Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość monya
Jestem po 4 tabletkach.Mam lekkie uczucie ciężkości w łydkach,ale to wszystko.Samopoczucie bardzo ok;) Natomiast coś dziwnego jeśli chodzi o apetyt!Wręcz odrzuca mnie od jedzenia.Nie mam ochoty na najlepsze smakołyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki i jak tam u Was? Ja jestem w połowie 3 opakowania i nadal bez zarzutu ;) Tylko ze jeszcze nie zauwazylam znacznej poprawy cery tzn nadal mam tłustą cere :O No ale pisali na ulotce ze moze zaczac dzialac po 3 miesiacach wiec czekam cierpliwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya
wzięłam juz 11 tabletek z mojego pierwszego opakowania. i już nie świecę się jak żarówa;) naprawde przestalam byc tlusta na buzce!:) a krostki sa,ale czego tu sie spodziewac po 11.. ja również czekam:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiguś
Witam Dziewczyny! Brałam parę lat Diane35 ,za pare dni mam zacząć Yasminelle.Dzisiaj dostałam ulotkę o Syndi35,powiedzcie mi czym sie różni Syndi od Diane ,poza tym że inna firma je produkuje..Patrzę na skład głównych składników diane i syndi i to jest to samo.Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 21
Hej Dziewczyny!! Ja już biore moje 3 opakowanie Syndi i jestem bardzo bardzo zadowolona :-) Cere mam super już prawie nie mam trądziku i się nie świeci!! Polecam wszystkim :-) a jeśli chodzi o to czym się rózni to moja gin mówiła mi że Syndi jest jakaś nowsza od Diany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya
tak, słyszałam, że to jakaś bardziej nowoczesna technologia, mniejsze możliwości skutków ubocznych. mój lekarz przepisując mi je powiedzial, że daje mi pigułki, po których powinnam mieć dobre samopoczucie i dobry nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzanna
dziewczyny,a palicie mimo brania Syndi? i np. solerium od czasu do czasu? bo ulotka teoretycznie zakazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva 24
Hej Ja biorę już 2 opakowanie i jestem zadowolona.Cera zdecydowanie sie poprawiła i zbędne owłosienie pojawia sie zdecydowanie wolniej niz kiedyś. Co prawda w przy 1 opakowaniu czułam sie fatalnie.Bolał mnie brzuch i pojawiłao sie plamienie. Teraz jest zdecydowanie lepiej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya
paliłam co prawda jedynie okazjonalnie, ale teraz definitywnie trzymam sie z dala od papierosow. mam jedynie 18lat, wiec ryzyko wystapienia jakiegos zaburzenia krazenia jest minimalne, ale wole huhać na zimne:) nie mam doswiadczen syndi + solarium pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_22
Ja koncze 5 opakowanie i chodzę na solarium..nic mi sie nie dzieje, nie mam zadnych przebarwien choć mam jasna karnację.zauwazyłam jednak ze czasem po solarium wyskakują mi pryszcze;/ takze nie wiem czy to dobre rozwiazanie..chyba teraz nie bede opalac twarzy tylko ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmka25
a mnie wcale cera sie nie poprawiła! jest gorzej! jak brałam diane, było ok, a teraz to masakra, poczekam jeszcze troche i jak baedzie tak dalej, to przestanę. włosy mi sie przetłuszczają po tych syndi i piersi mi zmalały, a po diane tak fajnie podskoczyły o cały rozmiar. w ogóle nie jestem zadowolona z tej zmiany, ale lekarka mnie namówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez musze stwierdzic ze biore syndi juz prawie 3 miesiace a cera bez zmian- nadal tłusta i poj. pryszcze :O Po Dianie w tym czasie mialam juz ładną cere... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_22
do emmka A ile czasu brałaś Diane35 bo ja pół roku i potem zmiana na syndi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzanna
dziewczyny,a po ilu dniach brania Syndi normalnie wspolzylyscie? mozna od razu? zmieniam jutro z poprzednich tabsow,bez przerwy na okres i nie wiem czy od razu bede mogla sie kochac ze swoim facetem bez dodatkowego zabezpieczenia. z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya
ja po 5 tabletce:) skoro zabezpieczją od pierwszej, to w każdym przypadku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ishtar86
