Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

syndiii nie wolno przerywać brania tabletek tak o jak już rozpoczęłaś opakowanie... musisz wziasc je do końca i dopiero kiedy zakończysz opakowanie możesz przestać je brać! inaczej rozregulujesz sobie cykl :/ mnie na początku drętwiały nogi, miałam różne skutki uboczne ale po czasie wszytsko przeszło więc może nie warto rezygnować tak od razu z tabletek! Kinka_7 u mnie z libido bywa różnie, zależy od dnia cyklu raz jest niskie a raz wręcz wybuchowe hehe, tabletki działają na każdego tylko każda z nas inaczej na nie reaguje :) tysiek ja słyszałam o takich przypadkach aczkolwiek nikt nie potwierdził że tabletki były brane regularnie więc wydaje mi się, że nie! Słyszałam, że wpadki przy tabletkach zdarzają się tylko wtedy gdy zapomni się jakiejś wziasc w innym przypadku prawdopodobieństwo jest raczej niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiek
Dzieki dziewczynki za odpowiedz:) a co do libido to po tabletkach syndi nie zmienjszylo mi sie, a nawet mam wieksza ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle666
Witam! Brałam przez 3 miesiące novynet, lecz przy 4 opakowaniu wcale się nie kochałam i zakończyłam w polowie tabletek. Mineły juz 2 miesiące i dzisiaj byłam u ginekologa po tabletki. Ginekolog stwierdził,ze moge brac tańsze tabletki o wiele, wiec przepisał mi syndi 35. Możecie mi wytłumaczyc jak się go przyjmuje. Bo wczesniejsze tabletki brało się w pierwszy dzien miesiaczki,a po zakonczeniu tabletek 7dniowa przerwa i na 8 dzien znowu sie brało. Czy tak samo jest z tymi tabletkami (syndi) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierze się je tak samo ja po syndi strasznie się czułam duszności kołatanie serca i nogi miałam jak kołki więc szybko odstawiłam teraz jem Yaz i na razie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michell666
A po ilu tabletkach mogę się już kochać i mogę mieć zapewnione,że działają??? I powracając do tematu:) Jeżeli mam wziąsc pierwszą tabletke w pierwszy dzień miesiączko, to mam wziasc pierwsza tabletke z opakowania, czy np: jesli bedzie sroda, to wziasc tabl. z napisem środ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michell666 jesteś zabezpieczona już od 1 tabletki! Tak jeśli bierzesz tabletkę w środę to weź tą oznaczoną środa, ale jest to tylko i wyłącznie po to, żeby było wygodniej i żebyś miała pewność, że nie zapomniałaś w danym dniu tabletki! Nie różnią się one składem, więc nawet gdybyś wzięła przez przypadek tabletkę oznaczoną innym dniem, to nic się nie dzieje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska82
Witam.Ja własnie rozpoczełam brac Syndi i dzisiaj wziełam 3 tabletkę.Jak narazie samopoczucie mam całkiem całkiem ,no moze czasami zareci mi sie w głowie,ale to moze przez te upały:)Słuchajcie jak myślicie czy mogę byc juz spokojna,że moj organizm bedzie dobrze przyswajał syndi,czy to jeszcze za wcześnie żeby cokolwiek powiedziec o samopoczuciu?z góry dzieki za odpowiedz.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska82 po 3 tabletce uważam że to jeszcze za wcześnie żeby stwierdzić jak zareagujesz, myślę że po ok. tygodniu zaczniesz odczuwać branie tabletek (podkreślam że każda z nas inaczej reaguje i ma inne objawy) ale nie przejmuj się bo skutki uboczne naprawdę da się znieść, chociaż czasami nie są za przyjemne ale to wszystko mija i później jest OK :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez się wydaje że po trzech tabletkach można stwierdzić że są ok dla organizmu. Ja zjadłam ich 9 i musiałam odstawić po prostu czułam sie koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam Najpierw brałam przez okres 10 miesiecy Cyprest,cera poprawiła sie.Jednak po odstawienu po jakis 3 miesiacach tragedia,znowu wszystko na nowo zaczeło mi wyskakiwac,poprostu koszmar.Po roku przerwy zaczęłam brac Syndi 35, teraz jestem w trakcie drugiego opakowania,jakis rewelacji na mojej twarzy jeszcze nie zauważyłam,no ale wiem ze potrzeba troche wiecej czasu,mam nadzieje ze po ok. 3 miesiacach bedzie juz coraz lepiej.Najbardziej dołuje mnie fakt ,ze bez tych tabletek to chyba nigdy nie bede miec ładnej cery i ze chyba sie od nich uzaleznie.Jezeli chodzi o samopoczucie to czuje sie tak jakbym wogole tych tabletek nie brała,tylko na poczatku troche chciało mi sie wymiotowac jak połknelam tabletke,ale po jakims czasie to minelo,nie przytyłam, piersi jakby troche sie powiekszyły.Zobaczymy co bedzie dalej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekierap
