Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Clara80

czyb jestem skazana na bezrobocie?

Polecane posty

Gość Clara80

czy ktos tez ma problem ze znalezieniem pracy w wawie? ja nie pracuje od czerwca i zaczynam sie martwic ze nie moge nic znalesc-dzis bylam nawet na rozmowie jako handlowiec w cyfrze+ choc nie jest to moje wymarzone stanowisko.chyba szlak mnie trafi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
jeszcze teraz sie dobilam bo przeczytalam na jednym z topikow ze dziewczyna szuka pracy 4lata!!!! przeciez to jakis koszmar.Nie jestem w stanie dopuscic takiej mysli zebym tyle nie pracowala.Szukam, wysylam i chodze na rozmowy ale coraz bardziej sie boje. A najlepsze jest to ze ja naprawde nie szukam Bóg wie jakiej pensji i stanowiska. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faatnazja
Może jesteś zbyt wybredna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
wierz mi nie jestem i już nawet wysyłam na konsultanta telefonicznego albo na pracownika biurowego a mam 6letnie doswiadczenie na stanowisku kierowniczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakkaka
Nie szukaj poniżej doświadczenia i kwalifikacji. To nie ma sensu i nikt cię nie zatrudni.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwirk
Zaraz się odezwie do ciebie pewnie taki Naga Prawda.... Będzie Ci wmawiał że ma dla ciebie świetny interes... Nie daj sie omotać na piramidę finansową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to jest niepojęte
i ty narzekasz??? Spróbuj poszukać pracy na prowincji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
tylko ze ja szukam i na poziomie swojego doświadczenia i niżej-tak na wszelki wypadek,bo pieniadze mniejsze lub wieksze ale sa potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwirk
OOOOOOOOOooo to już na pewno Nagi oszust się odezwie - kwestia czasu - pamiętaj NIE WIERZ MU.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
szkoda że każdy jest chetny do negatywnych opinii w momencie kiedy znajduje sie w lepszej sytuacji-w tym wypadku ma prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
o tych piramidach to już czytałam i nawet chciałam sprobowac ale poszlam po rozum do głowy i puscilam to w nie pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwirk
BRAWO - przynajmniej na Tobie nie zarobi i nie oszuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już ponad rok nie mam pracy
i nie zanosi się na zmiany :-( Tylko, że ja nie jestem z Wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
może gdybym miała prace i troche za duzo kasy i odkryłabym w sobie zachłanność to może bym sprobowala ale tak to nic z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
nawet mnie nie osłabiaj ponad rok? ja jestem na bezrobotnym 2m-ce i juz mysle o roznoszeniu ulotek zeby cokolwiek zarobic bo wydatki typu rachunki niestety dalej istnieją.Skąd ty w takim razie bierzesz pieniądze na zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już ponad rok nie mam pracy
Mieszkam z rodzicami i oni mnie utrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
moi dyskretnie by mi dawali do zrozumienia zebym wreszcie cos znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 303
ja ciebie rozumiem bo mam wyzsze wyksztalcenie i jak nie moglam znalezc pracy na poziomie,bo wczesniej tez kierownikiem bylam ,to poszlam do sklepu a wtedy wszyscy twierdzili ze nie mam ambicji itd i co wtedy robic_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
no właśnie zastanawiałam się jak rozmawiam,staram sie nie być zdenerwowana, nie wiercić sie na krześle, patrzeć w oczy-myśle że to na pierwsze wrażenie, no a potem to kwetia tego co robiłam i jakie mam plany na przyszłość.Może strasze ich tym ze szukam firmy na stałe a oni chca odwrotnie tylko tego nie mówią. Często nawet nie odzwonia lub odpisza po przesłaniu mojego cv-już go nawet zmianiłam żeby ładniej i estetyczniej wyglądało i cholerka nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec świata blisko
nie ma problemów z praca? Na jakim ty świecie żyjesz, chyba na innym niż ja. Rozejrzyj się dookoła, a potem pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
ja przerwałam studia po pierwszym roku a potem znalazłam taką pracę ze nie było nawet mowy zebym dostała weekend wolny-jakbym sie uparła to tak by mnie pilnowali ze by mnie zwolnili-poza tym sama sie utrzymywalam,wynajmowałam mieszkanie z 2 koleżankami i finanse nie pozwalały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
no a teraz na bezrobotnym to juz w ogole nie mam co marzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Będąc dwa tygodnie temu w Warszawie widziałem wiele ogłoszeń w witrynach sklepowych: "Zatrudnimy od zaraz". Może powinnaś wyjść z domu i poszukać pracy w mieście, a nie tylko przez Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
chodziłam i dawałam swoje cv nawet jak ogłoszenia nie było-pytałam czy moge zostawic tak na wszelki wypadek pojawi jakies wolne stanowisko i zostawiałam.Myśle że wyrzucali je do śmieci, bez czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Pewnie tak było, że twoje CV lądowało w koszu. Pracownicy nie szukają osób, które są zdeterminowane w szukaniu zatrudnienia i przyjmują wszystko jak leci. Musisz sprawiać wrażenie osoby pewnej siebie, która wie czego chce i że zatrudnienie cię przyniesie korzyści twojemu przyszłemu szefowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
dziś byłam w urzędzie pracy złożyć podpis i wypatrzyłam fajną ofertę pracy.Pani podała mi telefon i a w słuchawce że nie ma takiego numeru.Wróciłam do tej pani, która po konsultacji telefonicznej dała inny-a w słuchawce że nie mogą zrealizować tego połączenie.Trzeciego numeru juz nie miala :( dziś idę na rozmowę do fajnej firmy (troche daleko ale co tam) może wreszcie mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
mir33a3 dziękuję za rade popracuję nad tym i wykorzystam przy nablizszej rozmowie (oczywiscie z umiarem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Warszawy. Po znajomych nie widzę,żeby mieli problemy z pracą. Jedyny przypadek to wujek, ale po prostu oferowali za niską pensją niż sobie wyobrażal i nie zależalo mu specjalnie. Ale ludzie bez konkretnego dobrego zawodu rzeczywiście mogą mieć problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
najgorsze jest to że duzo jest ofert z bardzo niskimi wymaganiami-praktycznie zadnymi-albo o bardzo wysokich.Ja bym chciała pracować jako ksiegowa-takich ofert jest bardzo duzo ale... nie mam doświadczenia a szkolić nową osobe raczej im sie nie chce i jest to strata czasu.Rozglądałam się za kursem z tej dziedziny ale niestety nie stac mnie.W urzedzie pracy pojawilo sie takie szkolenie i o ile sie zakwalifikuje to od wrzesnia zaczne sie szkolić.Mysle ze wtedy bedzie mi łatwiej znalezc prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×