Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niusia212

Perfumy FM- odpowiedniki oryginalnych perfum

Polecane posty

Gość jacky70
a ja nie kupuje w sklepie zapach.fm, tylko w "hurtowni" jaką jest magazyn FM, lepiej być dystrybutorem niż kupować w jakichś podejrzanych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysta
Bardzo polecam perfumy FM są super cena dla każdego, a to, że ktoś mówi, że zapach nie jest trwały to mam się tak wydaje, bo się do niego przyzwyczajamy, to nie my mamy go czuć. Sama z nich korzystam nie tylko perfumy ale i Make Up są super. a już nie mówię o For Home, musisz coś wypróbować sama, aby się przekonać czy warto? Służę pomocą, odpowiadam na każde pytania, pomagam zapisać się do klubu FM, pomagam budować sieć. Zapraszam. czerkry@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę pokrótce rozwiać Wasze wątpliwości... 1) Każdy z nas ma własny zapach skóry, na który składają się takie czynniki jak: geny, typ skóry, kolor włosów, dieta, przyjmowanie lekarstw, życie w stresie. 2) Osoby mające suchy typ skóry muszą częściej aplikować perfumy w ciągu dnia niż te, które mają skórę typu tłustego. 3) Nie wolno stosować perfum na ubrania, ponieważ są one przystosowane wyłącznie do stosowania na ciele! Znajdujące się barwniki w tkaninie, mogą wchodzić w reakcje i zmieniać zapach, a znajdujące się olejki w produkcie mogą zaplamić ubranie! 4) Testowanie więcej niż 3 zapachów za jednym razem powoduje "zmęczenie" zmysłu węchu, wtedy mamy wrażenie, że wszystkie zapachy są do siebie podobne. Pozdrawiam Michal1801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryxen
Najważniejsze w tym wszystkim jest to, by nie nakładać na siebie różnych zapachów tzn. kąpiel - żelem pod prysznic o zapachu XXX, mydełko o dezodorant w kulce o zapachu ZZZ, perfumy do włosów o zapachu YYY, balsam do ciała o zapachu AAA, krem do rąk o jeszcze innym zapachu a na końcu perfum, który już nie ma siły przebicia. A w FM istnieje już możliwość dobrania sobie kolekcji zapachowej niektórych produktów. Trzeba to zobaczyć na własnej skórze Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia2405
Witam, poszukuję zapachu FM 165 Lolita Lempicka - Lolita Lempicka. Czy ktoś ma może taką wodę do sprzedaży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia2405
Gdyby ktoś był zainteresowany sprzedażą proszę pisać na maila asiulka86@o2.pl :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek17
Jestem dystrybutorem FM z Torunia i okolic Jeśli chcecie złożyć zamówienie proszę o kontakt tel. 790749664 email : milioner1976@wp.pl gg : 11989319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluusq
Posiadam oryginalne perfumy za grosze :) zainteresowanych proszę o wiadomość niunia223@.o2.pl mogę podać całą listę oraz cenę perfum :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
Niezależny dystrybutor FM Group Bytom/Tarnowskie Góry/Piekary Śląskie/Katowice. Perfumy - kosmetyki do makijażu - chemia domowa Katalogi: http://perfumy.fm/files/2012/docs/katalog_perfumeryjny_nr17.pdf ftp://ftp.fmworld.com/katalog_for_home.pdf ftp://ftp.fmworld.com/katalog_makeup_6.pdf Zamówienia na gg 160986 lub e-mail sisa_stara@tlen.pl Pomoc w tworzeniu struktury Polecam się :) Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że temat perfum firmy Fm Group na kafeteria.pl istnieję ponad 5 lat i ciągle jest aktualny. Brawo! Oby tak dalej! :) Sam jestem Dystrybutorem FM Group i wiem, że dzięki takim forom jak te można się wiele dowiedzieć i nauczyć. Korzystając z okazji chcę pokazać Wam mój sposób, jak można oszczędzać, robiąc codzienne zakupy! Dla mnie jest on idealny! :) Można to zrobić na 2 sposoby! 1) Wyobraź sobie, że każdego miesiąca jesteś konsumentem takich produktów jak : -proszek do prania -soków -napojów energetycznych -batoników (milky way, Lion,Prince Polo, 3bit, Mars, Snickers itp) -ciastek (petitki, delicje, pieguski) -czekolad chodzisz każdego dnia do sklepu, bądź każdego tygodnia robisz zakupy na cały tydzień... Jaka to jest kwota tygodniowo? 100, 200, 300zł? Problem polega na tym, że od zakupów dzielą nas 2 KORKI I JEDNA KOLEJKA, zgadza się? Jak jedziemy do sklepu stoimy w korku, jak już jesteśmy w sklepie to zazwyczaj jest kolejka, a jak wracamy znowu korek...ile czasu i nerwów zmarnowanych, prawda? A teraz wyobraź sobie jak te SAME zakupy mógłbyś zrobić w zaciszu swojego domu, w szlafroku, po kąpieli, bez pośpiechu, w komfortowych warunkach i jeszcze by Ci za to zapłacili? Jesteś w stanie to pojąć? http://www.familo.com/r/nielbafan Firma Familo to młoda i dynamicznie rozwijająca się społeczność zakupowa, w której zarejestrowanych jest obecnie ponad 20 tysięcy osób! Sklep Familo istnieje od września 2012r., czyli całkiem niedawno. Zalety programu Familo: - bezpłatna rejestracja w systemie, - markowe produkty w niskiej cenie, - rabaty do 90% wartości twoich zakupów, - darmowa przesyłka kurierem (powyżej 150 zł) - brak stałej opłaty rocznej, aby kontynuować przynależność, - oferta asortymentu marek produktów dobrze rozpoznawanych na rynku, - ceny oferowanych towarów są bardzo konkurencyjne i w wielu przypadkach znacznie niższe niż te w tradycyjnych sklepach, - jest to system przewidziany do robienia zakupów na potrzeby własne, a nie do odsprzedaży (nie jest to system Sprzedaży Bezpośredniej)! Ale to nie wszystko! 