Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marceliona

CZARODZIEJKA Z KSIĘŻYCA

Polecane posty

Gość tusia02
Cześć czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie mogę znaleźć wszystkie odcinki czarodziejki, tak żeby były z polskimi napisami. A może ktoś ma na dvd, to z chęcią bym kupiła. Bardzo lubię tą bajkę i moja córka też bardzo ją polubiła, ale nie mogę znaleźć wszystkich odcinków. Moja mała ma dopiero 6 lat dlatego najlepsze byłyby odcinki polskie, chociaż te z napisami polskimi jej czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia02
dzięki. jeszcze mam jedno pytanie czy z tej strony można ściągnąc te odcinki, bo ja szczerze powiedziawszy jestem kiepska w takich sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OgNiStA_dZiEwCzYnA
Tusia z tej raczej nie ale ewentualnie z jakichś torrentowych stronek, jesli cos znajde dam Ci znać : -*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia02
cześć dzięki za stonę może uda mi się coś pościągać, chociaż jak już pisałam jestem kiepska w takich sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia02
czy może ktoś wie gdzie można kupić czarodziejkę na dvd lub cd, albo ktoś ma to ja chętnię kupię . bo z tym moim ściąganiem jest okropnie, coś mi się udało ściągnąć, ale połowy nie mogę odtworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia02
a bardzo mi na tym zależy więc proszę niech ktoś da znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ma chyba wszystkie odcinki ściągnięte w oryginalnej wersji a do tego napisy, do tego kilka pełnometrażowych filmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia02
czy twoja siostra mogłaby ewentualnie mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia02
Jeśli tak to może wysłać mi odpowiedź na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest obecnie na wakacjach, więc jak wróci (a wraca pod koniec sierpnia) spytam się jej ile ma tych odcinków i jak coś to pewnie by przegrała na płytki i Ci wysłałam, a ty bys zwróciła koszty płytek i przesyłki. Odezwę się jak wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba85
Do < ANONIETKA> Czy jest możliwość żeby Twoja siostra przegrała też dla mnie odcinki SM? Zapłace wszystkie koszty plus fatyge!!! Proszę, bardzo mi zależy!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia02
Wielkie dzięki !! czekam na wiadomość (na pewno się dogadamy) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba85 jasne, napewno to nie będzie problem... jak wróci z wakacji to napiszę ile tego wszystkiego ma, czy wszystkie odcinki chodzą, czy do wszystkich są napisy czy też ma coś z lektorem i jakie ma filmy pełnometrażowe do usłyszenia pod koniec sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba85
Wielkie dzieki, bede czekac! Pozdrawiam, do uslyszenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol22
Witam czy ktos ma wszystkie odcinki czarodziejki z ksiezyca ale z dubbingiem??bardzo na nia poluje ale nigdzie nie jestem w stanie tego znalesc, jestem na 24 odcinku i dalej niestety jest juz bez dubbingu, jestem w stanie zapłacic za płyty.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaLi
Hej :) wszystkie serie Sailor Moon (tylko że z napisami) są dostępne w tzw. wymianie paczek prowadzonej prze mbella. Adres strony to http://animesub.info/forum/viewtopic.php?id=16526 Lub jeżeli ktoś jest bardzo niecierpliwy, bo na paczkę płyt trzeba czekać troszkę, można ściągnąć sobie poszczególne odcinki ze strony www.veoh.com, tam jest taki programik do ściągania (VeohTV), jedynie odcinki są z angielskimi napisami, polskie napisy mozna łatwo ściągnąć korzystając z programu napiprojekt, lub z popularnych stron z napisami pozdrawiam fanów Czarodziejki, bo ja sama jestem Ogromną jej fanką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra własnie ma odcinki z takiej wymiany paczek, z tego co pamiętam nie było tam wszystkich odcinków, niektóre nie otwierały się itd dlatego pamiętam że część musiała sobie sama ściągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia02
z tego co czytam na forum to bardzo długo czeka się na te paczki, a konkretnie chodzi mi o czarodziejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo, Czarodziejka z Księżyca;]... Ile to fajnych wspomnień. też chciałam ratować świat przed Złem- oczywiście jako Usagi, i nawet nieźle mi to wychodziło (w wyobraźni) :D. Też należę do pokolenia 22-letnich \"fanek\". I jak tak na was natrafiłam, aż zaczęłam sobie \"wspomnienia\" odświeżać. Osobiście polecam stronkę: http://mizunoworld.ovh.org/ Pod względem prowadzenia,treści,grafiki jedna z lepszych;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia02
A może ktoś wie gzie można zdobyć filmy pełnometrażowe czarodziejka z księżyca, czytałam gdzieś że były trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przepraszam, że nie odzywałam się tak długo, ale wyjechałam za granicę i dopiero co wróciłam... jutro będę się widzieć z siostrą więc mam nadzieję, że powie mi wszystko o odcinkach... filmy pełnometrażowe też ma, a dodatkowo mamy na kasetach VHS dwa oryginalne filmy pełnometrażowe... wogóle jakby kogoś interesowały gadżety z Sailor Moon to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia02
a jakie gadżety masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) gadałam z sis i mówi że z tego co pamięta to ma wszystkie odcinki, i to z napisami, jednak mówi że niektórych odcinków np dvd nie chce odczytywać (ale bez problemu można je odczytać na komputerze, wydaje mi się, że to zależy od dvd), filmy pełnometrażowe, odcinki specjalne ma wszystkie... ale to jeszcze sprawdzimy razem z ich jakością... mówi że całość zajmuje około 10płyt dvd...mam nadzieję, że w ciągu kilku najbliższych dni siostra znajdzie czas by przejrzeć czy wszystkie odcinki chodzą, część ma na płytach, część na kompie... a co do gadżetów to mangi, komiksy, magazyny SM, karteczki do segregatora, naklejki, album z wyklejonymi naklejkami, kilkanaście lalek, kolorowanka, notesiki, Fan Booki, Kawaii SM z płytką cd,plakaty, karty do gry w piotrusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej na takich wogóle nie zwracać uwagi... im właśnie o to chodzi by ich ochrzanić i wtedy zaczynają swoją gadkę od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia02
Może masz rację, ale jak czytam takie teksty to "krew mnie zalewa", jak będziesz już konkretnie wiedziała to napisz do mnie na e maila-to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo517
witam wszystkie fanki sailorek:)ja tez szalalam za czarodziejkami to byl hicior.ostatnio natrafilam na czarodziejki w necie i znowu zaczyna sie szal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×