Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

buuu głodna jestem :(do tej pory pilam tylko kawe i juz mi niedobrze z glodu :( moge zjec dopiero przed 14 bo potem jade na miasto i kolejny posilek dopiero po 4h :o ale sie nie poddam!! za 1,5h bede jadla..eh jak ten czas sie dluzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want_to_be_skinny --- nie myśl o jedzeniu :) np. posprzątaj w domu lub moja bardzo \'inteligentna wersja na nie jedzenie\' włacz muzykę i pośpiewaj lub potańcz. pij też wode :) angeliczka17 --- to nie ćwicz lepiej bo coś się może stać. i dzisiaj może tussi nie bierz co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angeliczka-nie mozesz sie forsowac zbytnio bo sie jeszcze bardziej rozchorujesz i nici z diety, i z kim bede rozmawiać;)...musisz poleżeć - mówie ci to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta-wisienka- też sie chciałam zapisać gdzies na aerobik lub fat -burner(czy jakoś tak sie to nazywa). z tego co zdążyłam sie zorientować to koszt jest powyżej 100 zł miesięcznie ,raz lub dwa razy w tygodniu-troszke sporawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok bieganie sobie odpuszcze ale ieczorkiem 20 min na twisterze chociaz pocwicze...ja zawsze pod koniec wakacji choruje:P ale dietki nie przerwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klodi --- a ja zamierzam tam z mamą chodzić to ciekawe czy dam rade bo to dośc dużo jak dla mnie.. ehh.. ale może jakoś taniej będzie, bo to będzie w szkole a nie w żadnej siłowni czy klubie fitness... kurcze mam nadzieje że 100 zł nie przekroczy bo tak to nie wiem czy mi dadzą na to pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to takiego ten twister? co sie na tym robi? jaki jest koszt i gdzie można go kupic(nie znam sie na tym kompletnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że nie brałaś, bo pewnie gorzej by było... ja jak brałam tussi to robiłam sobie przerwy bo po dłuższym czasie od przetaje działać. ale pewnie o tym wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta-ody ci sie udało znaleźć taniej, trzymam kciuki!!!. ja natomiast nie mam z kim chodzic na fitness i do tego brak czasu mnie dobija ale zeby chociaz było z kim-bratnia dusza....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta-wisienka staram sie nie myslec o jedzeniu ale burczenie w brzuchu nie pozwala mi o tym zapomniec:p zaczelam sie juz szykowac i za niecala godzie zjm marchewke jajko i twarozek :D yeea;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twister jest moze wielkosci wagi okragly i stajesz na nim i krecisz bioderkami:P mozna go kupic na allegro do 20 zl taki zwykly:P i wtedy pracuja ci bioderka i brzuszek i spala tluszczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to jest fajne ;) ale ciekawe czy będe z mamą chodziła bo jak na razie mówi że będziemy :) a jutro wagę sobie kupuje więc się zważe :) już się doczekać nie moge hehe... chociaż jak zwykle się załamie :/ ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....ciekawa jestem czy rzeczywiście ten twister chociaż troche działa, bo to dziwne urządzenie, nie wiem w jaki sposób miało by pomóc.wy macie rezultaty po nim?? moze tez sobie taki fundne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wage też muszę sobie kupić-pewnie tez sie załamie jak na nią wejde:/ , ale przynajmniej będę widziała czy coś sie rusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszek jest jedrniejszy i miesnie ladnie sie ksztaltuja:P:P rezultaty sa podobne do tych jak po brzuszkach tylko ze tu mniej sie zmeczysz i kregoslupa nie obciazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia...one chyba tez maja w sobie sol...by musialy ci inne dziewczynki pomoc w tym ja wole bez szpinaku:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie wierz w produkty Fit. bo tak naprawde mało co się różnią od tych normalnych. ja nie jem szpinaku ale jak coś to przypraw sobie pieprzem lub jakimiś ziołami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pracowni chemicznej w szkole mi mowili ze tych szkodliwych rzeczy nigdy nie wypisuja:P takie rzeczy trzeba samemu sie dowiadywac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×