Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niusia212

Perfumy FM- odpowiedniki oryginalnych perfum

Polecane posty

Gość gość
szukam konkretnych dystrybutorów chcących zarobić od 500-1000zł w firmie FM ZYSKI DO OSIĄGNIĘCIA JEŚLI POTRAKTUJEMY TO SERIO nie koncentrujemy się na sprzedaży lecz na wspólnej pracy z drugim człowiekiem ZAINTERESOWANI PISZCIE NA justynamon@o2.pl W TYTULE "fm"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo111
Czy ktoś może potwierdzić te zapachy: 357 - DAHLIA NOIR - GIVENCHY, FM 358 - Yves Saint Laurent - Manifesto, FM 334 - Terre d’ Hermes - HERMES.... but that is just a gues Pozostałych numerów nazw nie mam. Sprawdziłem 358 się zgadza. Do kwietniowego miesięcznika Twoj Styl był dołączony zapach i na 100% 358 to Yves Saint Laurent - Manifesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś ma aktualną listę odpowiedników FM proszę o wysłanie na maila. mybtg.cs@gmail.com z góry dziękuję bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FM to kopie oryginałów i śmieszą mnie wielcy znafcy którzy to neguja gdyż to właśnie ich siła. Jakby ktoś jeszcze miał 110 to chętnie kupię Hanna@mixbox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUĄY
kupiłem kiedyś perfumy swojej żonie nr 114 ale już ich nie ma. pomóżcie jaka była ich nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka_mamrotka
DUĄY, a może kup żonie teraz jakieś inne perfumy? Ja lubię zarówno mocne, jak i delikatne, w zależności dlatego od jakiegoś czasu kupuję stałe dwie pozycje z www.edp24.pl . Pierwsze, mocniejsze są te: Paris Avenue - Kenya Journey , a drugie, słabsze te: Paris Avenue - Angelina. Kenya są korzenne, a Angelina jaśminowe z piżmem, naprawdę warto zaryzykować i kupić żonie w prezencie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30jola30
Czemu ludzie upierają się na te perfumy z FM? Ja miałam i nie polecam, szczerze... Chętnie kupiłabym sobie nowe jakieś, ale nie drogie. Jakie perfumy polecacie dla trzydziestoletniej? Coś podobnego do Paris Avenue Essense. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie można znależć najnowszą listę odpowiedników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Bardzo proszę o przesłanie najnowszej listy odpowiedników na adres adi@o2.pl. Z góry serdecznie dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani! gdzie można to kupić? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Czy ktoś może wie jaki jest numer odpowiednika fm Paco Rabane Ultraviolet? Bardzo chciałabym znależć ten odpowiednik. Wiem że taki był, ale nie pamiętam jaki miał numer. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo111
fm 183 paco rabanne - black xs for her, fm 224 paco rabanne - black xs, fm 199 paco rabanne - 1 milion, fm 313 paco rabanne - lady million

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo111
DUĄY FM 114 to zapach o nazwie "TAKE MI" To był zapach stwozony przez FM GROUP. Nie dostaniesz tego w sklepie. Skład perfum: wanilia, drzewo sandałowe, kadzidło, piżmo, frezja, piwonia, kalia cycylijska, mandarynka, brzoskwinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś posiada w sprzedaży zapach fm 144?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo111
Gość Paco Rabanne - ULTRAVIOLET miał numer FM 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,FM wprowadzi niebawem nowe zapachy,damskie od nr.403 do nr.411 i męskie od nr.453 do nr.456 Czy ktoś już orientuje się jakie odpowiedniki kryją się pod tymi numerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziola14289
podbijam pytanie wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, również jestem chętna na aktualną listę odpowiedników FM. Z góry dzięki. email: asubczak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! Również dołączam się do pytania czy ktoś zna odpowiedniki najnowszych zapachów od 403 dol 411 i 453,454,455, 456. Jeśli tak bardzo proszę o listę . natalia3612@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprosze oodpowiedniki nowych perfum madziola.blaszkowska@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również poprosze odpowiedniki nowych perfum FM carolinee00@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak z ta nowa lista odpowiednikow? Bardzo prosze madziola.blaszkowska@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również poproszę odpowiedniki nowych perfum FM - imkka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Can anybody help me out with the names of the new parfums? Thank you. besparing@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również poproszę o liste nowych zapachow acmb@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam odpowiednikii perfum o wiekszym stezeniu 22 procent. Moj maila praca.dodatkowa(malpa)opoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję listy odpowiedników Jesień 2013 (elephant11@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FMFanka
Dziękuję bardzo za informację o nowej liście zapachów. Już skorzystałam. Perfumy są super a te najnowsze szczególnie bardzo fajnie pachną i bez listy wybrałam dla siebie 411, oraz 406 pozostałe również są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×