy? kokretnie w trakcie "ściekania"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobi
dziewczyny moja dziewczyna też miała bule pochwowe pieczenie pod czas stosunku i w ogóle a potem nawet obrzyd do facetów jak sie okazało u ginekologa to sprawka sindi 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobi
tak moja dziewczyna ma to samo na pocżatku piekło ale sie kochaliśmy a teraz w ogóle sie nie kochamy bo ma obrzydzeie do facetów i nie czuje potrzeby seksu a nawet i przytulania zerwaliśmy bo jak tak żyć a jak poszła do ginia okazało się ze to sprawka sindi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobi
większośc dziewczyn nie ma i nie czuje skutków ubocznych sindi bo dziewczyny wypowiadajace sie na forum to większości te co biora od niedawna te tabletki a wtedy jest spoko problemy zaczynają sei po ich odstawieniu i to powazne problemy a co do tych objawów takich jak ciąża to są włąsnie takie objawy typowe po zażyciu sindi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobi
no dobramówicie mieliście pieczenie po tych tabletkach brak podniecenia moja dziewczyna ma to samo ale może ktoś mi powie jak zwalczyć te problemy typu zniechęcenie czy np pieczenie spowodowane brakiem tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
ahh.. sorry zle Cie zrozumialam. hmm, ale podczas aplikacji boli Cie caly czas, czy pod sam koniec? bo mnie bardzo boli, gdy juz jest " gleboko" ale nie moge umiescic we wlasciwym miejscu bo boli:/ dlatego rzadko uzywam tampony:P a jezeli boli sie caly czas, to hmm.. gdzies slyszalam ze takie objawy sa przy grzybicznych infekcjach... ze czasem nawet lekarz nie moze zbadac, bo tak boli i nie daje sie dotknac radze moze wybrac sie do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
drogi nasz tobi. Jako FACET absolutnie nie wiesz o czym mówisz. nie masz nawet najmniejszego pojęcia, o czym mówisz. Mnie mimo, że boli, nie dopadło żadne obrzydzenie do mojego faceta, a co do przytulania, to jako, że seksu jest mniej, przytulania chcę więcej. Jeśli Twoja kobieta, w sumie jakakolwiek kobieta, ma wstręt do swojego faceta, to jest to tylko i wyłącznie wina KOBIETY, bo źle wybrała partnera. Miałam wstręt do wszystkich samców świata, gdy spotykałam się z pewnym gościem, jak go rzuciłam, jak ręką odjął. to co mi dolega, to jak wspomniała b-c prawdopodobnie infekcja. Jakby tobie z penisa ciekło non stop, jakby cie piekł, bolał i nie nadawał sie nawet do sikania, też twierdziłbyś, że to wstręt do kobiet? chłopie, litości:) a do gina ruszam innego, nie ma co się meczyc. moj jest dobry bo wypisuje pigułki nie komentując i jest miły, ale jeśli chodzi o dolegliwości, jest cienki. a że wina syndi - syndi to lek! chemia! co w tym dziwnego, że powoduje skutki uboczne? wolę infekcje raz na poł roku niż ciążę czy abstynencje to końca życia. ps. tobi nasz, skoro zerwaliście przez tymczasowy brak czułości, ie byliście sobie pisani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
ps pigułki biorę od dwóch lat, dla wiadomości naszego samczego towarzysza forum. a skutki uboczne, poważniejsze niż apetyt itepe mogą widoczne po kilku lub kilkunastu latach. wiec Twoja panna na pewno nie doświadczyla jeszcze tych najgorszych, jesl iw ogole kiedys doswiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
ehh.. musze odstawic tabletki na miesiac. lekarka powiedziala, ze warto tak zrobic, zeby dac odpoczac organizmowi, i zeby nie doszlo do zablokowania podwzgorza, bo pozniej moga byc problemy. ona zawsze doradza, zeby zrobic sobie miesieczna przerwe raz na rok. ona prowadzi rowniez porady w sprawie problemow z zajsciem. wiec mysle, ze ma jakotakie pojecie troche sie boje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mnie boli a dokładnie szczypie jak mój chłopak dojdzie we mnie . Nigdy wcześniej nie dochodził w środek dopiero jak zaczełam brać tabletki. Nie wiem czy to tak musi być czy jest coś ze mną nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to wogóle mnie nie boli tylko po dojściu piecze do momentu aż wszystko mi nie wyleci ( czasem to mussze lezec i sie nie ruszac) pozniej to oki boje sie moze cos nie tak ze mna prosze napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
nina, ze swoim chłopakiem współżyję od ponad prawie roku i zawsze mnie piecze, gdy we mnie kończy. od skończenia do całkowitego 'ścieknięcia'. nie wiem czy tak powinno być, ale u mnie jest. najgorzej jest za pierwszym razem, wtedy czesto kochamy się w gumie, żeby ta najgorsza porcja mnie nie podrażniła, potem, za drugim czy trzecim, piecze tylko troszkę, bo i nasienia jest mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a co z wami??? tez tak macie. Bo juz 2 osoby tak wiec moze tak juz musi byc heh oby bo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaelle
połowa czwartego miesiąca i nic...;/ile mozna to brac bez przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
" 4 miesiace i nic" ale na co czekasz? a brac mozna ile sie chce. wiele kobiet bierze przez kilkanascie lat. wiec masz jeszcze troche czasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiaaa
hej dziewczyny ;D kończę pierwsze opakowanie syndi 35 i jest tragedia !!! ;((( trądzik jak był tak jest a w dodatku przytyłam!!! co mi radzicie ??? bo efekty minimum po 3 miechach... ja mam zamiar przestać to brać nie chce tyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Na szczęście zaliczam się to tej grupy szczęśliwych dziewczyn, które nie posiadają większych skutów ubocznych, jedynie - plamienie i senność, która jest o tyle uciążliwa, że jestem w okresie maturalnym ;) od czasu, kiedy biore tabletki, codziennie wypijam 1,5 litra wody, a przynajmniej staram się pić więcej niż zwykle (czasem wypijałam pól kubka jakiegoś napoju na dzień). Przytycie nie jest mi na rękę, nie jestem gruba, ale \"pełna\". Mam nadzieję , że się tym uchronię, choć trochę. Oby było tak dalej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
Mam pytanko ;) jak długo u was występowało krwawienie? przypomnę, że nie brałam wcześniej żadnych tabletek antykoncepcyjnych, a Syndi biorę od 1 dnia miesiączki (wzięłam 9 tabletek). Mam taki problem i niby pisze na ulotce, że to ustępuje ale coś mi tu nie gra... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×