Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

A mogę Wam powiedzieć że nie jestem łatwym przypadkiem i potrafiłam zjeść naprawdę dużo ( np. całą pizze dużą w savonie) i wcale nie czułam się najedzona po tej pizzie i wtedy jeszcze podjadałam dlatego wiem doskonale jak może być ciężko...mówi Wam ja to łasuch z prawdziwego zdarzenia.....ale teraz KONIEC ......już raz dałam radę i pięknie wyglądałam więc DAM RADę i teraz a WY KOchane ze mną....idę jeść zaraz wracam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...piękne kobiety:) Ale my za 13 dni też będziemy wyglądały jak Cudeńka:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
ja tez zaraz bede szla jesc:P kurde tego jogurtu ma byc tak duzo? az 2-3szklanki? to nie przesada?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna- ja z wagi 58, cholera jak sobie przypomnę że ważyłam49 to aż płaczę ze wstydu..........ale co tam:) za 13 dni wrócę do formy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di17
No to sie przyłacze chyba... :)... tylko musialabym zaczac od jutra...;d bo dzis niestety.... podjadłam... mam nadzieje ze cos mi to da...;D 3mam kciuki za was;D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
Di17 no to dawajod jutra:D tutaj bedziesz miala wsparcie jak nigdzie indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want_- ja jadłam tego jogurtu takie małe opakowanie tam jest chyba z 250 czy coś koło tego i do tego wkrajałam plasterki chudej szynki:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
aha :) bo ja wlalam z takiej sporej butelki i mi wypelnilo troszke wiecej jak 1,5szklanki a oni kaza 2-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di17
aaa zapomnialam napisac ze mam 165... i jakies 56-57kg ... jakies 50 by sie przydało.. ide na wesele ;p wiec chce jakos wygladac;p... kilka razy próbowalam troche zrzucic... ale nie mialam na tyle silnej woli.... ja bym jeszcze radziła podczas tej diety pic czerwona herbate pu-erh... ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi --> ja to moge ze wstydu poplakac, ja z wagi 49 w rok przeszlam na 64 kg ! 15 kilo do przodu i to w jeden rok :( tak sie rozpuściłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Di17 witaj :) Buziak masz ode mnie na powitanie...nie ma żadnego problemu jak zaczniesz od jutra!!!!!lepiej jutro niż wcale!!!!wieszaj laske na lodówkę i RUSZAMY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
dobra lece jesc:P powiem wam ze mam duzo sily i energii a myslalam ze nie bede miala sily ruszyc sie z lozka:D takze jest super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di17
Zapas pomidorów kupiony;D wiec mozna zaczynac;D...dzieki za wsparcie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Di17 no właśnie chciałam napisać że warto by było jeszcze oprócz wody pić zieloną lub czerwoną herbatę!!!!czytasz w moich myslach:);) anna- cholera znam ten ból.....:( ALE NIC STRACONEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!Wieszaj ładą panią na lodówką i trzymamy się razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już moja koleżankę z pracy tak zmotywowałam że schudla 10 kilo w miesiąc więc mówię to głośno i wyraźnie: SCHUDNIEMY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakupilam herbatke ziolona, ale nie wiem jak mi nedzie samkowac, cholerka ja wszytsko z cukrem pije. troche mi barkuje kawy popoludniu, jestem uzalezniona i glowa mi paka jak nie wypije... moze moglabym pic, rozpuszczalna - ale calkiem bez bukru np, bedzie wielkich grzechem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corela
Hej Dziewczynki! Byłam tydzien na kopenhaskiej, schudłam 3,5 kg ale w nastepny tydzien wszysciutko odrobiłam jedzac normalnie ok. 1200 kcal. Dlatego jak skonczycie swoją diete to od razu przerzuccie sie na nastepna. życze powodzenia Ps. sama chetnie bym jeszce raz spróbowała bo menu kopenhaskiej jak najbardziej mi pasuje ale ten efekt jojo mnie przeraża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć przyłacze sie do Was, zaczełam dzisiaj kopenhaska i mam zamiar wytrwać do końca. Czytam właśnie inny topic na ten temat i podglądam dziewczyny które maja już za sobą nie jedno podejście. Startuje z wagę 69 przy wzroście 166. Chcę zrzucić 9 kg. dlatego restrukcyjnie bede jej przestrzegać :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja koleżanka wie że jak ja mówię że schudnę to tak jest..teraz też do niej pisałam ale mówi ze ona jak skończy swoją i wpada na moją wiec przybedzie niedługo jeszcze jeden uczestnik:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
juz zjadlam- 1,5szklanki jogurtu nat. lght i 2 duze plasty szyny :D hehe ale sie najadlam!serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di17
kurcze... własie była mowa o efekcie jojo..... troche sie boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
ooo widze ze nas tu coraz wiecej ! supeeeeeer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di17
a mozna jogurt zastąpic kefirem;D...? albo dodac do tego kefiru jakis owoc... i poprostu zmiksowac?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna- moim zdaniem nie bedzie to wielkim grzechem tylko z kawą to jest taki haczyk że powoduje ona uczucie głodu( oczywieście ta z kofeiną) i mozesz po prostu po niej czuc sie głodna...ale nie na wszystkich tak działa więc spróbuj ,...ale moim zdaniem jesli bedziesz ją piła ze słodzikiem i w ograniczonej ilości to ok:) Witam NOWE DIETKOWICZKI Buziaki na Dzień Dobry dla każdej Witam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_want_to_be_skinny
dobra NARAZIE ide sie zajac czyms innym bo i tak juz pol dnia na kompie przesiedzialam :D wroce pozniej ! buzka laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Di17 - Moim zdaniem nie można zmieniać składu diety, ale jogurt naturalny naprawde nie jest taki zły ;) a co do efektu jo-jo..juz pisałam ja nie przytyłam od razu tylko po miesiącu jak zaczęłam jesć jak świnia to przytyłam ale to była moja wina bo jak moża zjeść całą dużą pizze na kolacje a potem frytki i popoić colą i nie przytyć,,,,Dziewczyny zaczniemy od razu po kopenhaskiej dietke stabilizującą... coś lekkiego będziemy jadły i tyle...będzie ok:) mówię WAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy robicie jakies odstpestwa od tego \"rozkladu jazdy\", np. jakis owoc miedzy czasie czy cos... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz uciekam do pracy ale w pracy mam internet więc będę WAS Wspierać na bieżąco :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di17
spytalam tylko dlatego ze nie chce mi sie ruszyc tyłka do sklepu ;D hihi;d...a juz dzisiaj byłam... a pozatym mama w pracy;D i nei mam funduszy..;p no ale oczywiscie cos wymysle... a co do tego efektu jojo.... to masz racje;p... bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×