Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

mój gin zalecił mi początek \"kuracji\" 5 dnia miesiączki, słyszałam , ze niektore dziewczyny tez tak zaczynały. Powiedział , ze przy pierwszym opakowaniu trzeba zabezpieczac sie dodatkowo.Ja jutro biore ostatnia tab z pierwszego opakowania , a potem robie 7 dniowa przerwe. Nie maialam zdnych plamień, moze przez pierwsze 3 dni troche bolała mnie głowa, cera sie troszke poprawiła:) piersi troszke urosły:) a na wadze 1,5kg więcej:( ps. mam pytanko, generalnie pewno głupio, no ale: czyli po pierwszym opakowaniu moge juz wspólzyc bez zabezpieczenia? czyli juz od piątku?:p bo to także dzial przez 7 dni przerwy?:p z góry dziękuje za odp na moje głupie pytanie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja biorę syndi 35 i jestem bardzo zadowolona nic mi nie było tylko troszkę bolały mnie piersi a co do pytania mojej poprzedniczki to tak ja po pierwszym opakowaniu już współżyłam zazwyczaj tak jest żeby zużyć pierwsze opakowanie tak mi powiedział mój gin a jeśli jednak masz jakieś wątpliwości to musisz się dodatkowo zabezpieczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja biorę syndi 35 i jestem bardzo zadowolona nic mi nie było tylko troszkę bolały mnie piersi a co do pytania mojej poprzedniczki to tak ja po pierwszym opakowaniu już współżyłam zazwyczaj tak jest żeby zużyć pierwsze opakowanie tak mi powiedział mój gin a jeśli jednak masz jakieś wątpliwości to musisz się dodatkowo zabezpieczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horney
Cześć! Syndi 35 biore na zmniejszenie torbieli jajnika a przy okazji na poprawe cery. Mi chyba szkodza te tabletki. Od rozpoczęcia opakowania okres miałam ponad tydzień, cholernie skrzepliwy więc uciążliwy. Gdy się skończył zaczęły się okropne biegunki i mdłości, nie mówiąc już o objawach grypowych (bóle mięśni i gorączka). Czy któraś z Was też tak miała? Jestem zawiedziona na maksa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiiiiiiiaaaa
a ja mam chamska nadzieje ze dzialaja jush od pierwszej tabletki bo z chlopakiem poszalelismy troche i poprostu 2 razy gumka sie obsunela i zostala we mnie ( po wszystkim to zauwazylismy) a bobo to nie dla mnie z powodu wieku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
a ile masz lat, że bobów się boisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaelle91
biore syndi 8 miesiac i robie przerwe Jak to jest z tymi przerwami??? stan skory moze mi sie pogorszyc?(biore je na tradzik)mogę schudnać bo troche mi sie przytylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiiiiiiiaaaa
DO NARESCA: mam 19 lat :) troche za mloda na bobo jestem... bo mam jeszcze plany skonczyc szkole, studia a pozniej dzieci... :) zreszta wiekszosc kobiet ktore biora tabletki anty to nie chca bobo :] nie prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
ja robie we wrześniu przerwę, to Ci powiem;) cera... no w sumie może Ci sie pogorszyć. teoretycznie nie powinna, bo to lek w końcu i powinien wyleczyć, ale jeżeli trądzik spowodowany jest czymś więcej, testosteronem, to może. a co do chudnięcia - prawdopodbnie zejdzie Ci z piersi trochę. ale reszta - kto to wie? ja zaczęłam zrzucać powoli i na razie zrzuciłam 3. powolutku, 0,5kg miesięcznie mniej więcej. najstabilniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
Hej :) Już tak dawno mnie nie było na tym forum, a teraz mnie natchnęło.. Mam pytanko, które już pewnie kiedyś tutaj padło.. Ostatnio prawdopodobnie przez Syndi zaczęły boleć mnie nogi.. drętwieją i czuje czasem takie mrowienie. Zastanawiam się czy to coś poważnego, czy raczej też tak mialyście i przeszło? Tak dla ścisłości to Syndi biorę od 4 miesięcy, a moje skutki uboczne to ból glowy, humorki i czasem brzuch mnie boli ;/ czekam na odpowiedź i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndi syndi
hej laseczki :) mam pytanie do dziewczyn/kobiet ktore od dluzszego czasu biora syndi 35 jako srodek antykoncepcyjny.napiszcie prosze czy mocno po nim przytyłyscie i przede wszsytkim czy dziala bo lekarz mi je zapisal ale ja wyczytałam w ulotce ze on jest przede wszystkim na dobra cere i włosy.... wczesniej bralam 2 lata Cilest i mocno przytyłam wiec czas na zmiane ale czy na pewno na dobre? pozdrawiam cieplutko! piszcie!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
ja na syndi nie przytyłam w ogóle. przytyłam na poprzednich pigułkach, ale lekarz powiedział, że tycie bierze się głównie z jedzenia - więc staram się nie jeść nadmiernej ilości - i powoli chudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę syndi od pół roku i nic mi nie było i nie jest, nie przytyłam, nic mnie nie bolało, generalnie jestem z nich bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę syndi od pół roku i nic mi nie było i nie jest, nie przytyłam, nic mnie nie bolało, generalnie jestem z nich bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejeczka Wszystkim Dziewczynom:) Ja właśnie skończyłam zażywać drugie opakowanie i robie sobie tygodniowa przerwę;P Troszku powiększyły mi się piersi i tu takie moje pytanko do Was - myslicie, że po skończeniu zazywania tabletek zmniejsza mi się znacznie bądź \'zwiotczeją\'? Brr, chyba nie będzie aż tak źle;) Poza tym opróczuczucia mdłości to wszystko jest ok. Zobaczymy, co będzie dalej;) Piszcie, co tam u Was. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia26
