Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość b-c
krwawienie nie powinno wystepowac, za to plamienie jest normalne. czesto przez caly okres, gdy bierzemy pierwsze opakowanie plamienie wystepuje. jednak jesli u Ciebie jest to obfite krwawienie, radze skonsultowac sie z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisal mi je ginekolog czekam teraz zeby dostac okres. mam nadzieje ze bede sie po nich dobrze czula i nie przytyje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też brałam tabletki od pierwszego dnia okresu, który trwał równy tydzień (choć zawsze trwał max 4dni). Na szczęście przeszło :) bez ingerencji ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich
ostatnio bardzo bolaly mnie nogi. byl to dziwny bol, czulam ze zyly mi "pulsowaly" i zastaniawiam sie czy ten stan byl wywolany tabletkami. wlasnie zaczelam trzecie opakowanie. do wczoraj wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich
zbliza sie lato, swieci slonce jest cieplo... opalacie sie czy raczej unikacie slonca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
ból nóg może być przez pigułki:/ a słoneczko jak najbardziej, ale z filtrem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaelle91
ja nie dam rady bez opalania mieszkam nad morzem i byłąm ostatnio na plaży cuudowna pogoda i nie zamierzam ograniczyc kapieli słonecznych chyba ze pojawia sie jakies plamy ale wtedy odstawiam syndi mam jej juz cholernie dosyć nie widze efektow na skorze a jem za trzech i nie moge sie opanowac jestem senna i wkurzona na cały świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fufa
Jestem w połowie pierwszego opakowania i mam mieszane uczycia. Przez pierwsze 4 dni miałam mdłości, ale teraz juz jest ok. Mam natomiast pytanie do Was dziewczyny: czy po tabletkach macie większe, pouchnięte i bolące piersi?????Ja niestety zawsze mialam duzy biust i nie cieszy mnie fakt, że od rozpoczęcia zazywania tabletek z rozmiaru C urosły mi na D :((((((( Czy też miałyście podobne objawy??????Mam nadzieję, że to początkowy objaw i do końca pierwszego opakowania wszystko się ustabilizuje i piersi wrócą do swoich normalnych rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fufa
Czy korzystałyście z solarium po zazyciu tabletek????? Bo ja chciałabym się troszę opalić przez pierwszym rozebraniem na plaży, ale boję się plam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem tutaj jedną z nielicznych, które nie mają skutków ubocznych :) (a miałam nadzieję, że choć trochę urosną mi piersi .. ) Mam nadzieję, że i tak będzie po kąpielach słonecznych. Wydaje mi się, że mniej przetłuszczają mi się włosy, ale nie wiem czy to zasługa tabletek (za tydzień kończę pierwsze opakowanie, więc chyba jeszcze zbyt wcześnie na jakiekolwiek pozytywne efekty ). Mam pytanie: czy w trakcie brania tabletek, mogę pić herbaty wspomagające przemianę materii lub herbaty przeczyszczające (np. senes) ? - te herbaty są konieczne, żebym mogła odwiedzić \"pana kibelkowego\" tylko nie wiem czy one mają wpływ na działanie syndi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate89
Za parę dni kończę pierwsze opakowanie i... Cóż na początku było źle: stany depresyjne, uczucie zimna, mdłości, nadmierna nerwowość.. Ale teraz wszystko powolutku się ustabilizowało, nie ma już depresji, mdłości i wieczornych "dreszczy". Mój organizm po prostu musiał się przystosować do hormonów:) Nie mam plamień, ani bóli nóg, czy rąk... Co do opalania, to mam zamiar, ale niezbyt długo, "leżakować" na słoneczku. Przynam,że pomimo przestróg na ulotce, zdarza mi się zapalić papierosa,ale tylko okazjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate89
do kartki: wydaje mi się, że hormony działają na każdego indywidualnie: jedni nie zauważają pozytywnych efektów nawet po 3 opak.,a drudzy,tak jak Ty, już po kilku tygodniach stosowania. Co do mnie,to muszę przyznać,że cera mi się poprawiła (chociaż przed braniem Syndi nie miałam z nią jakiś dużych problemów), nie pojawiają się zaskórniki i pryszcze. Fakt, że stosuję też żel Clindacne, ale po 2 dniach jego stosowania nie było aż takich efektów, więc sądze że to jednak działanie hormonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate89
A piersi trochę bolą, za to tak fajnie urosły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esk00
hello, ja od 4 opakowań biore syndi35. Mam bolesne miesiaczki, nic tylko przelezec te 5 dni a na dodatek 5 przed tez bo obolala jestem, tabletki troszke zniwelowaly ale niewiele. Mam wiekszy problem z cera i wagą. pojaiwly mi sie przebarwienia pod oczami, a nie chodze na solarium uzywam kremu zfiltrem, kupilam nawet ten nowy vichy na niedoskonalosci ale nic jak narazie od 3 tyg nie udoskonalił. pryztyłam 5 kg, a diety pilnuje i na fitness chodze, z przyjemnego rozmiaru 38 ledwo w 40 wchodze. straszne!!! Przerobilam juz ich tyle yasmin yasminelle i caly czas to samo bole glowy, zrobie przerwe od tego cholerstwa moje zdrowie jest wazniejsze Pozdrawiam S.P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