Martunia007 ja biorę już jakieś pół roczku. ale jakieś infekcje się mnie łapią.. 2 razy dziennie biorę furagin bo bym nie wytrzymała.. znacie coś dobrego na takie przypadłości? ciągłe zapalenie pęcherza.. i od razu zanika ochota na seks i przy każdym dotyku boli.. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska82
No i zaczyna sie:(.Dzisiaj jestem po szóstej tabletce i nienajlepiej sie czuje,kreci mi sie w głowie,powiększyły mi sie piersi-ale to akurat nie problem:),no i co mnie najbardziej martwi to to ze czuje sie cała napuchnięta apetyt mam mały a brzuch wydęty jakbym była conajmniej w 5 mcu ciązy hahaha eh.Nie chce sie tak szybko poddawac bo to dopiero kilka dni,ale najbardziej martwie sie ze przytyje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja biorę syndi35 już ponad tydzień i mogę powiedzieć, że wg mnie są ok; czasami mam lekki ból w łydce - coś jakby mnie mały skurcz złapał, ale nie jest to aż taki problem, więc biorę dalej. Oczywiście jak pójdę do lekarza na kontrolę, to mu o tym powiem, zobaczymy co stwierdzi. Generalnie nie ma co panikować przy najmniejszych niedogodnościach, ale jeśli ktoś puchnie i nie przechodzi przez 3 dni, to radziłabym odstawić. Moje doświadczenia z tabletkami wyglądają tak, że czasami po 2 - 3 miesiącach brania przychodzą objawy uboczne; ja np. brałam na początku Cilest i dopiero po 3 miesiącach miałam takie skutki uboczne, że je odstawiłam - mianowicie tak bolały mnie piersi, że schodzenie po schodach to był koszmar - musiałam trzymać biust, żeby nawet nie drgnął, bo każdy krok powodował koszmarny ból. Po 2 tygodniach brania Mercilony nie mogłam się ani razu załatwić, nogi mi spuchły, ledwo mieściłam się w spodnie - odstawiłam bez pytania lekarza, poszłam na wizytę i powiedziałam, że już nie dawałam rady. Harmonet - pierwszy miesiąc pod znakiem deprechy, ale później przeszło i wszystko było ok. Ale się rozpisałam, ale może komuś pomogę :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinka_7
ja kończę pierwsze opakowanie Syndi35. eh, tak, ten ból piersi.. hehe, wiem, dziwnie to wygląda jak się trzymasz za cycki np. biegnąc do autobusu :D troszkę przytyłam, ból piersi, zmienne nastroje (ale tak to i przed było więc nie wiem czy to zaliczać) i poza tym to nic, kompletnie nic innego.. Boję się co może być później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubka
Witam was dziewczyny! Ja brałam syndi przez 6 miesięcy! bralam je bo mialam problemy z miesiaczka:( we wtorek bylam u ginekologa i kazal mi je odstawic i zaczac przyjmowac Folik! Wyznaczyl mi wizyte w polowie lipca i zapewnial mnie ze przy pierwszej miesiaczce moge zajsc w ciaze! Super by bylo:) bo juz myslalam ze bede musiala czekac te trzy miesiace:( no ale zobaczymy co czas pokaze!!! Wiekszosc z was bierze tabletki zeby nie wpasc w niechciana ciaze albo na poprawe cery A ja po prostu chce zajsc w ciąze:))) Pozdrawiam was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inerr_21
Biorę te tabletki już 4 miesiąc i jestem z nich bardzo zadowolona :) Cera o niebo mi się poprawiła :) Wcześniej próbowałam dosłownie wszystkiego, ale nic nie działało... Miłym zaskoczeniem było dla mnie też to, że piersi urosły mi aż o cały rozmiar :D Kolejnym plusem tych tabletek jest to, że są tanie :) Ja płacę niecałe 8zł za listek :) Buźka ładna i ochrona przed niechcianą ciążą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no było fajnie; dzisiaj jest 12 dzień brania i bolą mnie piersi, na razie nie jest tragicznie. Pytanko do tych, którym urusł biust w czasie brania Syndi - po jakim czasie wam urósł oraz czy bolały Was wówczas piersi? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinka_7