mi się pomniejszyły, nieznacznie, ale pomniejszyły. a co do mdłości, jeżeli będą Ci się nadal utrzymywać przy stosowaniu syndi, poinformuj o tym swojego lekarza, z pewnością podejmie on decyzje o ich odrzuceniu i ewentualnej zmianie na nowe. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia26
mi się nieco pomniejszyły, nieznacznie, ale jednak. a co do mdłości, jeżeli będą Ci się nadal utrzymywały, poinformuj o tym swojego lekarza. z pewnością podejmie on decyzję o ich odrzuceniu i ewentualnej zmianie na nowe. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eye-witness
fruzanna, jesli przechodzisz na inne tabletki, powinnas je zaczac brak pierwszego dnia miesiaczki, czyli tak jak zaczyna sie brac kazde tabletki antykoncepcyjne. jesli masz jakiekolwiek pytania, idz do lekarza, od przeciez wie najlepiej, prawda?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiiiiiiiaaaa
drogie panie, a jesli jestem po pierwszym opakowaniu przerwa mi sie konczy, okresu nie ma nadal ( powiem jedynie ze mialam w trakcie plamienia jedno dniowe i wydzielina byla zaczerwieniona dosc dlugo po okresie jeszcze i teraz jest tez zaczerwieniona ) i zaczne brac kolejne opakowanie tak jak powinnam to dostane okres w tym miesiacu czy dopiero po nastepnym opakowaniu? A tak w ogole to na czas przerwy wyskoczyly mi okropne przyszcze takie duuuze i mnustwo malych na policzkach CZEGO NIGDY NIE MIALAM...pozdrawiam i prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
wydaje mi się, że jeśli do tej pory nie miałaś, to jeśli w ogóle będziesz miała, to dopiero przy drugiej przerwie. jeśli przy drugiej nie będzie - do lekarza. a co do czasu - mi się przerwa kończy zawsze w piątek i na początku, przez pierwsze kilka miesięcy okres miałam od środy. potem od wtorku i tak zostało. a pierwszy do w ogóle chyba w czwrtek przyszedł. więc cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiiiiiiiaaaa
dzieki za odpowiedzi :) jesli jutro nie dostane to zrobie sobie test ale w sumie plamienia juz mi wystapily a raczej skrzepy :/ zobaczymy co bedzie dalej :) pozdrawaim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiek
JA biore syndi juz od dluzszego czasu (praiw rok) cera zaczela mi sie popraiwac dopiero po trzecim opakowaniu, bylo fajnie do teraz...:/ znow wyskakuja mi syfki:/ a tak z innej beczki: nie chce miec okresu w tym miesiacu. czy jak nie bede robila przerwy to okres nie wystapi??? plisss pomozcie, bo naprawde nie mam pojecia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia26
jeżeli nie będziesz robiła przerwy i zaczniesz drugie opakowanie, miesiączka nie nastąpi. dokładniejsze info masz na ulotce. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiek
dzieki za informacje:) nie doczytalam ulotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
co do nie robienia przerwy miedzy opakowaniami...okres nie wystapi. ale podczas przyjmowania tego drugiego opakowania dosc czesto pojawiaja sie plamienia. wiec tak do konca rozowo nie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_agunia
a czy dobre jest działanie antykoncepcyjne tych tabletek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
do iga.mod piszesz ze bierzesz juz od 7 miesiecy syndi 35 i sa świetne na cere, a po ilu opakowaniach Ci pomogły??? bo ja zaczynam trzecie i nie bardzo widze efekty....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie np dopiero po 3 opakowaniu sie poprawilo (po 2 mialam mega wysyp) teraz koncze 5 i jest tak w miare. Skory jak pupcia niemowlaczka niestety nie mam, od czasu do czasu jakas mala krostka wyskoczy. Jednak jesli porownam stan z przed brania a teraz to jest o niebo lepiej ;) po 6 opakowaniu zmieniam tabsy bo jesli sprawa cery mi sie rozwiazala to jako srodek anty wole brac cos z mniejsza iloscia hormonow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
dzieki za odpowiedz:) widze kazdy organizm inaczej reaguje, ja po 2 opakowaniu mam na pewno mniejszy wysyp niz po 1.... teraz zaczynam trzecie opakowanie ale na razie poki co nie widze zadnych powalających efektow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam wczoraj wziąć tabletki, dzisiaj (gdzie minęło już ok 18-19 godzin) odbyłam stosunek przerwany. Po 24 godzinach zobaczyłam, że nie wzięłam tabletki, jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? (oczywiście wzięłam pominiętą tabletkę i ta dzisiejszą też wzięłam) Może któraś z Was miała już taką sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×