Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

Gość Nonemi

Kochane dziewczynki znowu przytyłam 8 kilo i próbuję cos z tym zrobić, zaczynam dziś kopenhaską...!!!!!!!!!!!!Kto ze mną??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonemi
No dziewczyny wpisujcie sie razem razniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja zaraz pije kawkę i czekamy na sojuszniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonemi
No dziewczyny nie djacie sie prosić razem raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
ja zaczelam kopenhaska od wczoraj dzis moj II dzien :D bede tu wpadac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonemi
ja juz po kawce:) no dziewczyny wchoodzcie i wpisujcie się....razem raźniej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonemi
Witaj:* super że bedziesz wpadać....jak mówię razem rażniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonemi
I_ want _to_ be_ skinny- z jakiej wagi startujesz? pierwszy raz robisz kopenhaską???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz Dziewczyny wkleje nasz rozkład na kolejne 13 dni...głowa do góry ...wpisujcie się ...prosze nie chce żeby topik upadł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ 1 i 8 Śniadanie: 1 kubek kawy, 1 kostka cukru Obiad: 2 jajka na twardo, gotowany szpinak 100g, 1 pomidor Kolacja:1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną 150g DZIEŃ 2 i 9 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru Obiad:1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną 150g Kolacja:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 3 i 10 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka z razowego pieczywa Obiad: gotowany szpinak,1 świeży owoc, 1 pomidor Kolacja:1 plaster szynki, 2 gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną 150g DZIEŃ 4 i 11 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru Obiad: tarta marchewka 150g, jajko na twardo, twarożek naturalny 100g Kolacja: sałatka owocowa 100g, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 5 i 12 Śniadanie: duża tarta marchew z cytryną Obiad: duża chuda ryba Kolacja:1 befsztyk, sałata i brokuły 200g DZIEŃ 6 i 13 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru Obiad: kurczak gotowany 150g, sałata z olejem i cytryną 150g Kolacja: 2 jajka na twardo, duża marchewka DZIEŃ 7 Śniadanie: 1 kubek herbaty bez cukru Obiad: kawałek chudego grilowanego mięsa 150g Kolacja: NIC Kochane zaczynamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczyny ruszamy ...wiem że będzie ciężko momentami ale damy radę....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze to to jest
najglupsza dieta na ziemi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Szczerze to to jest-byłam tej diecie juz raz i dla mnie jest ok, i wcale nie zauważyłam żeby moje koleżanki na nią narzekały...potrzeba troche silnej woli to wszystko!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
jestem jestem :D kawke wypilam jakies 15 min temu ;) startuje z wagi 53 dzis jest juz 52 ale ten kilogram to raczej zawartosc moich jelit ;) na kopenhaskiej jestem po raz 2gi. Bylam na niej 2 lata temu i wytrzymalam 6 dni ale musialam przerwac bo juz bylam umierajaca hehe;) teraz chce byc na niej 4 bo nie mam duzo do zrzucenia :D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I_want- Witaj:* w końcu jakaś przyjazna dusza na moim topiku...Ze mną masz jak w banku wsparcie i to że będą z Toba przechodzić przez dietę...ja ważę 57 kilo i chce zrzucić te 8 kilo do wymarzonej wagi....Dzieki że jesteś ze mną...razem raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczyny szybko sie zbierać i wpisywać !!!!!!! Ja z koleżanką już zaczęłyśmy!!! Szybko !!!! Wsparcie macie jak w banku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
Nonemi bardzo sie ciesze:D w koncu jakies wsparcie ;);) Rozumiem ze chcesz byc cale 13 dni na kopenhaskiej ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już raz przechodziłam przez kopenhaską i było bez problemu :) pierwsze 2 dni są najgorsze a potem juz samo leci i programujesz się na inny styl żywienia:))mówię Wam nie jest żle:):) przyłączać się Dziewuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevill
a ile masz wzrostu i ile wazysz nonemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want- Tak 13 dni będę na niej a potem przechodzę na South Beach bo tez jest spoko, mówię Ci Słońce nie jest tak żle, będę z Tobą ile Ty chcesz a potem ciągle dalej mam nadzieję z innymi koleżankami:), da się przeżyć ..ja zawsze robie tak jak zaczynam się odchudzać że kupuję sobie ckm i wieszam plakat jakiejś laski koło lodówki i cała kopenhaska od razu lepiej idzie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sevill:) mam 163 i waże 58lub 57 kilo zależy od humoru mojej wagi:) wczesniej ważyłam 49 kilo i to dla mnie waga najlepsza ...może żebym tyle nie jadła ile jem dalej tyle bym wazyła:( ale co tam będzie ok:);) no Dziewczyny ZACZYNAMY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczyny RUSZAMY!!!!! przyłączać się!!!!zapraszam wszystkie ososby które są zainteresowane!!!! Ci którzy dziś zaspali mogą zacząć od jutra..bedziemy razem będzie raźniej!!!!!!!!Zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
Nonemi na mnie najlepiej dzialaja zdjecia modelek --- powycinalam kilka i zaraz je powiesze hehe :) po zakonczeniu kopenhaskiej i tak bede tu wpadac :) przejde na diete 800kcal zeby nie przytyc i stopniowo bede zwiekszac ilosci kalorii... bedzie dobrze:D:D p.s -mam 173 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znikam teraz do banku idę ale za godzinę będę i odpowiem na wszystkie pytania!!!!!No juz !!:):) wpisujcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want- super pomysł z tymi modelkami:) wiesz zawsze większa motywacja jak na lodówce modelka zamiast tortu wisi:), fajnie Ci że jesteś taka wysoka:), mam siostrę która ma tyle wzrostu co TY ale waży więcej...Laska pewnie z Ciebie..odchudzasz sie w jakimś specjalnym celu?:) Buziak Słońce Za godzinę jestem,a Bankow nienawidzę chociaż mój Mąż tam pracuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
Nonemi mam cel mam :D po 15 sierpnia bede miala sesje zdjeciowa(proboje swoich sil jako modelka) ;) ja tez narazie lece -- cwiczyc hehe ;) bede tu wpadac jak czesto bede mogla! buziaki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo własnie jakieś pół godziny temu założylam konto na forum. Zawsze mnie odstraszało to, ze juz są potworzone \'paczki\' i się trudno wkręcić. Mogę się przyłaczyć? Dzisiaj rano zaczełam od kawy...zwykle sączę 3 w 1, dlatego było ciężko z czarna, ale jakos dałam radę. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
skelly jasne !!! :) im nas wiecej tym lepiej :) ile chcesz byc na kopenhaskiej ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×