Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niusia212

Perfumy FM- odpowiedniki oryginalnych perfum

Polecane posty

Gość GugaDeLux
FM-y to nie podróby. Każdy zapach jest komponowany w DROM-ie na zamówienie FM Group. Listy odpowiedników tworzą ludzie, nie po to, żeby sprzedać podróbkę, ale żeby osoby, które mają swoje ulubione, sygnowane wielkimi nazwiskami perfumy, mogły nabyć coś, co pachnie BARDZO PODOBNIE, ALE NIE TAK SAMO za przystępną cenę. I to, co znajduje się w butelce, nie jest tym samym, co "u ruskich na targu", ale są to pełnowartościowe perfumy i wody perfumowane wysokiej jakości. Zaperfumowanie od 16% wzwyż (wyjątki: 201, 202, 88 i 90 - wody toaletowe 5% zaperfumowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasier21
Hej, jeśli ktoś posiada aktualną listę odpowiedników fm jesień 2012 to bardzo bym prosiła o jej przesłanie do mnie na maila-kasier21@op.pl z góry dziękuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapachnisty
najlepsze odpowiedniki za KORZYSTNA cene 100 ml za 57 zl sa na www. kopieperfum.aromagroup.pl az 22% zaperfumowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evil
Witam. Jesli ktos chcialby perfumy z FM a mieszka w Czestochowie lub okolicach, to sluze pomoca jako dystrybutor perfum FM gg:2637441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPACHNISTY
Polecam perfumy na mililitry ponad 200 nut zapachowych.KORZYSTNA CENA 50 GR 1 ML czyli 60 ml Twojego ulubionego zapachu za 30 zl . dostawa na terenie Krakowa bezplatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili7
Hej gdyby ktoś był zainteresowany perfumami fm proszę o kontakt albo w razie jakiś pytań jestem z okolic Olsztyna Ostródy nr gg 44871822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewazraju
czy ktoś wie coś o nowościach FM400,401,402,451,452,453? Jakie to odpowiedniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
Będą próbki, poznamy "odpowiedniki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś z Was kupuje perfumy FM po cenach katalogowych? Mało osób wie, że w prosty sposób i bez żadnych zobowiązań można je zamawiać 30% taniej online. Dostawa kurierem już na drugi dzień prosto do domu. Zainteresowanych szczegółami zachęcam do kontaktu ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo111
Nie 30% taniej, a 43%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
Arturo, masz już może nowe próbki i listę odpowiedników? ja dopiero w przyszłym tygodniu dostanę próbki i będzie wycieczka do sefory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@arturo111 Klienta nie interesuje wysokość początkowej marży, ale ile faktycznie zapłaci mniej w porównaniu z ceną katalogową, gdy przystąpi do Klubu FM. Wytłumaczmy to na prostym przykładzie perfum klasycznych: 23,64 zł cena dystrybutora + 43% marży = 33,80 zł cena katalogowa natomiast 33,80 zł cena katalogowa - 30% = 23,66 zł Gdyby było tak jak Ty piszesz, wynik byłby inny, czyli: 33,80 zł cena katalogowa - 43% = 19,26 zł A wszyscy wiemy, że za perfumy klasyczne dystrybutor nie płaci 19,26 tylko więcej. To prosta matematyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo111
Fragrances masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo111
GugaDeLux nie mam jeszcze nowych próbek. A pozycje 14, 20, 30 zgadzają się z moją listą, którą Ci kiedyś podesłałem. Sprawdziłem w perfumerii Douglas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
No, ja sprawdziłam wszystkie, co do których miałam wątpliwości. Jednego mi się nie udało ze względu na jego brak w perfumerii, ale to akurat zapach, którego nigdy nie sprzedałam, bo bardzo "ciężki". W związku z tym, że rozbieżności na liście nie zauważyłam, to się nie odzywałam... Bo i po co... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo111
GugaDeLux Jaki to numer perfum. Dam mojemu dystrybutorowi to zprawdzi w Holandii w perfumeri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
Arturo, 16 albo 19, nie pamiętam dokładnie, a zapodziałam gdzieś notatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fm wawa
Kochani, czy ktoś się już wybrał zobaczyć czego odpowiednikami są nowe zapachy..... czterysetki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo111
