Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

dzięki;) od razu mi raźniej. hehe. chce przeprowadzić ją całą. jeszcze nigdy nie próbowałam, zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
skelly w takim razie bedziesz na pewno miala wsparcie w Nonemi bo ona chce tez byc 13 dni :) ja bede 4 ale jak mowilam bede tu wpadac i relacjonowac dietke 800kcal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
skelly ten post DLA TRACACYCH ZAPAL NA DIECIE !!! PRZECZYTAJ !!! napisalam ja tylko pod innym nickiem hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej. Ja mam nadzieję, ze na dietach kontakt się nie urwie;). A po kopenhaskiej, tak słyszałam, powinno się przejść od razu na inna diete, zeby nie było efektu jo-jo. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm-82
Hej. Ja 2 razy próbowałam tej diety. za pierwszym razem wymiękłam po 3 dniu, drugi raz na 4 dniu, bo prawie mdlałam, to nie dla mnie dieta, ale moja siostra robiła całą i schudła 15kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
skelly tak dlatego ja przechodze na 800 i potem bede zwiekszac kalorycznosc posilkow az dojde do ponad 1000 :)oby sie udalooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc przyjmiecie mnie do seojego grona ? jestem na kopenhaskiej od wczoraj, dzis drugi dzien jestem tez na innym topiku ale on chyba powoli umiera, niestyety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też robiłam kopenhaską. Schdłam z 5 kg a moje ciało było boskie.. niestety efekt jojo i przytyłam 10 kg.. to straszne.. uważajcie na siebie !! Teraz jestem na diecie owocowo warzywnej i jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want_to_be_skinny - przeczytałam! mmm-82 - szacuneczek dla siostry. ja nie nam doświatczenia w dietach za bardzo, dlatego nie wypowiadam na temat tego czy jest trudna czy nie. Pogadamy za kilka dni;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
anna_lenna witamy :) widze ze tak jak ja jestes dzis 2 dzionek na kopenhaskiej :) bedzie dobrze!razem sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach zazdroszcze Wam dziewczyny, bo ponoć pierwszy dzień jest najgorszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz jest chyba moja 5 proba, zawsze konczyla sie na 2 lub 3 dniu. ale teraz musi sie udac, musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skelly --> wcale nie bylo wczoraj tak źle :) ja jestem tak lakomczuch ale dalam rade :P i nawet nie chodziłam taka głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna - naprawde? to mnie pocieszyłaś! z tego co ja się tu nawyczytywałam dzisiaj o \'tej morderczej kopenhaskiej\' itp to mi az się tak zielonkawo robiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
zgadzam sie ten 1szy dzien byl lajtowy :D obawiam sie ze dzis i jutro bedzie gorzej :o no zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde, ale wiadomo, każdy inaczej to przechodzi. Ale pogoda sprzyja, jak jest tak ciepło to nawet sie nie chce tak jesc.. przynajmniej mi. noi butelki z woda nie opuszczam na krok. a zaraz ide sobie szykować lunch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie popijam sobie żywiec zdrój niegazowany i się podniecam przez monitorem ta dietą ;) ale dosyć tego dobrego, trzeba sie zacząc zbierać, zakupy sprzątanie i gotowanie! ugh! to będzie chyba najgorsze, zrobić obiad dla całej rodziny a dla siebie tylko jajeczka i szpinaczek z pomidorkiem;) ja się melduje z powrotem za jakąś godzinke - dwie. do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
heh ja wlasnie wzielam sobie z kuchni krople beskidu i ja popijam co chwila ;) wiecie ze nie jestem glodna po tej kawie? pilam ja ponag 2h temu ale niezle trzyma:D o 14 zjem lunch - szyna i jogrut hehe ;) na kolacje zostawie befsztyka bo potem ide na impreze a wczoraj jak go zjadlam ok 18 to polozylam sie p 12:30 i wcale taka glodna nie bylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczyny rosniemy w siłę!!!!!Buziaki dla WSZYSTKICH przybyłych...gorąco WAS Witam...mówię Wam że przez pierwsze dwa dni jest ciężko ale potem......LUZIK..:):) juz wróciłam z banku i właśnie gotuje jajka i popijam Nałęczowiankę..główki do góry...Wszystkim przyjmuję do grona dietkowego i każdemy funduje wsparcie...RAZem raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
jeszcze niecala godzina i bede mogla zjesc lunch ! juhuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wrzuciłam brokuły zamiast szpinaku( bo można) a że brokuły uwielbiam to nie będzie problemu:):):) dziewczyny po tej diecie przechodzimy na coś lekkiego żeby uniknąć efektu jo-jo...damy radę i będziemy piekne mówię WAm...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 buziaki gorące dla Nowo przybyłych:*:):):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i-want- witaj ponownie Droga koleżanko- super że próbujesz sił jako modelka życze Ci samych sukcesów!!!!!!! Trzyam za Ciebie kciuki mocno!!! Moje postanowienia odnośnie tego topiku są krótkie: KAŻDY otrzyma wsparcie w dietkowaniu i KAŻDY jest tu mile widziany!!!!!!!!KAŻDY:) ZApraszam :):) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
Noemi dzieki wielkie :) super ze zalozylas ten topik ! mam nadzieje ze nie umrze za szybko ;)pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz o moich odczuciach z dietą kopenhaską:) Kiedys już ją stosowałam i schudłam 8 kilo i nie miałam żadnego efektu jo-jo tylko jakis miesiąc po niej zaczęłam żreć jak świnka i siłą rzeczy przytyłam jak mała bułeczka wyglądałam........a teraz idę od początku i wiem że się UDA!!!!!!! Dziewczyny NAJGORSZY jest 1 Dzień a potem leci jak z bicza !!!!!!!!!1Damy radę A lecą kilogramy i super się wygląą Aha... dziewczyny bierzcie teć witaminy bo możecie czuć się osłabione..ja piję wapno i magnez taki jak plusz czy coś podobnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik nie umrze:):) przynajmniej jesli o mnie chodzi:) Dziewczyny zdjęcia pięknych kobiet na lodówkę i ruszamy do przodu..kto dzis nie może niech zaczyna od jutra...!!!!!!!im szybciej tym lepiej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jem brokułki i jajeczka i pomidorka, robie tak: najpierw jem jajka a potem brokuły a na końcu pomidora..leci .......dziewczyny ja po tej diecie kiedyś miałam tak lekko że dla samego tego uczucia warto ją skończyć..DAMY RADEE powtarzam JESZCZE raz..a po niej zaczniemy coś innego żeby nie dać się efektowi jojo...:):););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×