Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozowy swiat

ubieram sie tylko na RóżOWO i mam z tego powodu nieprzyjemnosci.

Polecane posty

Gość Mimi R r
Jasne, tylko po co jej Cierpiec ? Jesli lubi udowadniac innym ze sie mylą to OK, niech tak będzie. Róż to nie grzech, grzech to zły , niedobrany ODCIEŃ. Grzechem tez jest ubrac sie od stop do glow bo to tak jakby sie jadlo czekolade polaną czekoladowym sosem z czekoladowymi lodami. Przesada ZAWSZE jest zła i nigdy nie wyglada to dobrze. Czy tak trudno jest ubrać różową pudrową bluzke do ciemnych granatowych dżinsow ?! To nie boli, róż jest, nikt sie nie smieje, nikt nie ocenia. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowy swiat
Jesli chodzi o ostatnia wypowiedz...ja pisalam wczesniej ze nie ubieram sie od stop do glow na rozowo,ze w ogole nie nosze rozowych spodni tylko dzinsy badz czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzalezz
"Mam 17lat i od 3 chodze tylko w rozowych ciuszkach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mówię o ubieraniu się w róż od stóp do głów, ona też nie powiedziała że tak się ubiera, podała nawet przykładowe zestawy. Najważniejsze żeby ona się dobrze czuła w tych ciuchach, bo są osoby którym jest naprawdę w tym kolorze dobrze. A gadanie że róż jest tylko dla dzieci to jakaś głupota, porównywalna do myślenia \"różowy jest zarezerwowany dla dziewczynek, niebieski dla chłopców\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panieneczk_z_London_Street
a ja wlasnie ide na studia.. mam różowy plecak, różowe ściany w pokoju i patrze na świat przez różowe okulary :) uwielbiam ten kolor i dobrze się w nim czuję.. wiem, że wiele ludzi patrzy na mnie z głupią miną, część się śmije.. ale Ci, którzy mnie znają wiedzą, że to nie szata zdobi człowieka! Taki mam styl.. i tyle :P mam gdzieś to, co myślą o mnie inni! Głupie stereotypy i schematyczne myślenie mnie przerażają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to ppodnosze
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magii
eee przesada. zawsze cos z rozem... z tego co widac fajnie sie ubierasz. ale postaraj sie zalozyc cos bez rozu? a i jesczez zalezy jakie masz wlosy...i czy jestes sopalona po solarium. i czy malujesz sie tez zawsze na rozowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowy swiat
Jesli chodzi o kolor wlosow to jestem brunetka...na solarium nie chodze bo mam z natury ciemna karnacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowy swiat
A jesli chodzi o makijaz to zawsze mam kremowe powieki i lekka brazowa kreske na gorze no i oczywiscie czarne rzesy...ogolnie nie jest to makijaz mocny ani wyzywajacy...taki akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowy swiat
w moim makijazu roz wystepuje jedynie na ustach...uzywam rozowego blyszczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciebie rozumiem:) sama mam wiele rózowych rzeczy i uwielbiam ten kolor! jest słodki i kobiecy i dobrze sie w nim czuje. mam w nosie to ze inni myslą ze to tanie i dla blachar, mam prawie 26 lat i uwielboam łączyc biel z rózem :D kurtke na zime najprawdopodobniej kupie białą:d a jaką mam kupic? moze sraczkowaty brąz ?:P róz górą! pozdrawiam wszystkie miłosniczki różu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róż jest kobiecy i ładny :) Jeśli ktoś boi się ubrać na różowo, żeby nie wyglądać \"pusto\", to znaczy, że rzeczywiście coś z nim nie tak, skoro musi swoją wartość podkreślać strojem. O wiele lepiej wygląda kobieta w różowym niż w musztardowym, khaki, szarym i tych wszystkich innych \"inteligentnych\" kolorach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuuuuuu
Rozowy kolor jest obrzydliwy...smiac mi sie chce jak widze te pindy wymalowane jak jakies dziweczki,ubrane w rozowe ciuszki..bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oopppss
bo chyba dziewczynki wierza w mit,ze jesli sie ubiora na rozowo,to beda takie sexy :P a na powaznie,ja sie kieruje moda i na rozowo to tylko w domku chodze w pizamach,a na zewn,czesto ciemne kolory,a jesli jasny to bialy lub bez.uwielbiam styl sienny miller :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chore
a nie mozecie po prostu zrozumiec,ze kolor rozowy moze sie podobac tak samo jak zielony czy fioletowy ? ja sama nie lubie tego koloru bo jest dla mnie za slodki,ale mam kolezanke ktora uwielbia ubierac sie w cukierkowy roz i wiem,ze to naprawde inteligentna dziewczyna,ma stalego chlopaka od 3 lat i na pewno jej styl ubierania a raczej jego kolor nie sa informacja,ze chce by kazdy ja podrywal, uprawial z nia seks i ze mysli tylko o kosmetykach i modzie ! dajcie spokoj...rozowy jest takim samym kolorem jak braz,zolty,pomaranczowy a to ze jakies dody i paris hilton ubieraja sie tak a nie inaczej i sa takie a nie inne,to nie znaczy ze teraz kazda milosniczka rozu chce byc tymi pozal sie Boze ,,gwiazdkami,, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z poprzedniczka
