Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

Gość Klodi
Nonemi masz dobre podejście:) musze tez tak zacząć myślec...dobrze ze dzis piątek i weekand moze się czyms zajme i nie bede musiała o niczym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
angeliczka-będzie dobrze tak czy inaczej i tak trzymamy sie razem-odezwij sie po powrocie jak ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi w brzuszku nie burczy:p jestem jnajedzona:p ach..dziewczyny juz nie chce mi sie stac w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
Nonemi - znam ten ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
nie chce mi sie już siedziec w pracy:( świeci słońce i jest piątek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
ja mam nadzieje ze tylko do 18:( ale wiesz nadzieja matką głupich:/ wróce do domciu i zjem kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze jak sie ma prace ale zdrugiej strony to jest ciezko pracowac po 12 godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem szczesliwa ze sobie detkuje:) za 2 tygodnie bede super laska:D i zero kompleksów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jj.mmoo
ooo, jak milo! ja tez cigne kopenhaska;) dzisiaj mija 3 dzien! czuje sie swietnie! orientuje sie moze ktoras z was czy zamiast jajka na twardo mozna zjesc na miekko takie z lejacym sie zoltkiem)/???:D bo takie wole... pozdrawaim wszystkich i zycze nam wytrwalosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej, czwarty dzień odhaczony :) jedzenie na tej diecie naprawde mi smakuje. oprocz szpinaku, ktory zastepuje uwielbianymi przeze mnie brokulami, wszystko lubie, wiec w ogole zastanawiam sie, czy moge to nazwac dieta :P ale trzeba przyznac, pofolgowalam sobie troche z salatka owocowa ;) pozdrawiam serdecznie :) p.s. a mi mówcie po prostu - Marysia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu- supero że tak traktujesz ta diete:p ja tez jestem zadowolna zniej i zle sie nie czuje:P ja juz na 2 dniu i wlasnie czesliwie go koncze!!!!! pozdrawiam serdecznie kochane ditkowiczki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale magnez pijam, na wszelki wypadek ;) ok. mkne spac, zajrze jutro. trzymajcie sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny to moj 3 dzien:p powiem ile schydłam przez 2 dni :p 2 kilo:p jetsem normalnie szczesliwa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz w pracy..ale nie ma ludzi wiec moge popisac z wami:p...jestem normalnie w super humorze i nic mnienie boli i wcale mi nie slabo..:p popijam sobie herbatke zielona i myslke co sobie kupie po diecie:p ...trzeba bedzie ja jakos uczcic:p i powiem wam dziewczyny ze po tej diecie mysle ze nie wroce do starych nawykow zywieniowych:p za duzo energii wlozylam w odchudzanie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elooooooo Dziewczyny wstawac i meldowac się:p u mnie dzien 3 dawno rozpoczety:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez mija calkiem ladnie :) ale to chyba przez to, ze juz ukladam sobie harmonogram \'pracy\' po kopenhaskiej. chcialam od razu przejsc na south beach, ale uwazam za zbrodnie nie wykorzystac mozliwosci jedzenia owocow na ich finiszu ;) wiec chyba zrobie sobie jakies dwa tygodnie na 800 kcl, ale baz harmonogramu, tylko dobrze uwazajac na to, co jem i obserwujac wage. a potem plaze poludnia :) u mnie slabiej, 2,8 kg po 4 dniach :P ide zetrzec marchewke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supero..to moze zaczniemy Marysiu south beach???? daj znac tylko kiedy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zaczniemy razem south beach??? ja ma 2 kilo po 2 dniach i powiem ci szczerze Marysiu ze jak i raz ja stosowałam to miałam 2 kilo dopiero po 4 dniu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a wy gdzie??? Marysiu=== co myslisz o south Beach??? a takw ogole stosowałaś juz ją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi - nie, jeszcze nie stosowalam. ale wygląda bardzo ciekawie. :) tylko, jak mowie, nie odpowiada mi brak owoców w I fazie. dlatego wolałabym ja zacząć już wtedy, kiedy ich widok w sklepach nie bedzie taki nachalny ;) chce sie nimi jeszcze nacieszyc, a przy kopenhaskiej nie mam takiej mozliwosci, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×