trzeba jeszcze poczekać. Gdzieś w internecie się pojawią nazwy. Dam znać jak znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monichen
Frederic MalleEau d'Hiver- 330 ShiseidoZen For Men -331 351BurberryBody 352Elie SaabLe Parfum 353KilianLove, Don't Be Shy 354Masaki MatsushimaShiro 355TrussardiDonna 356Diane Von FurstenbergDiane a czy ma ktoś 400,401,402 i 450, 451, 452?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam tańszą i fajniejszą firmę z kosmetykami i odpowiednikami tak jak FM wiecej na @ annakolibaj@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam tańszą i fajniejszą firmę z kosmetykami i odpowiednikami tak jak FM wiecej na @ annakolibaj@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam tańszą i fajniejszą firmę z kosmetykami i odpowiednikami tak jak FM wiecej na @ annakolibaj@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grybcia
Do Monichen: Z tego co znalazłam w necie po nutach zapachowych to 400 to Bvlgari Omnia coral 401 - Salvatore Ferragamo Signorina 402 - Cacharel Amor amor forbiddenkiss 450 - Jaguar prestige lub Armani Prive Vetiver babylone 451 - D & G The one sport 452 - Chanel Allure homme sport lub Alfred Dunhill "Dunhill for men" Ale nie jestem pewna na 100% w tych dwóch męskich wg nut zapachowych wyskakują po 2 nazwy.Jeśli ktos będzie wiedział to czekam na potwierdzenie moich podejrzeń Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyboss
hej odpowiedniki tez mnie interesuja :) ale mam dla was tez cos co moze was zainteresuje jest to sklep internetowy z markowymi rzeczami ktore nacodzien spotykacie w supermarketach takim np. jak kawy, herbaty, slodycze , tekstylia, karmy dla zwierzat, worki na smieci , papiertoaletowy itd, itp, wirma dziala podobnie jak FM na zasadzie polecen w dodatku ceny w wiekszosci przypadkuow sa porownywalne z supermarketami a takze w wielu przypadkach i tansz ale dodatkowy plus to to ze mozna uzyskiwac rabaty do 90 % podobnie jak w fm , nie gryzie sie to z fm co sa inne produkty, a jest szansa sie szybko rozwinac bo sklep zostal otwarty dopiero 3 tygodnie temu a sam zamysl rozwija sie od polow roku i na chwile obecna jest niecale 20000 osob wiec w skali polski calkiem neiwiele (patrzac nawet w porownaniu do FM :) ) Dla chetnych polecam ogladniecie krutkiej prezentacji firmy oraz zarejestrowania sie i zobaczenia na to co oferuje sklep , nei jest to wiazace gdyz jesli nie zrobi sie przez 3 miesiace zakupow za 50 zl to system poprostu skresla http://f.CB7.pl/malyboss w razie czego zapraszam tez na codzinne prezentacje firmy na zywo pod linkiem www.gvowebcast.com/conference,familo a po prezentacji mozna zadawac pytanie, w razie sluze tez pomoca malyboss18@gmail.com link do rejestracji http://www.familo.com/r/malyboss Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacky70
moim zdaniem fm 450 to zapach przypominający Chanel - Homme, ale też mogę się mylić. Reszta mi się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka namówiła mnie na zakup perfum z fm a innym razem dostałam je w prezencie.Szczerze jak dla mnie wszystkie pachną jednakowo. Mają w sobie taką nutę słodyczy, którł czuję dosłownie w każdym perfumie z FM. Niby tanie i podobno mają przypominać oryginały, ale osobiście nie polecam. Teraz już wolę odłożyć i kupić prawdziwe perfumy. Nawet znalazłam w dość znośnej cenie swój taraz już ulubiony Moschino I Love Love:D póki co, kupuje na www.iperfumy.pl i jestem zadowolona. Przynajmniej wiem, że to nie podróba i zapach będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam swoje ulubione perfumy D&G, ale są stanowczo za drogie i normalnie w świecie mnie na nie nie stać- niestety. Póki co też jestem fanką fm i korzystam jak jest taniej. Kupuję na zapach.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję perfumy z fm, bo moje ulubione kosztują normalnie 350zł. Zawsze zamawiam w jednym sklepie zapach.fm i jestem zadowolona i z przebiegu transakcji i z perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję perfumy z fm, bo moje ulubione kosztują normalnie 350zł. Zawsze zamawiam w jednym sklepie zapach.fm i jestem zadowolona i z przebiegu transakcji i z perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×