Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niusia212

Perfumy FM- odpowiedniki oryginalnych perfum

Polecane posty

Gość arturo111
Czy zna ktoś nazwy perfum FM GROUP z wiosny 2016?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz... Tylko ta stronka tak jak i inne nie mają najnowszych odpowiedników, bo katalog się zmienił... Damskie od 416-425 i męskie od 460-469. Pozdrawiam Jakby ktoś miał informację o tych odpowiednikach to proszę napisać jakie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DROM jest niemiecki, a nie francuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważacie, że jakość perfum FM totalnie i drastycznie spadła? Już nie ma tej trwałości co kiedyś. Znalazłam inną rozlewnie bo po co mi perfumy które czuć jakieś 30 min. Teraz tylko z zapachowiec.pl zamawiam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze odpowiedniki z jakimi się spotkałam maja na stronie www.gashio.pl bardzo tanio w ładnych eleganckich buteleczkach, które można zmieścić nawet do najmniejszej torebki lub zabrać na podróż do samolotu. Darmowa dostawa tylko od 180zł perfumy się świetnie utrzymują. Zasługują na 5 z plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy miał ktoś może perfumy o numerku 413 i czy rzeczywiście pachną jak Lancome - La vie est belle? Interesuje mnie też numerek 20- czy jest zbliżony do Viktor&Rolf - Flowerbomb czy jednak różnią się te zapachy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) czy ktos pamieta perfum z kolekcji owocowej 200 - zakręcone gruszki? Czy ma on swój odpowiednik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo 111
Witam czy ktoś ma może najnowszy spis perfum z nazwami wiosna 2016 i wiosna 2017?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perfumy FM utrzymuja sie do kilku tygodni, ale to pewnie strasznie chemia pachna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołącz już teraz i bądź partnerem FM WORLD Projekt naszego sklepu daje wiele możliwości ;) + Produkty 30% taniej, + Możliwość zarabiania na odsprzedaży, + Nie ma zobowiązań - robisz ile chcesz, jak chcesz i co chcesz, + Możesz tylko zyskać W naszej ofercie znajdziesz: perfumy,kosmetyki do pielęgnacji oraz szeroka gama kosmetyków do makijażu, środki czystości, kawy i herbaty, suplementy diety Za darmo, bez zobowiązań wypełnij formularz: www.fmrejestracja.pl i jako osoba polecająca wpisz: Marek O. Masz pytania? Skomentuj post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flowerbomb sa piękne i bardzo trwale jesli mnie nie stać w danej chwili na oryginał to kupuje z fm innych nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo111
Witam czy ma ktoś listę z nazwami wszystkich perfum fm łącznie z Jesień 2017 i Wiosna 2018?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×