mi z przyjemnego C piersi urosły do mniej miłego E, z miłego 36/38 zrobiło się niefajne 40ale biorę ponad pół roku i zaczyna się wszysto normować. wagę powolutku tracę (0,5kg miesięcznie), biust może też zmaleje, poza tym żadnych skutków ubocznych. herbatki przeczyszczające? chyba tylko lekarz może coś wiedzieć na ten temat, radzę się skonsultować. bolesny okres? raz miałam taki problem,jak brałam harmonet. okres tragiczny, przed i tuz po też. i jestem prawie [ewna, że tobie to nie przejdzie, trzeba zmienić piguły. wiesz, ja na yasmin i syndi czuje sie swietnie, nie tolerowalam harmonetu. skoro ty nie tolerujesz syndi i yasmin, sprobuj z harmonetem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) biorę tabletki juz ponad miesiac, zaczelam wlasnie drugi blister:) jak narazie samopoczucie dobre, cera sie poprawia, nie przytyłam, jedyny efekt to piersi urosły troszeczkę;P ale to akurat plus:) widze, ze na tym forum to wiekszosc dziewczyn ma jakies efekty uboczne:> jak czytalam je przed wzieciem piewrwszej tabletki to sie przeraziłam:P na szczescie jakos mnie to omineło:> pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka8
Witam:) podzielę się swoimi dotychczasowymi "wrażeniami" . Otóż zużyłam 3 blistry syndi, ostatni miesiąc postanowiłam zrobić przerwę. Ostatnie opakowanie było dla mnie naprawdę ciężką przeprawa. kilka razy miałam spotkanie twarzą w twarz z "porcelanka";) i dosyć często dopadały mnie mdłości- głównie wieczorem. Lekarka doradziła mi żeby w takim układzie spróbować brać tabletki na sama noc, kiedy ten najbardziej odczuwalny skutek działania można przespać. tak wiec zastosuje sie do tych rad przy czwartym opakowaniu. Nurtuje mnie inna kwestia, otóż zauważyłam nadmierną suchość spojówki. Najgorzej było z rana, czasem wręcz ciężko było mi otworzyć oczy. później wszystko sie stabilizowało. Jest to dla mnie dosyć istotne, bowiem planuje zaczać stosować soczewki kontaktowe, a wiem ze odpowiednia wilgotność oka w tej sytuacji jest bardzo ważna. Czy któraś z Was Drogie Panie miała lub ma podobny problem? Czy możliwe jest, że faktycznie jest to wina tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja noszę soczewki ale dodatkowo nawilżam oko kroplami, chyba że nie mam pod ręką, wtedy kanpę sobie płynu do soczewek ;)- wiem , że nie jest on do tego przeznaczony, ale daje (u mnie) lepszy efekt, niż niektóre (specjalne) płyny nawilżające do oczu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j******
hej dziewczyny ja rowniez mam doswiadczenia z syndi 35 ale bardzo negatywne otoz od lutego lecze sie na zakrzepowe zapalenie zyl w nodze po tych tabletakch:((( a wzielam tylko 1 opakowanie i 7 tabletek z 2 opakowania a mialy mi wyelczyc tradzik ach te skutki uboczne :/ pozdrawiam i uwazajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila0000000000000008
mam pytanienie, możecie mi powiedzieć po ilu dniach od pierwszego zastosowania syndi działa on jako środek antykoncepcyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt...
jakies pol roku temu zaczełam brac sindi aby poprawic stan cery no i nie ukrywajmy, ale zależało mi także na antykoncepcji. Teoretycznie, idealne rozwiązanie...ale.... po pierwszym opakowaniu poszłam do lekarza po kolejne i co mi ginekolog powiedział??? a no to, ze jesli chce miec efekt antykoncepcyjny to musze zmienic tabletki bo syndi to lek na trądzin i tylko w Polsce jest zarejestrowany jako tabl. anty a w innych krajach to lek dermatologiczny :// Przeszłam na inne Yasminelle...ale ceraz nie jest ładna... Czy ktoś moze potwierdzić lub zaprzeczyć słowom lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota24
Ale teraz się wystraszyłam ja biorę tabletki już 3 miesiące i ginekolog mi powiedział że to są antykoncepcyjne?? i teraz sama niewiem czy tak jest czy nie dziewczyny wypowiedzcie się na ten temat proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila0000000000000000008
ginekolog wypisując mi je powiedział, że dziełają świetnie na cere jednocześnie będąc ochroną przed niechcianą ciążą, aczkolwiek nie jest to tak silny lek by dawał 100% pewność, ulotka natomiast mówi, że przy reguralnym braniu nie ma się co obawiać. Treaz co jest prawdą?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota24
Mnie się wydaję że on normalnie działa jak inne tabletki antykoncepcyjne moja siostra brała tabletki Diany i tam pisało że to niejest lek anty a ginekolog jej powiedział że jest i ona je brała przez trzy lata i współżyła ze swoim chłopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia i nie była w ciąży także wydaje mi się że możemy być spokojne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt...
