Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anna555555

Najlepiej płatne zawody

Polecane posty

No tak, zwierzaki górą ;) Ogólnie to zawody medyczne zawsze będą zarabiać... A taki pan od naprawy pralek? Nie wiem... Ja im nie daję za bardzo zarabiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja stawiam na
- inzynier budowncitwa- - stomatolog, chirurg plast. -pilot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marshall
informatyka..? ha,ha,ha... zgodze się na to że zarabia te 12000-30000zł.. ale ludzie.. zastanówcie się co piszecie.. nie każdy kto skończy informatyke na studiach albo bedzie się kształcił w tym kierunku będzie miał 30000zł w kieszeni... ;) porządni znawcy po uczelniach takich jak UJ,UW, mogą liczyć na zarobki w tych granicach.. ale już nie ludzie po samych technikach i byle jakich studiach... zresztą wyuczony informatyk to nie osoba która umie grzebać w kąpie, modyfikować i opracowywać bazy danych. musi być ponad to czego go uczyli w różnych instytucjach. i wtedy zarabia... a.. i jeszcze jedno.. mówisz.. jaki jest opłacalny zawód.. powiem tak.. trzeba się było uczyć języka od małego.. zdać egazmin znajomości języka angielskiego, mature i na Oxford, Cambridge czy coś w ten deseń.. na 3 roku dostawałabyś oferty pracy płatne po 20 000 - 50 000 funtów.. czyli ćwierć miliona.. to jest kasa.. a uwierz mi.. płaciliby ci tyle nie za to co robisz tylko za świstek z tej uczelni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avelin
A jak myślicie, ile zarabia kardiochirurg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inżynier budownictwa może i dobry zawód, ja jestem na 3 roku budownictwa, ile ja się muszę męczyć, żeby zdążyć z tymi projektami, ile bólu, trudu, łez i nerwów, mam nadzieje, że to wszystko kiedyś mi się opłaci, bo jak na razie te studia są masakryczne dla wszystkich osób, które znam, a dodam, że cyferki i rysunki to moja pasja, ale robić to przez 20 godzin na dobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier architekt
znam to... studiuje architekturę... nerwy, litry kawy, nieprzespane noce... zobaczymy, czy się opłaci... oby oby... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza777
ja tez to dobrze znam... studiuje geodezje i kartografie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluniaa
A jak myślicie - czy pójście na kosmetologię będzie mi się opłacać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchaaaa
myśle, że kosmetologia jest dobrym zawodem, teraz dużo kobiet chodzi do kosmetyczki... na jakieś odnawialne, odmładzające itd zabiegi... a gdybyś jeszcze umiała robić tipsy to już w ogóle byś zarazbiała...teraz co trzecia kobieta robi sobie paznokcie :) A co myślicie o kierunku publik relations i marketing i później iść na agenta prasowego? W sumie nie wiem ile się w tym zawodzie zarabia, ale mnie to kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księgowośc(skarbowość, rachunkowość ). w sumie to wszedzie potzrbuja kogos od forsy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kosmetologia? to lepiej juz pojsc na dermatologa ;p bardziej oplacalne..tak mysle..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Full
Najlepiej płatny zawód to komercjalizacja technologi i projektant aut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NobertDeRiro
Niewazne co, wazne gdzie. Jestem magazynierem w Szwecji i zarabiam miesiecznie, po przeliczeniu, 9000zl netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becks
Njalepie płatne zawody w Polsce to: -Polityk -Lekarz -Właściciel małej firmy(sklep, hurtownia, etc.) -Menager w firmie -Wykładowca uniwersytecki(ale taki co wykłada na kilku uczelniach, a nie na jednej) -Farmaceuta -Informatyk -Inzynier -Bankowiec -Pilot wycieczek i rezydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estres
Wszystkie zawody które wymieniacie są dobrze płatne ale po latach męczarni. Zawodem jedynym, w którym dużo się zarabia a nic nie robi jest praca rolnika. jedynym minusem oczywiście jest to, że najpierw trzeba wyładować kase na ziemie. Mój ojciec nie musiał tego robić bo ziemie dostał w spadku, samych zwykłych dopłat z unii dostaje 50tys co roku plus 25tys za to ze umożliwia ptakom rozmnażanie się plus 2 razy w roku sprzedaje byki za co daje dodatkowe 15tys. ponadto sam nawet nie wsiądzie na ciągnik. jego praca polega na pokazywaniu palcem tego co maja robiś robotnicy którym płaci po 700zl i są zadowoleni. kiedyś mieliśmy 2 domy, jedno mieszkanie i kolejny dom w budowie. polowe sprzedali, kupili mojej siostrze mieszkanie w dużym mieście, do tego mama założyła sklep w którym zatrudnia sklepowa, do tego bar, który istnieje po to by ojciec wyrwał się z domu chociaż na 5h, do tego dostaje emeryture 1200zl. Ostatnio dostali kolejny spadek którym jest ziemia na mazurach. Dodam, że tata jest po zawodowce. By zarabiać sporo trzeba jedynie mieć pomysł, gadane i racjonalne podejście do życia, nie zaszkodzi tez duża rodzina. Gdyby chcieli zarabiali by jeszcze wiecej, jednak sa prostymi ludzmi, ktorym wiele do szcześcia nie trzeba. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie nei znam ale co tam
