Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomysłowa lola

farbownie butów-ktoś już tego próbował??

Polecane posty

Gość pomysłowa lola

Czy ktoś z was próbował może farbować...buty? Mam świetne czółenka z prawdziwej skóry, na pięknej koturnie, a koturny tej jesieni są nadal supermodne. Problem w tym, że butki są białe. Dodam, że są w zasadzie nowe, raz założone. Czy któraś z was próbowała może wprowadzić podobny pomysł w życie. Szczerze powiedziawszy jestem tak zdesperowana na zmianę koloru tych butów, że myślę nawet o farbie w sprayu, ale to już chyba mała desperacja;) Może ktoś już zadał podobne pytanie, ale za pomocą wyszukiwarki nic nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłowa lola
nikt nie ma takich doświadczeń?? Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.kostrubalaop.pl
ja tez mam taki problem,szukam butow do sukienki slubnej i te ktore odpowiadaja mi sa niestety tylko rozowe czarne lub brazowe,a ja musze miec takie srebrne!!!!czekam na wskazowki z Pomyslowa Lola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek83
kolezanka machneła sprayem złotym stare butki ale pochodziła ze 3 razy i zaczał sie scierac - i tak były do wyrzucenia ale 3 razy wyszła i fajne były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek83
samam kiedys zimowe buty z jasnego bezu machnełam ciemnobrazowa pasta - wczesniej z racji tego że była jasna skórka zrobiły sie zacieki - pasta pomogła - ale to na takiej skórce nie lakierowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłowa lola
Czytałam kiedyś na stronie pewnej stronie www, że taki zabieg dałby radę wykonać kaletnik. Próbował już ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×