Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

hej laski a gdzie reszta babeczek????? HALO dziewczyny od jutra ja i angeliczka17 jestesmy na kopenhadzkiej:pkto jeszcze ise przyłaączy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jutra zaczynam kopenhadzka od pocztku i tym razek ja skonczę:):) na dzis to tyle dziewczyny, mykam spac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pol godziny czas przywitac trzeci dzien. rodzina jest dla mnie bezlitosna. w lodowce ciasto, szafki pelne slodyczy, jeszcze mnie bezczelnie namawiaja :O ale to moze tez dobrze, bo jestem typową polką - zawsze na nie. jakby mnie wspierali, w koncu bym sie zlamala. a tak, postawie na swoim :D nawet nie wiedzialam, ze jestem taka zdeterminowana :) dobrej nocy, Kochane Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka9
Jestem na kopenhaskiej 7 dzien, czyli 16 sierpnia bedzie 8 wiec moge z wami walczyc. zamierzam schudnac cokolwiek, a potem zaczac regularnie zdrowo sie odzywiac dziennie ponizej 2000kcal i schudnac 10 kilo w 10 miesiecy W przeciwienstwie do wiekszosci forumowiczek mi bedzie duzo latwiej, gdyz mam z czego 168cm/79kg ogolnie cala dieta przechodzi mi w bardzo dobrym samopoczuciu tylko dni bez kawy sa okropne bo jestem uzalezniona od kofeiny mam mnostwo sily, chodze co drugi dzien na silownie po conajmniej 1,5godz, w miedzyczasie pisze prace magisterska, jezdze na spotkania, chodze do pracy i nawet razu mi sie slabo nie robilo. tajemnica tkwi z zapasach-a mam ich duzo na boczkach wiec sie trawia. dla mnie pierwsze 4 dni byly najgorsze bo przestawilam sie z normalnego obrzarstwa na 800kcal. teraz zoladek sie zacisnol i juz nie czuje glodu. Na pewno dotrwam do konca. Mysle ze wazne jest zajmowac sie czyms, szczeze mowiac czasem zapominam nawet zjesc to co powinnam wg diety bo jestem zabiegana z innymi sprawami. i jedno pytanie. Ja doczytalam sie ze caly sens tego katowania tkwi w tym zeby dotrzymac 13 dni i potem "metabolizm" ma sie zmienic tak ze mozna jesc normalnie i sie wciaz chudnie. jezeli przerwiesz diete w mniej niz 6 dni mozesz ja powtorzyc po 3 miesiacach wiec po jakiego grzyba sie katujecie skoro przerwalyscie? jak ma nie byc efektu zmiany metabolizmu to juz lepiej zrobic sobie tydzien z gotowanym kalafiorem na wszystkie posilki i tez sie schudnie, ale po co szpinakiem sie katowac?A jak se ten metabolizm jeszcze bardziej rozlegulujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluseczko- noja kolezanka zaczynala ta diete 4 razy i dopiero za 4 razem ja przeszla cala, nie widze powodu dla ktorego jesli chciala nie mogla jej robic:) wiatm dziewczyny:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a metabolizm to oddzielna sprawa i trzeba dbac o niego caly czas, ta dieta to wstep do jego utrzymania:) w dobrej formie pytasz po co jeszcze raz robimy?? to proste: dla siebie, bo tak nam sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej, wstałam ;p zaraz ide kupic ciemny chleb na grzankowe sniadanie :) waga pokazała 83,7 czyli 1,6 kg mniej niz na poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym to świnia jestem, bo się nie przywitałam :P witaj kluseczko :) ja też się na razie bardzo dobrze czuje, ale w razie czego pijam magnez, tak na wszelki wypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
hej dziewczynki:) zaczynam dzis razem z wami;] ide zrobic sobie kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
a jak wasze poczynania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dzis sie jakos podejrzanie zachowuje:p mam super humorek od rana:P i jakos sie ciesze lae nie wiem z czego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
jasne że raźniej:) jak tam się czujesz? skoro masz humor to oznacza ze całkiem nieźle:) jestem po kawie i czekam na lunch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
no to ciesze sie bardzo:] a gdzie jest reszta dietkowiczek:)? czyżby wszystkie jeszcze spały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
pytałam mojej lekarki jak się zapatruje na tą diete, powiedziała ze nie powinno nic mi po niej być-że oczyszcze swój organizm, ale trzeba potem uwazac na jedzenie, bo niestety jojo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczeta!!! dzis moj 6 dzien na kopenhaskiej,jest zdecydowanie lepiej niz przez pierwsze 2dni hi!Musze sie wam przyznac ze we wtorek skusilam sie na drinka[nawet na 3 ups]!!!!Rano mialam wyzuty sumienia i kaca moralnego gorszego niz noc z obcym facetem,heee! mam pytanko ile wam ubylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
hej Anella. ja na razie jestem po diecie kapuścianej i niewiele mi ubyło, dlatego przeszłam na kopenhaską. dzis 1 dzień więc jeszcze brak rezultatów:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha;a cio z tymi drinkami?jestescie?Ja siedze w pracy i troche sie nudze o tej porze,ale pewnie zaraz spadnie na mnie kupa papierów...buuuu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesknie za ziemniaczkami i chlebkiem a mama zaprasza dzis na pyszne pierogi,ktorym opszec sie nie da KATASTROFA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
no nie wiem jak z tymi drinkami, niby jest zakaz jakiegokolwiek alkoholu.wczesniej jeszcze nie stosowałam tej diety-to mój pierwszy raz:)także niestety nie potrafię ci doradzic. co do jedzenia-wierze ze ci sie uda odmówić mamie, mi tez sie marzy jakieś pyszne danie:( także nie dajmy sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby sie udalo jak narazie jest ok.mi ubylo 4kg od soboty i kurde widac efekty.Poza tym cwicze troche w domku i pływam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×