Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halina jakima

kto z was wziął kredyt? i czy żałujecie tego ?

Polecane posty

Gość halina jakima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wlasnie jestem
w czasie kompletowania dokumentow na kredyt studencki. boje sie jak cholera,jest 6 % oprocentowany i musze zaczac splacac najpozniej dwa lata od pierwszej wplaty. kredyt potrzebuje tylko na jeden semestr, ale i tak sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wzielismy kredyt hipoteczny na mieszkanie na 25lat. czy zaluje??? trudno tak poweidziec bo bez niego bysmy nie mieli wlasnego mieszkanka tylko cale zycie u kogos. jedno jest pewne raty spedzaja mi czasami sen z powiem bo stanowia prawie polowe moim poborow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windom
ja wzięłam gotówkowy - nie żałuję. wzięłam na 5 lat - nie jest to jakas horrendalna suma a pieniądze bbyły mi potrzebne. od ręki nie byłabym w stanie wyłożyć nawet na ratę za podyplomowe, a tak luz. no i już mam na koncie kilka takich "zwykłych" kredytów - na aparat, monitor, radio... - 10 rat i po krzyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy hipoteczny, nie żałuję bo gdyby nie kredyt to mieszkanie z teściami zostawało więc zrozumiałe jest że wolę kredyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie jestem... Ja tez brałam ten kredyt i w tym miesiacu płaciłam pierwsza rate:-( Jak brałam kase to nie załowałam a teraz przykro co miesiac 300 zł wpłacac do banku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem własnie doczytałam,ze napisałas ze musisz spałcac najpozniej 2 lata od pierwszej wpłaty, wiec albo przepisy sie zmieniły albo bank w ktorym bierzesz ma jakies inne warunki, bo ja zaczełam spłacac po 2 latach od skonczenia studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja brałam już
mnóstwo kredytów, hipoteczny, samochodowy, gotówkowy, ratalny chyba wszystkie jakie istnieją na rynku. W tej chwili spłacam 7 różnych kredytów. Czy żałuje? Nie bo: 1. mam stałą pewną pracę i dobre dochody 2. nie miałabym tego wszystkiego co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×