2) Dzięki Familo istnieje także możliwość zarabiania pieniędzy poprzez program premiowy - uzyskiwanie znaczącego dochodu! Jak to wygląda? Wszystkiego dowiesz się oglądając ten krótki film: http://f.CB7.pl/NielbaFAN oraz pisząc do mnie na pocztę lub skype. Podsumowując można tutaj zarabiać na 2 sposoby. Każdy z nich jest dobry. To czy wybierzesz wariant 1 czy 2 lub obydwa, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Od listopada 2012r. w poniedziałki, środy i piątki będą prowadzone darmowe webinary firmy Familo pod adresem: www.gvowebcast.com/conference,familo Na których możesz dowiedzieć się czegoś więcej (najpierw jest prezentacja, a później można zadawać pytania). Pozdrawiam Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturo111
Michał 1801 to jest forum poświęcone TYLKO I WYŁĄCZNIE firmie FM GROUP!!! Proszę nie pisz tu o jakimś familo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyboss
Zobacz na to Familo to bedziesz wiedział dlaczego on o tym pisze tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malyboss zgadzam się z Arturo111. Familo nie ma nic wspólnego z perfumami Frederico Mahora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyboss
A właśnie że ma :) ja dzieki FMowi trafiłem na Familo i sa to 2 podobne biznesy które sobie nie wchodza w drogę a w Familo jest szansa na szybki rozwój gdyż jest nim ok 20000 osob, a wiem ze osoby z tego forum sa obrotne to znaczy ze maja szanse na szybki rozwój. ja np. w fm mam 88 osob w ponad 2 lata a w familo 65 osob w miesiac :) wiec tu widac jaki jest teraz potencjal :) Ogladnij to to zoabaczysz http://f.CB7.pl/malyboss Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę najpierw się przekonać, a potem ciskać mięsem ;) Sam jestem w FM, mam też swoją grupę i nie chciałbym robić konkurencji sobie ani im! Familo, to młoda firma z bardzo dużym potencjałem! Tutaj kupujesz produkty codziennego użytku, tylko i wyłącznie dla siebie. Nie ma tutaj odsprzedaży, jak to ma miejsce w FM Group. Im prędzej zaczniesz w tej firmie działać, tym większe będziesz miał korzyści w postaci 90% rabatu na zakup produktów czy pieniądze wypłacane na konto bankowe. Rejestracja jest darmowa, także nic nie ryzykujesz. Jeśli w ciągu 3 miesięcy nie zrobisz zakupów, to Cię skreślą bez żadnych konsekwencji dla Twojej osoby. Jeśli zakupisz towary za 150zł, to przesyłkę masz gratis, dostarcza ją kurier pod same drzwi. Nie musisz tracić czasu na stanie w kolejce w markecie, np. po makaron, słodycze czy papier toaletowy, itd. Tylko usiądziesz sobie wygodnie przed komputerem i zamówisz, to co Ci się podoba. Proste? Myślę, że tak :) Mi się to podoba, bo jeszcze można na tym zarobić! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynktura
Witam, Arturo111 czy mogłabym prosić o przesłanie listy odpowiedników? Mój e-mail: marzena.k.87@interia.pl. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egon25
witam Proszę o przesłanie aktualnej listy odpowiedników e-mail gmonisia@interia.pl Z góry dziękuje i pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, bardzo prosze o przeslanie najnowszej listy odpowiednikow joaraf.kp@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
Tynktura, Egon25 i quedate - może zajrzyjcie 2-3 strony wstecz i sobie ściągnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacky70
pytają o najnowszą czyli jesień - zima a 2-3 strony wstecz jest stara wiosna - lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyboss
Jeśli ktos ma aktualną liste odpowiedników to prosiłbym o wyslanie na maila malyboss18@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Jestem w posiadaniu nowej listy z zapachami. Chętnych proszę o wiadomość na mój email. Pozdrawiam Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
jacky70 - najnowsze zapachy, z kolekcji jesiennej są na poprzedniej (15) stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacky70
Do Spinster (w szczególności) , Michała i innych. Perfumy FM Group nie są podróbkami markowych zapachów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli ktoś was chce do tego przekonać to jest NIEKOMPETENTNYM dystrybutorem lub naciągaczem i od takich ludzi trzymajcie się z daleka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Perfumy FM Group są oryginalnymi zapachami FM Group a lista (nieoficjalna !!!!!!!!!) zapachowa ma jedynie na celu przybliżenie nut zapachowych, jeśli potencjalny klient nie jest w stanie powąchać próbek FM. Wszelakie wypowiedzi odnośnie niezgodności zapachów FM Group z oryginalnymi perfumami są bezsensowne i uwypuklają TUMANIZM ich autorów. Z poważaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
TakiSobie12, perfumy się nosi na ciele, nie na ubraniach. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja również proszę kogoś o obecną listę odpowiedników,szczególnie najnowsze zapachy. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam aktualną listę odpowiedników Fm. Chętni? Piszcie na emaila: zag11@o2.pl lub skype: nielbafan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×