Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

angeliczka17- nie matrw ise :p dasz znac jak ci idzie jak przyjedziesz:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
hej Nonemi:) widze że jesteś dziś optymistycznie do świata nastawiona-to bardzo dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
ależ dziś widze że mamy bardzo bogaty jadłospis:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
troszke sie wczoraj podłamałam bo przyjechała moja chrzesna z Włoch i jutro ma być imprezka rodzinna:(( a wiąże sie sie tro wiecie z czym....jedzenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klodi- trzymaj sie :p dasz rade wytrzymwac. u mnie teraz tez jesr rodzina w domu:D ale twardo sie trzymam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIS 7DZIEN- BEZ OBIADU;-)DOBRZE ZE PADA TO POJDE SPAC.wSUMIE PRZYZWYCZAILAM SIE...NIEJESTEM GLODNA,SWIETNIE SIE CZUJE.mAM NADZIEJE ZE MOJE SLODKIE BOCZKI TROCHE ZNIKNA BO DIECIE HEEEE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica86
Dzien dobry dziewczeta! ja drugi dzien sie poglodze bo nie mam wszystkich skladnikow by zaczac dietke :) ale dzis sie zaopatrze i jutro juz powinnam zaczac:)! mam nadzieje ze ta kopenhaska mi pomoze ?! licze na to ! odwieczna walka! ehh! Ciesze sie bardzo dziewczynki ze wy dajecie rade ! miec taka ekipe to fajna sprawa:)! zawsze razniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want---boże jak sie ciesze ze jestes:):):):):) Tone buziakow ci przesylam:D super ze piszesz :p, co tam wicej u ciebie słychac??? jak zdjęcia?? ja chorowałam i muisalam przerwac diete:( ale dzis jestem na 2 dniu i napewno:p dotrzymam do konca:d czuje sie swietnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anella- hej Słońce :p ja jak 1 raz byla na diecie tez duzo spalam zeby zagluszyc głod :p to dobry pomysł:p, aj juz 2 dzień:p i czuje sie świetnie:p kasica86- helloo!!! nie lubie głodowek:( przenos sie leiej szybko na nsza dietkę:p, buziaczek dla Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica86
ejj panny! wiecie co ?! wlasnie przeczytalam ze ta wolowine nie mozna zastapic kurczakiem bo wolowina ma L-karytynine! czy to prawda ?? Nonemi - buuuzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
no nareszcie nas więcej-wstałyście laski;) kasica-nie wiem czy to prawda, może i coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want---ojjjj motywacje to mam ogromna:p a cp do wagi to jestem na połmetku, gdyby nie choroba to byloby juz prawie po:( ale co tam mowie Wam ze sie nie poddam:p trzymam za ciebie kciuki:p daj koniecznie znac jak ci poszło:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nigdy wołowiny nie jadłam, i wszedzie czytałam ze mozna:p Dziewczyny jedzcie co uwazacie, ja jem kuraka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasica- a dzieki dzieki:D i jakos nie lubie pisac kasica, moge kasia??? bo jak pisze kasica to wydaje mi sie ze wredna jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEZ ROK ZDAZYLAM PRZYTYC OK 8KG TO DLA MNIE BARDZO DUZO.MAM 167CM WZROSTU A WAZYLAM 69KG,NIO TERAZ 65;-) !!NAJWIECEJ PRZYBYWA MI NA BRZUSZKU CO WYGLADA OKROPNIE I NIE CIERPIE TEGO.A JAK UBYWA MI NA WADZE TO UBYWA I W BIUSTONOSZU,POZATYM I TAK MAM MALE PIERSI.TAK ZLE I TAK NIE DOBRZE.NIESTETY NIE MOGE PISAC Z WAMI PO PRACY,BO JAK ZWYKLE MAM MASE ZALATWIEN,A POZNIEJ SPEDZAM CZAS ZE SWOIM LUBYM,KTORY POMAGA MI SPALIC TROCHE KALORI,MOZE NAWET NIE TROCHE TYLKO CALE MNUSTWO;-)HE HE HE!CHOCIAZ TYLE Z NIEGO MAM............;-);-),;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOLOWINKA MA W SOBIE L-KARNITYNE TO FAKT,ALE KURAKA TEZ MOZNA WCINAC!JA JESTEM WEGETARIANKA,CHOC PLASTER SZYNKI ZJADLAM,I KAWALEK WOLOWINY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica86
Nonemi :D oczywiscie ze mozesz :D:D pisz Kasia ( jeeejku! jak ladnie !) wiecie co ?! chce zrobic kotleta dla mojego misia a jajek nie mam :( wiec ie moze czym moge zastapic to jajko ?! bo do sklepu mam troszke i tak mi sie nie chce ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
ja również za wołowiną nie przepadam i wole kurcze:) ale moze ja trzeba bedzie to nie bedzie wyjscia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRA DZIEWCZYNY JA ZMYKAM,SCISKAM KCIUKI ZA WYTRWALOSC KOLEJNYCH DNI W CZASIE WEEKENDU.POWODZENIA I BUUUZIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anella- trzymaj sie ceplutko i łam sie :p kasia- kurcze nie wiem czym zastapic jajko:( jajko to jajko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjj przepraszam do anelly- miało byc nie łam sie , ale wpadka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello dziewczyny a co myslicie o tym żeby po diecie kopenhaskiej przejsc na south beach:p??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i _want- a powiedz ocs wicej o tej diecie chałwowej:p ja to kurcze inie lubie chałwy ale cos sie dowiedzec zawsze mozna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
ja na razie nie wiem co bedzie po skonczeniu tej diety, na razie 2 dzien:/ i jeszcze tyyyyyyyyyyyyyyle czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
właśnie czas coś przekąsić-w brzuchu mi troszke jeździ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klodi- a tam tyle :classic_cool: tylko 12 dni jeszcze :p nie daj sie :p ja to siobie mysle ze jak przezyje dzis to bedzie jutro i td. nie mysle w kategoriach ze jeszcze 12 dni tylko dzis przezyje bedzie jutro:p:D tak mi jest lepiej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×