Dziewczyny, nie chciałam Was wystraszyc...sama także szukam odpowiedzi na to pytanie, bo moja cera nie jest najlepsza a mamą tez narazie nie chce zostać :/ Pomimo ze biorę yasminelle juz 4 m-ce to zastanawiam sie nad powrotem do Syndi. Wkoncu zdarza się ze co lekarz to opinia no ale tu chodzi o zbyt poważną kwestie aby tak ryzykować. Podobno przy takich tabletkach, które nie są typowymi tabletkami anty a jedynie ich skutkiem ubocznym jest działanie antykoncepcyjne jest własnie najwięcej wpadek :(( Kiedyś także brałam diane-35 (ok 2 lat) i podczas zażywania zmuszona byłam zażywać leki, które zmniejszały skuteczność antykoncepcyjną ale inny ginekolog stwierdził ze poziom hormonu w tej Diane-35 jest tak wysoki, ze nie ma sie czego obawiać. Co innego w tych nowych, gdzie starają się obniżać poziom hormonów i tu już należy uważać. A z działania Syndi byłam zadowolona i moze Wasz ginekolog ma podobne zdanie do mojego lekarza albo może zaprzeczyć tym informacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota24
Może wypowie się jakaś dziewczyna która bierze już dłużej tabletki syndi na temat tego współżycia??? bo ja jak sypiam z moim to potem się martwię czy niebędę w ciąży a ginekolog mi powiedział że to są tabletki antykoncepcyjne i dają 100 procent pewności także już sama niewiem w środę idę do ginekologa to się dopytam jeszcze raz i od razu do was napiszę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
http://www.syndi35.pl/index2.php polecam czwarty akapit. proponuję także zwrócić uwagę na słowa "skuteczny preparat antykoncepcyjny" i proponuję zmienić lekarza debila, który twierdzi, że jest inaczej. Współżyję na syndi od 10 MIESIECY, więc gdyby nie zabezpieczały, byłabym w drugiej ciąży. co do zabezpieczenia, to roźnie się mówi o pierwszym opakowaniu, moi lekarze mówili, że najlepiej przez pierwszy miesiąc się zabezpieczać dodatkowo gumą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
nie ma zabezpieczenia, które dawałoby 100% ochronę przed ciążą! dlatego warto się zabezpieczać dodatkowo ;) w tej kwesti zgadzam się z narescą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
tak sie sklada, ze diane i syndi maja taki sam sklad hormonalny, roznia sie jedynie jakimis substancjami dodatkowymi, ktore, np moga ulepszyc wchlanianie, albo maja inne drugorzedowe cele. Nie jestem lekarzem ( jeszcze), ale uwazam, ze skoro syndi zawieraja substancje hormonalne, co prawda maja na celu leczyc defekty skórne, ale podstawa ich dzialania jest zahamowanie owulacji. wiec zabezpieczenie jest takie samo, jak przy stosowaniu innych srodkow hormonalnych. zadna porzadna firma farmaceutyczna nie odwazylaby sie umiescic na ulotce napisu, ze tabletki maja dzialanie antykoncepcyjne, gdyby tak naprawde nie bylo. To naraziloby przedsiebiorstwo na sprawy sadowe i wyplacanie takich odszkodowan, ze de facto prowadziloby to do upadku firmy. bralam sindy-35 przez 10 miesiecy. teraz jestem w trakcie miesiecznej przerwy, aby nie doprowadzic do zablokowania przysadki. taka mala mobilizacja dla organizmu, zeby nie zapomnial, jak powinien sam dzialac. mysle, ze nie ma powodow zeby panikowac :) slyszalam juz wiele calkowicie nonsensownych wypowiedzi lekarzy ginekologow, dlatego staram sie dokladnie selekcjonowac, prawde od glupiej plotki i mitu. Ufam w 100% mojej lekarce, jest swietna specjalistka. sama zaproponowala mi te tabletki jako srodek antykoncepcyjny. to bylo tak, ze mialam wiele problemow z cyklem, dlugoscia, intensywnoscia, nieregularnoscia, bolami. ogolnie: masakra :P poza tym cera tez nie byla idealna. i dala mi do wyboru cilest albo syndi. z tym ze powiedziala ze syndi jest tak samo lekiem antykoncepcyjnym, ale ma silniejsze dezialanie leczace cere. zdecydowalam sie na syndi. mysle, ze nie warto wierzyc, w kazda plotke. zawsze mozna udac sie do drugiego lekarza i zapytac go o rade przepraszam ze sie tak rozpisalam. nie kaze nikomu tego czytac. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
i sprawa jasna ;) jestem w trakcie 7-dniowej przerwy po pierwszym opakowaniu Syndi i strasznie mi się cera pogorszyła, wysokczył mi taki trądzik jak 4 lata temu przed leczeniem tabletkami Aknenormin... ;/ mam nadzieję, że to szybko przejdzie, bo cerę miałam taką ładną, a teraz szkoda gadaćć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×