Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaDarii

problemy z 5 latką

Polecane posty

Gość poczytałam te bzdury
i widzę że autorka to inteligencją nie grzeszy... Olewa dobre rady ludzi (studentka pedagogiki jej mądrze pisała) i się frustruje słysząc krytykę. Furiatka, i tyle, nic dziwnego że to jej dziecko tak reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaDarii
O MATKO!!! Nie bedę już pisać więcej, bo niestety nie trafiło tu zbyt dużo mądrych osób... Do Siksy: Jesteś jedyną mądrą osobą, która potrafi obiektywnie spojrzeć na problem. Życzę ci żebyś nigdy nie miała większych problemów z dziewczynkami i żeby twoje metody zawsze się sprawdzały. Do reszty zagorzałych zwolenniczek pani Środy. Nigdy nie powiedziałam, że biję moje dziecko, słowo klap właśnie miało być tego wyrazem i nie dlatego, że się wstydzę, że dałam mojej córce klapsa, tylko właśnie dlatego żeby pokazać różnicę pomiędzy biciem a klapsem dla otrzeźwienia. Poza tym, nie piszcie już więcej na temat dobra czy zła, bo ja nie oceniam tego czy któraś z was jest katoliczką czy ateistką, czy jest zwolennikiem prawicy czy lewicy, czy też uważa, że picie alkocholu i przeklinanie w towarzystwie dzieci ma na nie jakiś wpływ czy też nie, bo: MNIE TO NIE OBCHODZI i nie mnie to oceniać. Każdy żyje według własnych zasad. Gdyby któraś z was miała jakiś problem niekoniecznie z dzieckiem i ja byłabym w stanie pomóc bo znam problem to poprostu pomagam, a nie robię insynuacje a nawet śmiałe wnioski. Tak więc mam nadzieję, że wszystkie macie takie cudowne metody naprawdę i, że każda w każdym momencie zycia swojego dziecka nigdy nie pomyślała o nim źle i nie miała ochoty zrobić czegoś "niedozwolonego". Poogratulować, tylko jeszcze nie wiem czego, tego, że jesteście poprostu z kamienia, bo tylko taki człowiek umie stoicko do wszystkiego podchodzić, czy talentu do konfabulacji. miłe Panie, tym, którym chciałm - podziękowałam, wam również życzę dalszych sukcesów w wychowywaniu dzieci i obyście wszystkie nigdy nie musiały skorzystać ze złotych porad innych doświadczonych i niedoświadczonych ludzi, bo zamiast prawdziwej życiowej mądrości znalazło się tu wiele teorii i dewagacji. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________________________
owszem, nie raz miałyśmy ochotę dać klapa...ale tego nie robimy Poza tym, nikt nie pisał, że bijesz albo katujesz dziecko - sama to wymysliłaś. My nie zgadzamy się z klapami!!!! Bicie i katowanie to inna historia. to tak trudno zrozumieć, że ktoś jest przeciwny "niewinnym" klapsom????? jeżeli odpowiada ci poziom siksy - wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oceniajcie same siebie.je już mówiłam.tam jest mój adres i zapraszam.mój poziom i moje dzieci. jeżeli macie czelność mnie obrażać miejcie odwage spojrzeć mi w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikso...
jak chcesz mi spojrzeć w twarz przyjedź do mnie ...na swój koszt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikso...
nikt nie obraża Ciebie jako matki, tylko nie zgadza się z Tobą, ze można dawac klapsy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boże, czy to naprawdę tak trudno zrozumieć????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikso....
al. jerozolimskie 65/79, warszawa-kiedy przyjeżdżasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma swoje poglądy!!!!!!!!!!!!!!!nie narzucajcie na chama swoich.i co to zaobrażanie mnie że nie jestem na tym poziomie co trzeba? co wy macie mi do zarzucenia? żadna z was mnie nie zna. ani moich dzieci. zrobiłyście z tematu przysłowiowe widły.ja jestem za daniem klapsa w ostateczności i żadno gmeranie idealistek tego nie zmieni. nie racze dzieci klapsami . wy jesteście przeciw bardzo dobrze.szanuje wasze zdanie, ale i wy uszanujcie moje!!!!!!!!!!!!! tak poza tym jesteście bez litości żeby atakować kobietę w 1 trymestrze ciąży.bez serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na święta, może być?bo teraz mam okrutne mdłości i biegunkę.a mąż wyjechał do niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikso....
podaj datę ...:) problem z tym, że nikt nie atakukuje tylko sprzeciwia się pewnym POGLĄDOM. Przypominam łaskawie, że ktos inny tutaj atakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikso....
i nikt tobie niczego nie zarzuca -tylko nie zgadza się z twoim poglądem. :( chyba 90 raz to piszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikso....
poza tym nie szanujesz naszego zdania pisząc, że dziecko kiedyś napluje nam na głowę.. zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj od początku topik i potwierdź jeszcze raz że niky mnie albo mamie darii nic nie zarzuca. jeżeli przeczytasz i nic nie znajdziesz to ok. wszystko będzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikso....
jestem od początku. to co wam zarzucają to jest to, że nie słuchacie co się do was pisze . uwaga-słuchac to nie znaczy zgadzać się, wystarczy wysłuchać i macie dziwne reakcje na hasło klaps. ktos mówi o klapsie , a wy mówicie, że WAS atakuje i mówi, że katujecie dzieci. nikt tego nie mówi, ale wy macie jakąś przedziwną potrzebę tłumaczenia się, ze nie jesteście wyrodnymi matkami. dochodzą do tego dziwne komentarze polityczne (pani ŚRODA??) i wspomniana uwaga, że nasze dzieic będą nam pluć na głowy. proponuję, żebyś ty przeczytała topik od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×