Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

anna-ja trzymam sie restrykcyjnie;) ale mówie Ci szczerze że jutro już nawet nie odczujesz...zołądek się przyzwyczaja do tej diety i nawet nie masz ochoty na nic więcej....mówię WAM najgorszy jest 1 dzień czasem też drugi a potem jest luzik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myśle o jakieś diecie stabilizującej ale nie wiem jeszcze co to bedzie. Maci jakieś pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Di17 -- ;););) zawsze pod górkę co? hihi śmigaj po zakupy i zaczynaj z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joyo-- bardzo dobra po kopenhaskiej jest South Beach, ale o niej pogadamy jak skończymy tą;) a strzeli jak z bata nam więc MÓwię będzie ok....;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to trzymam sie tego jak być powinno :) i tą kawke popoludniu tez sobie jednak odpuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Dziewczyny uciekam gdzieś na jakieś 2 godziny zajrze przed kolacją buziaki dla każdej z WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuughh właśnie wróciłam z miasta...jeszcze chyba burza bedzie, bo już lekko grzmi. kupiłam wszystko co potrzeba...oprócz szpinaku! nigdzie go nie mogłam dostac! wóciłam do domu i mało sie ze złości nie popłakałam:/. ale mama kupi w drodze powrotnej z pracy i dlatego zaminiłam kolejność dań, czytałam, że to mozliwe, a moze xle zrobiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di17
Nonemi - np rawie zawsze;D... ale postanowilam wziasc;p sie za siebie... chyba sobie napisze zaraz na monitorze "DASZ RADĘ":D... u mnie własni tez grzmi.... ehhh ... a tak ładnie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
ja kupilam szpinak zamrozony -boze on jest taki ochydny jak trawa smakuje:P dobrze ze dzis go nie ma w jadlospisie hehe :) dzis wieczorkiem minie mi polowa diety :D jejq jak szybko !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewcyny jestem, kierowniczka pojechała do domu wiec moge popisac z Wami, Di17- dasz rade mówię!!! najwazniejsze jest nastawienie, powiedz sobie że dasz radę!!!!! i tak będzie.... Dziewczyny zamiast szpinaku możecie zjeść brokuły!! ja tak jadłam!!! buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skelly- zamienianie w ciagu jednego dnia jest dozwolone, ale tylko to !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbuje tez koleżankę namówić do tej diety, ale biedna przerażona jest tymi brokułami bo nie lubi...ale coś juz chyba bardziej sie przekonuje;) u mnie to juuz pada..ale co mi tam...piękny dzię na rozpoczęcie dietki:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej w tej diecie podobało mi się to że czułam sie lekko i pełna energii:)jest spoko mówię Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi --> a z jakiego miasta jestes ze juz pada u Ciebie ? u mnie upał potworny i na deszcze sie nie zanosi u mnie tez wporządeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
u mnie tez fajna pogoda :D ale i tak siedze caly dzien na chacie i wstyd sie przyznac ale w pizamie haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez siedze od rana do wieczora w domu, na chwilunie tylko z piskiem wyskocze od czasu do czasu, wieczorem jak sie ochłodzi ide na rolki, wiec mam nadzieje ze nei bedzie padac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want- ja tez bym chciała posiedzieć w pizamie w domu:( anna-lenna- z Białegostoku jestem, przed chwila padało jak jechałam mpk do pracy a teraz nie wiem:(, cholera pracuje w supermarkecie wiec zamknieta jestem aż do konca pracy Wow!!!!! rolki to fajna rzecz!!!;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi - ok,rozumiem, dzieki:). I na dodatek mama się przekonała do diety i od jutra zaczyna hehe. A u mnie juz się rozpogodziło, była wieeelka chmura i grzmowy, alke chyba bokiem przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skelly- Naprawde uwierz mi że jutro to juz nie będzisz miała ochoty na niedozwolona rzecz!! ja jak byłam na 4 dniu to sie zmuszałam żeby wszystko jeść co jest w przepisie bo ciągle nie czułam głodu:) buziaczek dla Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i później juz nawet jak masz zjeść owoc to traktujesz to jak jakiś rarytas:) :);0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
kurcze czuje sie juz troszke oslabiona chyba nie ebdzie tak rozowo jak myslalam :D ale nie jest jeszcze zle! najwazniejsze ze nie jestem glodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kochane Koleżanki pamiętajcie o witaminach:) ja piłam magnez i wapń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi - jak narazie to ja jestem lekko zaniepokojona, ponieważ na około tyle sie naczytałam, ze podczas tej diety to sie jest głodnym non stop, a ja nie jestem głodna...a może to dlatego, ze to pierwszy dzień? juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want_- kochana dlatego pisałam o witaminach Słońce, ja za pierwszym razem też czułam się słabo, piłam magnez i wapń i po 2 dniach przeszło:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
Nonemi ale mozna go przyjmowac tylko w postaci tabletki ? takie musujace chyba odpadaja nie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skelly- twoje reakcje są w normie, ja tez jestem dzis na 1 ddniu i nie czuje głodu, to normalne, jutro mozesz mieć kryzys bo organizm zacznie sie buntować ( ale nie u każdej z nas tak jest)i pij po prostu duzo więcej wody jest ok!!!!!!!!! Trzymaj się buziaczek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want- ja piłam właśnie musujący i dolewałam wody niegazowanej, oczywiście sprawdzałam czy nie ma cukru w składzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi - uff to dobrze;) co do wody to od rana wypiłam już jedną butelkę 1,5 l i zaczęłam juz drugą. tylko cały czas teraz latam do toalety xD. Nie wiecie czasem jak zmienić / dodac ten taki opis na dole? :/ Szukam tej opcji na stronie i nie moge znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×