Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niusia212

Perfumy FM- odpowiedniki oryginalnych perfum

Polecane posty

Gość gość
Szukam perfum o zapachu karmelu, toffi, czy w fm są takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina6
jeśli takich szukasz to najlepiej iść do perfumerii, powąchać kilka zapachów, wybrać najlepszy, a potem kupić ten sam zapach na odlewkiperfum.pl, ale znacznie taniej. i masz pewność, że będą trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodyage.pl/aaab7e231d sprawdź wiek swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
412 Carolina Herrera 212 VIP Rose 413 Lancome la vie est belle 458 Paco Rabane Ultrafiolet for men 459 Viktor i Rolf Spicebomb for men Podobno takie odpowiedniki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, jestem w trakcie rozbudowywania struktury FM - jeżeli ktoś chce zamawiać perfumy taniej niż w katalogu to zapraszam - zasponsoruję Ciebie, pomogę również zbudować efektywną strukturę. Działam na terenie Dolnego Śląska oraz Wielkopolski Zainteresowanym prześlę katalog odpowiedników. kontakt: pawel.lewko.ipl@gmail.com mobile: 531-015-016 Nr. Dystrybutora FM: 281656162

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedzią na perfumy FM może być to: http://salon-kosmetyczny-bytom.pl/index-46.htm Jest to nowa marka perfum ale przynajmniej mają darmowe próbki po 15 ml, oczywiście perfumy zamienniki oryginałów;) Polecam 1 milion - Paco... W FM ich nie widziałęm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapormore1986gzzei
psiukaj goopia nie daj się prosić, popsiukaj się Jasne http://stik.in/abp7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulllogerti1970luupu
3 buteleczki zapachów FM nr 74, 84, 109 Proszę powiedzcie, czego to są "odpowiedniki" 74 wygląda mi na Manię G Armaniego Jasne http://min.do/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinlinina1978pjgjl
i jak? Moim zapachem są mexx woman-mexx jest poprostu bomba!!!! chociaż ostatnio mam chrapke na naomi campbell-cat deluxe Jasne http://oan.co/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertagabil1978lugxv
to dziwne............. mi się jeszcze nie zdarzyło aby zapach był inny:/ Jasne http://nsu.pe/13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziq
Ja polecam Perfumerię NENESS :) www.neness.pl Zapachy są bardzo intensywne i długotrwałe. Tylko 12zł za 22ml ! <3 Ponad 170 zapachów ! Wszystkie szczegóły na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fm sa robione w fabryce pod wroclawiem, a nie przywozone z francji, naiwniaki! Kompletnie nie rozumiem kupowania tych smierdzieli od mechanika samochodowego (bo tym wlasnie ten pan sie cale zycie zajmowal), kiedy oryginalne perfumy sa dostepne na stronach internetowych w bardzo przystepnych cenach. A, I mowi sie 'perfumy, kupilam perfumy, mam perfumy'. a nie 'mam perfume'- no coz takie slownictwo dowodzi, ze FM uzywaja wiesniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo111
Czy ktoś zna nazwy perfum FM te z edycji limitowanej z katalogu TT? FM 84 Kalvin Clein - One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo111
W FM jak najardziej są perfumy Paco Rabanne - 1 milion to numer FM- 199 100 ml za 55,20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DavidT
Odpowiednik Paco Rabanne (22ml) można kupić już za 12 zł http://neness.pl/sklep_kategoria,54,paco_rabanne.html . Mają też inne zapachy męski i damskie w okazyjnych cenach, warto spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/witam.Czy maci odpowiedniki fm wiosna 2015 damskie 365,366,367 oraz męskie których numerków teraz nie pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zacząłem używać najskuteczniejszych feromonow na rynku z pherowin.pl i nie mam już kłopotów z dziewczynami. Rzeczywiście dają radę. A do 23 roku życia byłem prawiczkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dobrze bu bylo wiedziec zetelne i wlasciwe informacje na temat drom .Drom to firma z Niemiec a nie francj a dokladnie z Monachium zapraszam do kontaktu wszystkich ktorzy chca zaczac wspolprace profesjonalnie i zetelnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
365 Coco Noir Extrait - Chanel (Nowość) 366 Black Opium - Yves Saint Laurent (Nowość 367 Lady Million Eau My Gold - Paco Rabanne (Nowość 336 Made to Measure - Gucci (Nowość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaNiedziela
Z odpowiedników polecam www.perfumyforyou.com !!! 33ml za 13zł Olejki Francuskie - POLSKI PRODUKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaa33
Witam,szukam odpowiednika zapachu Byc moze Rome,ktorych juz firma Pollena nie produkuje.Chodzi o stara nute zapachowa,nie nowa.Nacielam sie na allegro bo zapewniali mnie ze te byc moze rome to stara nuta zapachowa a jest to zupelnie nowa nuta i nie pachnie zbyt ladnie.Szukam tej starej nuty zapachowej byc moze ROME w zoltym takim opakowaniu,Chodzi mi o ten zapach,czy moze ktos wie,jaki zamiennik istnieje na rynku.Chodze po sklepach i wacham rozne zapachy i jeszcze nie trafilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy ktoś z Was chciałby zarobić dużo więcej niż oferuje FM? Jeżeli jesteś zainteresowany/-a łatwym i szybkim zarobkiem, stałym lub dodatkowym, nie wychodząc z domu, proszę o kontakt na a.kowalska1507@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosiła bym o spis odpowiedników z fm z góry dziękuję izamagna@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproszę o listę odpowiedników lukasz500@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez bardzo długi czas zamawiałam perfumy z FM, miałam kilka swoich ulubionych zapachów i były naprawdę bardzo zbliżone do oryginału, lekko zwietrzałe były wręcz identyczne a do tego naprawdę trwałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×