to chore : chyba jednak nie kazdy moze zrozumiec ze rozowy to kolor jak kazdy inny...a co powiecie o osobach ktore ubieraja sie tylko na zielono? albo tylko na czerwono ? tez macie na takie osoby jakies okreslenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem stereotypu koloru różowego. przeciez ten kolor jest bardzo ładny :) ja co prawda jestem w KOMPLETNIE innych klimatach, niż róż :D jak mój facet i jak chcę coś w takim kolorze włożyć to słysze komenatrze typu: taka sobie ta spodniczka\\bluzka... pytam:\"czemu?\" odpowiedz:\"bo jest rozowa\"...idzie sie pochlastac :O przeciez kolor rozowy jest bardzo ladny...te zestawy, ktore opisalas brzmia cudnie! gustownie:) a co z tego ze róż|????? BożE! mamy 21 wiek, ludzie obudźcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
upek upek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie totalny róż dziala jak płachta na byka, ale masz racje, nie ocenia sie ksiazki po okladce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham różowy
DOBRA RADA - nosząc różowyy nie przesadzajcie, ja też go kocham i wiem jak on wciąga, w nawyk, (czemu) ze względu na swoją słodkość, i przyyjemne wrażenie. Nosząc różowy dodajce jakieś inne dodatki, ubierzcie jeansy, zielone korale, zielone buty, zieloną torebkę, a bluzeczk niech zotanie pink. np. może być inaczej, ale nigdy cała na różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona starymi babami
co za hasło"jak widze złoto rózowo biała dzxiewuche to mi sie smiac chce".A moze jestes starą babą i zazdroscisz ze juz nie mozesz pozwolic sobie na miniówki, na złote paski, srebrne buty i rózowe żakiety? No pomysl co napisałaś. Ja tez jestem po 30stce i wiem ze na rózowo nie powinnam sie ubieerac ale jak jest upał wszystkie chwyty dozwolone.Przeciez w upał nie włozy szarosci zgniłej zieleni.tylko jasne delikatne kolory a tymbardziej ze rózowy jest słodki jasny i ciepły i na lato pasuje tymbardziej 17 latce. przeciez ona nie ubiera sie jak Doda.....nie myl autorki z taką wyuzdana tlenioną pustą lalą w poobgryzionych paznokciech co ledwo tyłek zakrywa rózowa mini. No bez przesady. Nie jest przeciez róż wyzywającym kolorem. Jest odcien ciepły jasny, pudrowy, jaskrawy, ..sama mam midi spódnice rózową i do niej wlładam czerń i biel i nikt nie patrzy na mnie jak na dziwke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to wszytko
Masz 17lat Masz fioletowe SZPILKI w szafie ZAWSZE jestes umalowana i to nie tylko rzesy co bym zrozumiala bez przesady dziecko masz 17lat ubieraj sie na rozowo ale nie rob z siebie małej starej i nie bez powodu ludzie czepiają sie rozowego czemu nikt sie nie czepia innych kolorow? Bo rozowy to pusty kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to wszytko
ale,róbta co chceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
jesli podoba ci sie ten kolor to go noś co cie obchodzi co mowia inni to ty masz sie czuc dobrze w swoich ubraniach kazdemu sie podoba inny kolor i kazdy ma prawo nosic taki jaki chce ja tez uwielbiam rozowy i w takim kolorze mam duzo rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek...
Boże i co z tego?! Ja ostatnio ubieram się tylko na zielono i nikt nie powinien mnie po tym oceniać. Wcześniej ubierałam się tylko na czarno, biało i żółto i że niby przez to jaki mam na sobie kolor ubrania mam inny charakter? A że różowy to barbie to tylko głupi stereotyp!!! Dziwię się, że ktokolwiek tak sądzi. Ubieraj się tak jak Ci wygodnie. To ty masz się fajnie czuć w tych ubraniach, a nie ktoś. A może niektóre laski Ci po prostu zazdroszczą dobrego smaku i gustu? Bo mnie się bardzo podobają Twoje zestawienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZerń Lady_king
Ja się ubieram na czarno i dobrze czuję sie w tym kolorku ::D A osoby które ubierają sie na rózowo są plasticóvami i barbie :P:P Taka prawda ;D To tylko moja ocena, ale wszystkich których znam twierdza tak jak ja :P PRECZ Z ROZEM!!! PRECZ Z BARBIE!!!! CZERN RZADZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie lubię różowego, ale na litość boską żyjemy w wolnym kraju. Bądźcie bardziej tolerancyjni. 1. Na różowo źle. 2. Oryginalnie źle. 3. Na czarno źle, bo gotyk.... etc. Dość mam tego. Raczej nieestetycznych ubran powinniśmy się wstydzić, za małych, za skapych, wygniecionych....ale na pewno nie ich koloru. A żółty też zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddgdhdhf
no i czemu sie przejmujesz. masz wlasny styl. mialam tez kiedys taka kolezanke. nazywalisny ja Rozowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×