SPAWACZ:> moj maz w Polsce zarabial od 5000 , teraz zagranica od 2300 - 2600 euro:> tylko trzeba byc dobrym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie nei znam ale co tam
ma 25 lat:> wiec tez o czyms swiadczy..starsi maja wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esseltae
Psycholog, ale trzeba sie duzo szkolic, wazne sa specjalizacje. Ja zarabiam ok. 8 tys na reke a pracuje 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estres
a ile miałas lat gdy zaczęłaś pracować jako psycholog? po jakich specjalizacjach? i jak wygląda Twoja praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym poradzić się osób bardziej doświadczonych i zapytać o zarządzanie. Słyszałam,że bardzo trudno jest znaleźć pracę po tym kierunku. Czy wszystkie zawody po tym kierunku są rzeczywiście tak opłacalne? I czy studia są trudne? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_tak_naprawde
Najlepiej platny zawod na swiecie to trader (makler, pracownik dealing roomu, ale taki ktory moze grac na rachunek banku i ma duzy Value-at-Risk [doslownie. maksymalny limit strat na swoich pozycjach w danej chwili]). Chlopaki w londynskim City zaczynaja od 50 tysiecy funtow. (ponad 200 tys zlotych/rocznie) a koncza... Zalezy od P/L (sumy zysku i strat) twojego booka (zestawienia pozycji ktore utrzymujesz). Przyklad? 300 mln funtow - tyle np wyciagnal desk zajmujacy sie stopami procentowymi za 2008 w jednym z bankow na Canary Wharf. teoretycznie mozna miec okolo 3% na twarz - wiec najlepsi biara do domu po 10 mln funtow. (45 mln zlotych rocznie.) Jak to mozliwe? Proste - ryzykujesz pieniadze banku, jak ci sie uda dostajesz procent. Jak nie, to zaplaci podatnik - jak to bylo w przypadku praktycznie calego Bulge Bracket - nie wylaczajac wielkiego Goldmana :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramyniewymiekamy
najlepszy zawod to zawod hazardzisty:D ja zarabiam kupe baksow na fanipokera.pl i jestem zadowolony. tym bardziej ze nawet nie musi dodatkowo pracowac :) oczywiscie ryzyko jest ale w kazdej pracy znajdzie sie cos "niebezpiecznego" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabladzilas
przedsiebiorca wielu narzeka ale nie znam takiego ktory jest biedny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! :P CI którzy piszą tu że najlepiej płatny zawód to ROLNIK to GRUBO się mylą ... Moi rodzice którzy prowadzą średniej wielkości gospodarstwo rolne, mleczne na miesiąc mają przeciętnie ok. 2 do 3 tys. na miesiąc. Niech nikt nie myśli że te wszystkie pieniądze idą do domu i rolnik żyje sobie jak w Madrycie, oj nie.. no to tak: trzeba kupić paszę dla zwierząt- miesięcznie idzie na to ok. 1.000 zł. ( to zależy od wielkości gospodarstwa) zboże do zasiania, opryski, wydatki itp. więc zostaje tylko trochę na życie... a ile bólu, cierpienia i ciężkiej pracy człowieka to kosztuje ... Ludzie wy się zastanówcie co mówicie !!! Chyba że chowa się bydło opasowe, no to już lepiej.. tylko ze trzeba mieć trochę kasy na wstęp oraz jakąś pracę do tego, bo żeby sprzedać np. byka trzeba go chować najkrócej 2 lata . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karenka__
Moim zdaniem idź na fizyke lub na informatyke. Naucz się bardzo, bardzo, bardzo dobrze języków ;) Potem możesz dostać się do NASA lub ESA i możesz zarabiać tyle, że hoho.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrisj
Przyszłość to moim zdaniem jest buisness w Multi Level Marketing tak zwane sieciówki, w takich systemach możesz zarabiać ile ze chcesz ile sobie wypracujesz tyle zarobisz. Najlepiej znaleść taką firmą która umożliwi tobie dostawania dochodów pasywnych, TO JEST TO!!! Na początku dużo będziesz pracować ale za jakieś 5 lat $$$ jak lodu będziesz miała i w dodatku będziesz miała o wiele wiele więcej czasu wolnego do spędzenia z rodziną... Ja od paru miesięcy pracuje dla AKUNY rewelacja serdecznie polecam ;-) Poniższe strony proponują też programy partnerskie czyli reklamujemy daną strone i dostajemy prowizje dobry sposób na prace w domu ;-D http://www.japanstyle24.pl/search.php?cat=1230679146&firm=1243453304&affiliate=chrisj77 http://chomikuj.pl/?page=206038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×