obecnie jestem po 1szym opakowaniu (od dziś mam 7 dni przerwy) i zdecydowanie muszę zmienić kaliber biustonoszy... :D mnie zaczęły boleć już na samym początku (bo przecież miałam okres a zawsze mnie bolą wtedy) i tak już zostało. bolą do dziś. a właśnie, jak z tym macie Wy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa24
dzis koncze 1 opakowanie Syndi i musze powiedziec ze niektore dolegliwosci juz mi mijaja ( i mam nadzieje ze juz nie wroca), zly humor pojawia sie juz sporadycznie, nie mam hustawek nastrojow, brzuch tez juz mnie nie boli. jedyne co mi zostalo ( i wcale znikac nie musi) to powiekszony biust i bede musiala sie niedlugo do sklepu bielizniarskiego na zakupy wybrac:p ciekawi mnie tylko w ktorym dniu przerwy pojawi sie okres...a u was jak z tym bylo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa24 u mnie okres pojawia się dopiero w 5 dniu od skończenia opakowania! co miesiąc tak mam:) piersi bolały mnie przez kilka pierwszych miesięcy, nie pamiętam dokładnie ile bo to było dawno temu, ale chyba pobolewały ok 4-6 miesięcy. Biust urósł :) później przestał i do tej pory nie boli i jest taki sam. Jestem zadowolona z niego :) Najgorsza rzecz to rozstępy :/ zaczęły mi się robić już przed braniem Syndi, myślałam że hormony coś pomogą, bo podobno rozstępy też są uwarunkowane hormonalnie... ale nic, robią się coraz większe i gorsze :( mam wewnętrzne części ud w rozstępach i piersi... :( masakra, nie wiem co mam z tym robić nic nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
a u mnie okres pojawia się po 4 dniu od skończenia opakowania zawsze dostaję w czwartki.. dziś jest ten czwartek.. a co do rozstępów to również robią mi się w wewnętrznych częściach ud.. masakra;/ stosuję jakieś kremy i tak i tak nic nie pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilunia
Witajcie, byłam u ginekologa i wzięłam recepte na tabletki. na recepcie co najlepsze napisane jest syndi 20 .. chodze po wsyztskich aptekach i nikt nie wie o jakie tabletki antykoncepcyjne chodzi, wszyscy mówią, że lekarka widocznie sie pomyliła. Czy mam kupić te Syndi 35 ? czy lepiej skontaktować się z lekarką, która przepisała mi te tebletki ? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRM
Hej Dziewczyny! Mam pytanie. Wzięłam pierwsze opakowanie Syndi i jestem w trakcie 7-dniowej przerwy. Przez ostatni czas brałam Kontracept i niestety pojawiły się plamienia. Lekarz zmienił mi preparat na Syndi z racji , że mam jeszcze problemy z cerą. Czekam teraz na występienie okresu i jakoś doczekać się nie mogę:/W poniedziałek mam wziąść tabletkę z kolejnego opakowania, ale jak narazie ciągle nie mam okresu:/ Wiem, że zostało jeszcze troszkę czasu, ale nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja. Chciałam zapytać, którego dnia tej 7dniowej przerwy dostałyście miesiączkę pierwszy raz po Syndi? Troszkę się denerwuję ze względu na to, że nigdy nie miałam takich problemów. Dodam, że mam normalne bóle przedmiesiączkowe. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRM
Widzę, że się pospieszyłam:P nie doczytałam do samego końca;) Odpwiedź już mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mam pytanko, pewno głupie no ale... Czy jak pojde do innego gina niz mój do ktorego chodze( jest na urlopie:/) to czy przepisze mi tabletki jakie bede chciała??? czy bedzie jakis problem??? konczy mi sie ostatnie opakowanie Syndi35 która biore od ponad pol roku, i z moje roztargnienia nie mam kolejne recepty:/ dzieki za info:) ps. a moze ktoras z Was ma całe opakowanie z wazna data do sprzedania??? bede wdziedzczna za info:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
Kamilunia : na pewno się pomylił, bo chodzi o syndi-35. najlepiej idź do apteki i powiedz ze ginekolog się pomylił a jak nie będą ci chcieli sprzedać to wtedy idź do ginekologa i powiedz ze ci po prostu źle napisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
Martita87: pewnie, że ci wypisze inny ginekolog :) też już tak miałam nieraz :P bo przecież skoro ciągle je bierzesz, to przerwać nie możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita87 ja poszłam do innego gin. powiedziałam jaka jest sytuacja i bez problemu przepisał mi Syni :) więc myślę że to nie jest żaden problem. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×