Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marceliona

CZARODZIEJKA Z KSIĘŻYCA

Polecane posty

Gość fdhjksfdfs
www.kreskowka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło zobaczyć nowe wpisy;))). Hmmm...musiało być ostro sądząc po oburzeniu na jarka84. Rozumiem to. Wyznaję zasadę \"żyj i daj żyć innym\", a jak coś ci nie pasi to nie wtykaj nosa;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia02
Do Cześć dawno się nie odzywałaś, więc nie wiem co z tą naszą sprawą. Jak będziesz miała czas to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mishi
Ja znalazłam kiedyś dziewczynę, która oferuje wszystkie odcinki za ok. 100zł. Nie wiem czy ma też filmy, bo właśnie najbardziej na filmach mi zależy, poza tym chce zdobyć wszystkie mangi (bo głupia swoje oddałam :(). Chce skompletować to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skany mang Sailor Moon można znaleźć w sieci :) Podobnie jest z odcinkami (swojego czasu miałam całą serię Stars). Gdzieś znalazłam nawet transformację Sailor Saturn :) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkax15
hej ;]mam do Was wszystkich wielką prośbę, czy moglibyście mi pomoc w znalezieniu 163 odcinka czarodziejki z księżyca (lustrzane odbicie)? była bym Wam bardzo wdzieczna gdybyście mi pomogli... jeśli bedziecie coś wiedzieli to piszcie na mail emilkax15@wp.pl z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edgeldglqidsc
w ktorym odcinku mamoru i usagi ujawniaja sie przed soba, ze zmieniaja sie w tuxedo i czarodziejke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudusia22227
Witam wszystkich fanów Czarodziejki z księżyca. Ja też jestem wielką fanką i miło sobie przypomnieć dzieciństwo =) Polecam stornke www.anime.bazarek.pl tam można zakupić wszystkie serie Czarodziejki + 3 filmy pełnometrażowe + 5 dodatkowych odcinków w ogóle nieemitowanych w Tv. Sama zakupiłam sobie ten zestawik i bede oglądała =) . Pozdrawiam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaslopek
no Hi ja też jestem wierną fanką anime w szczególności "Czarodziejki z księżyca" i nei wiem czy była podana ta str ale to jest najlepsza jaka znalazlam :P wszystkie odcinki sa chyba :) :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owcaa
poszukuje piosenkek z Czarodziekiz ksieżyca do ściagniecia, czy mogłby mi ktoś pomóc?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuuki17
Czy zna ktoś może strone z przetłumaczona manga sailor moon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonja7
witam wszystkich! anime, w której były słowa "mahalu tamala fulanta!" nazywa się "magiczne igraszki" i prócz "sailor moon" były moim ulubionym anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Piszę bo chcę Was poinformować o nowo powstałym forum http://crystaltokyo.cba.pl. Odwiedźcie nas koniecznie! To nie jest kolejna nudna strona o tym anime...ale wyjątkowe miejsce spotkań wspaniałych ludzi którzy interesują się Sailor Moon. Na forum będą udostępnione pliki związane z Sailor Moon do downloadu. Naprawdę warto się zainteresować :) Raczkujemy..to prawda. Początki zawsze są trudne :) Dlatego potrzebujemy Was! Dołączcie do nas! Czekamy na crystaltokyo.cba.pl Na forum będą udostępnione pliki związane z Sailor Moon do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hisad
Bardzo wszystkich proszę, żeby nie nazywać "Czarodziejki z księżyca" bajką... To bardzo powszechne, a błędne założenie: animowane, a więc bajka! Otóż nieprawda, bo Sailor Moon zalicza się do anime(http://pl.wikipedia.org/wiki/Anime). Anime nie są skierowane tylko dla dzieci, ale dla wszystkich grup wiekowych, dzieli się je na wiele, wiele rodzajów, od komedii po dramaty! Mam nadzieję, że rzuciłam trochę światła na tę sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antubis84
Słuchajcie wie ktoś coś na temat nowego projektu Sailor Moon Sacrifice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrtgrtbhhethtr
jako dziecko inaczej rozumiało się tą bajkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decydent
mam pytanie, czy po zakończeniu ostatniej serii kiedy to Galaxia zostaje pokonana były jeszcze dodatkowe odcinki w wersji animowanej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princeskaaaaaaa
Witam a ja mam takie pytanko czy istnieje czarodziejka z księżyca manga ale do obejrzenia.? Bo anime już widziałam wiele razy ttak bardzo mnie wciągnęło :) Tylko właśnie szukam mangi i nie mogę znaleźć aby obejrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princeskaaaaaaa
A gdzie mogę znaleźć całą mangę.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po polsku nie znajdziesz ,ale możesz poszukać po angielsku ... gdzie? najlepiej przez google ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akiko chan
cześć ,reaktywuję temat,bo właśnie odkryłem ten serial po 15 latach i czuję ogromne zauroczenie w tym serialu.W ogóle od kilku tygodni nie mogę przestać oglądać.Czy jest tu ktoś kto miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antubis84
Hello :) Jasne, nie jesteś sama;) Kilka miesięcy temu, całkiem przypadkiem natknęłam się w necie na Sailor Moon... i się stało ;) Czarodziejko-mania wróciła :) Mogę to anime oglądać i oglądać... Dobrze że ktoś reaktywował ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhdghdbhjbhv
podobno fani czarodziejki kontynuują ten serial i czarodziejka ma siostre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antubis84
Tak, projekt nazywa się Sailor Moon Sacrifice. Usagi ma siostrę bliźniaczkę, która ma czarne włosy ;) Na Youtube można zobaczyć pierwszy odcinek tej fanowskiej wersji. Z tym, że to jest po prostu zlepek fragmentów tych starych odcinków, jakoś tam obrobionych i w ogóle ;) Muszę przyznać że nawet fajnie to wyszło, chociaż o wiele fajniej byłoby obejrzeć nowe odcinki SM :) Oglądał ktoś Sailor Moon Sacrifice? Co sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akiko chan
Zaraz idę obejrzeć to coś.Ale podobno są też odcinki 201-210 i też ciekawe co to może być. Ja staram się oglądać po kolei,czyli od pierwszego ,doszedłem do 56. Niestety na youtube i nigdzie nie ma odcinka 44 po polsku ani po angielsku a tam było kilka przełomowych momentów i nie wiem o czym rozmawiali. W ogóle trochę żal że polska telewizja nie chce zrobic powtórki ,za to na zachodzie jak najbardziej powtarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×