Wzielam wczoraj pierwsza tabletkę. Dzis zdretwiała mi noga.. jakis taki nietypowy bol sie pojawil.. wiec moja przygoda z Syndi sie skonczyla. Nie ryzykuje z druga tabletka.. Mam nadzieje, ze do jutra przejdzie bol.. bo inaczej bede musiala pojsc do lekarza :/ okropnie się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Hej dziewczyny;) Ja brałam Diane 35 pięć opakowań i teraz mam przepisaną Sindi- 35 ( od jutra zaczynam brać ) Mam nadzieję że będzie Ok;) Narazie biorę tylko w celu leczniczym... Jak się po niej czujecie? Ja jak zacznę brać to napisze:* Mam czasem takie drętwienie nóg czy rąk i ból głowy, może to wystąpić?? Czy coś niebardzo dzieje się?? Hmmm buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Aaa i ja biorę po 7 dniach przerwy, tak jak brałabym normalnie Diane 35 ( w środy 1 tabletka z opakowania ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Jak należy postąpić przy zmianie z Diane 35 na Syndi- 35?? Ja jutro zaczynam brać, po 7 dniowej przerwie;) Ale niektórzy piszą że nie robi się przerwy przy zmianie ehh:( Ja jutro zaczynam brac normalnie tak jakbym brała Diane 35 po przerwie, w środę.... ODPISZCIE prośba:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzanna
ja dzis mam dopiero trzeci dzień, momentami boli mnie głowa [strasznie nie jest;)]... jesli chodzi o zmiane-na ulotce masz napisane, ze jak zmieniasz z tabsow 21dniowych [o ile wiem,diane sa na 21 dni], to nie robisz 7dniowej przerwy na okres.ja jej nie zrobilam.ale stosuje je tez w ramach antykoncepcji,wole przestrzegac dokladnie,zeby z brzuchem potem nie latac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleeesia
hej dziewczyny!!! Biore Syndi 35 od poczatku września ..czyli za tydzień kończe drugie opakowanie.Cere mam gorszą niż miałam...wyskakują mi takie mega pryszcze i robią sie potem białe...;/.W pierwszym miesiącu ze 3 razy miałam nudności w nocy ale generalnie nie przytyłam..choć troche by mi sie przydało;). Mam tylko nadzieje że tak jak u niektórych z was cera sie w koncu poprawi bo ile można czekac....Mam 21 lat i od 15 roku życia wszelkimi sposobami próbuje sobie radzić z trądzikiem,więc licze na to ze tym razem sie uda...Zauważyłam ze włosy mniej się przetłuszczają i cera także, ale trądzik nie znika.Jak to jest może skoro już łojotok ustępuje to w końcu pryszcze znikną????Moze ktoś mi na to odpowiedziec....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_22
do Oleeesia Badź dobrej mysli..Na początku zawsze jest pogorszenie cery tez tak miałam az mi sie plakać chciało..Pierwsze efekty beda po 3 miesiącach a jak wezmiesz 4 czy 5 opakowanie nie powinno być tradziku.Ku sobie zestaw witamin na cere np. Merz Speciall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleeesia
Dzięki Klaudia_22:).Troche mnie uspokoiłaś bo już myślałam ze wiecznie będę skazana na tego muchomora na twarzy;).A te witaminy to są na cere czy ogólnie mają wzmocnić organizm w trakcie kuracji hormonami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleeesia
he he wybacz przecież napisałaś ze są na cere;)A tak swoją drogą to wie ktoś czy są jakieś specjalne witaminy których zadaniem jest troche ochronić organizm przed szkodliwym działaniem hormonów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomek
Do wszystkich dziewczyn i kobiet, które pytały o cenę: ja kupiłam Syndi-35 w Aptece Magicznej (w Krakowie) - tam mają niższe ceny, a poza tym receptę od lekarza miałam z kodem kreskowym, więc przysługuje 50% zniżki - także dwa opakowania kupiłam za 14zł z groszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w ogóle mam problem.. chyba bylam zbyt niecierpliwa.. najpierw brałam yasminelle ale strasznie mi wyskakiwało na twarzy wiec kiedy po 2 opakowaniach nie ustapilo to stwierdzialam ze nie bede sie masakrowac i zmienialam na jeanin..ale znowu..dwa opakowania..zadnego rezultatu.. i znowu zmienilam..Czy nic mi nie bedzie od takiego zmieniania? teraz mam te syndi..ale słyszałam że maja identyczny skład co diana 35 a z kolei o nich słyszałam że mozna miec po nich problem z zajsciem w ciąże itp..JESTEM PRZERAŻONA i nie wiem co robić..wzięłam dopiero 4 tabletkę ale SIE BOJE!! CO ROBIĆ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya
camelka87 nie martw się;) po pigułkach nie będziesz w najmniejszym stopniu bezpłodna;) po odstawieniu owulacja wraca "na swoje miejsce";) od zmieniania również nic nie powinno Ci być:) w końcu trzeba zmieniać, żeby w koncu dobrac te, które bedą odpowiednie dla Twojego organizmu:) lekarz, który Ci wydaje recepty, wie, co robi:) Ja za 2 dni rozpoczynam drugie opakowanie Syndi:) przez pierwszych parę dni miałam mrowienie w łydkach, ale ustąpiło i czułam się wspaniale:) żadnych dolegliwości:) Włosy wolniej mi się przetłuszczają, cera nie świeci się, a krostki powoli przestają wyskakiwac:) wielki + ode mnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya
bu:( zazdroszczę Ci pomek! niestety w Warszawie nie ma magicznych aptek:/ i za kazde jedno opakowanie płacę 9,26. Niby jedne z tańszych, bo refundowane, ale dla niepracującej maturzystki każda złotówka robi różnicę:/ a może w WWA są jednak równie czarodziejskie apteki? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×