Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

hej anna-lena- kurcze ja bym chciał sie nauczyc jeżdzić na rolkach:) ja jestem do 21 w pracy więc chyba nic juz dzis nie zrobie wieczorem ...no oprócz kilku brzuszków:) tak tak moje Panie..... musimy sie wziąc z siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciała miało być:):0 i za siebie miało być.....jak sie spiesze to pisze nie wyraźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj..jeszcze godzina w pracy...juz ledwo stoję:( Ale co tam...pierwszy dzień juz za nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje rozklad jazdy na jutro jakby komus sie nie chciało czytac topiku od nowa:) DZIEŃ 2 i 9 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru Obiad:1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną 150g Kolacja:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego Hmm......dziewczyny pamietajcie pijemy duzo wody!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolki zaliczone, ale na brzuszki chyba juz nie mam siły :( wogole energi mi jakos ubyło ... ale wazne ze dzien 2 juz prawie za mna :) a ponoc ten początek najgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda początek najgorszy!!!!!ale potem luzik:)ja juz w domu:) zaraz poczytam coś przed snem i gdzies o 22 spać bo rano trzeba wstać:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna- Słońce pij magnez i wapń, będziesz miała wiecej energii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
czesc ja tu na pewno bede zagladac kiedys probowałam przejsc przez ta diete ale mi sie nie udało za 3 tygodnie mam wesele przyjaciółki bede swiadkiem chce fajnie(lepiej) wygladac od wczoraj ograniczyłam jedzenie i mam nadzzieje ze uda mi sie co nieco zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy serdecznie!!!!!!!!!Oferujemy wsparcie w diecie !!! Buziak Dla ciebie:) odwiedzaj nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już uciekam spać ale przed snem poczytam jeszcze książkę Samotność w sieci, do jutra :) buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... tak mi sie nasuneło... czy moge poprostu zamieniac jakos te posiłki.. np. zamienic obiad z dnia 2 na obiad z dnia 3...;>/... i czy koniecznie muszę jeść wszystko jak jest tam napisane... czy moge pooprostu niektóre skłądniki typu szpinak odrzucic... a befsztyk... zastąpic plastrem szynki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten piekny dzien :D wczorajsza imprezka byla fajna duzo tanczylam i mialam full energii :) az sama nie moglam w to uwierzyc! Dzis juz 3 dzien kopenhaskiej ... kurcze jak tak dobrze mi idzie to moze bede wiecej jak 4 dni...no zobaczymy :) narazie chce byc 4! Waga spadla o 0,4kg od wczoraj czyli jest 51,6 i jest to wlasnie to miejsce w ktorym waga przez ostatnie dni nie chciala spasc... oby na kopenhaskiej spadla! :) Di17 -- posilki mozesz zamieniac ale tylko w 1 tym samym dniu np. obiad z lunchem ale nie mozna zamieniac np. obiadu z dnia 2 na obiad z nia 3:P radze zebys jadla wszystko co jest tam napisane bo niby nastepuje jakies oddzialywanie czynnikow chemicznych :) pzdr WSTAWAC SPIOCHY :D ;):) 🌼 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
dzien dobry ja dzis na sniadanko zjadłam poł bułki i mały jogurt do tego czerwona herbata teraz popijam kawke p południu wypadałoby pocwiczyc ale co z tego wyjdzie zobaczymy miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój drugi dzień. Jak narazie żyję;). Z tego co czytałam z wcześniejszych waszych wypowiedzi to pytałyscie się ile kto ma lat, ja mam 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skelly zmienisz ja w \"Preferencje\" :) ja juz jestem po sniadanku -- grzanka niestety biala bo ciemne pieczywo sie skonczylo :o i kawka z cukrem :) dobre bylo i sie najadlam :D hi hi !reszta ekipy proszona o zgloszenie sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
i_want_to_be_skinny moze i bym chciała ale wiem ze nie jest łatwo z przestrzeganiem tego co jest w diecie ograniczam do minimum jedzenie i to mi musi wystarczyc (przyniesc efekt) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co? Jeśli o mnie idzie to cieszę się, ze szpinak mozna zamienic na brokuły...niecierpie i tego i tego, ale jak wczoraj zjadłam ok 18.00 brokuły to jak poszłam spac o 24.00 to dalej mnie mdliło na myśl o jedzeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i właśnie sącze sobie obrzydliwą czarna kawusię ile ja bym dała za mleczko do niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skelly nie jest taka zla bo mozna poslodzic hehe ;) wiecie co dziewczyny... postanowilam sobie ze bede min 4 dni na kopenhaskiej. 4 dnia zmierze sobie uda i biodra i jesli nie bede miala tak 46-47cm to dalej bede z wami na kopenhaskiej :D mam nadzieje ze narazie dotrwamy jakos do dnia 4 ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dotarłam do was. Skelly kochana ja Ciebie też znam z innego topicu, witam i tutaj 👄 No wiec zaczął nam sie już 2 dzień diety, ja czuje sie bardzo dobrze, bałam sie że bede miała jakieś napady głodu ale tak na szczeście nie jest. Mam jednak mały problem bo diete kopenhaska wydrukowałam ze strony .wp bodajże i tam mam napisane że dzisiejsze menu to: Śniadanie - kawa obiad: befsztyk + sałata + ŚWIEŻY OWOC ??? kolacja: 5 PLASTRÓW SZYNKI + 2 SZKLANKI JOGURTU A WEDŁUG NASZEJ ROZPISKI NA TYM TOPICU DZIEŃ 2 i 9 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru Obiad:1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną 150g Kolacja:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego CO O TYM MYŚLICIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joyo ja tez nieraz spotkalam sie z takim jadlospisem ale powiem Ci ze jest on bledny! Napisze Ci jak2gi dzien wyglada Sniadanie: 1 kubek kawy+ kostka cukryu Lunch: 1 duzy befsztyk+ salata z olejem i cytryna Obiad: 5 plasterkow szynki , 2-3szklanki jogurtu naturalnego O nie ja dzis musze ten ochydny szpinak jesc :o bleee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×