Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marceliona

CZARODZIEJKA Z KSIĘŻYCA

Polecane posty

pamiętam że za dziewczynki się oglądało czarodziejki a później na podwórku wcielałyśmy się w postacie:D ja byłam zawsze czarodziejką z Marsa:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooooooo i dzis
aha - tak było ja bylam z Saturna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia22
Ja też jestem wielką fanką Czarodziejki z Księżyca, dziewczyny oglądałam to jako dziecko w telewizji i nadal mam ochotę oglądać tę wspaniałą bajkę wszech czasów. Jeśli macie jakieś odcinki to błagam dajcie namiary na kogoś kto może mi odsprzedać kopie. BŁAGAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusagi
Ja tak samo jak wy jestem fanka czarodziejek mam 16 lat. i każdą wolną chwile spędzam na oglądaniu Czarodziejek więc jak macie jakieś odcinki to podajcie linka jak możecie ;) pzdr dla wszystkich fanów czarodziejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to misterny plan
a wiecie, że byly też filmy pelnometrażowe? ostatnio widzialam jeden sailor moon R - the movie, polecam:)! tez mam 22 lata i ostatnio przerobilam 20 odcinków czarodziejki :D ostatnia seria - najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to misterny plan
a wiecie, że byly też filmy pelnometrażowe? ostatnio widzialam jeden sailor moon R - the movie, polecam:)! tez mam 22 lata i ostatnio przerobilam 20 odcinków czarodziejki :D ostatnia seria - najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to misterny plan
200*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA_K
CZY KTOŚ MA WSZYSTKIE SERIE CZARODZIEJKI NA PŁYTKACH DVD? I MOGŁBY ODSPRZEDAĆ? ALBO POSIADA INFORMACJE GDZIE MOŻNA TAKIE PŁYTY ZAKUPIĆ? PROSZĘ O KONTAKT POD NR GG 9247276

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OgNiStA_dZiEwCzYnA
ach... kto z nas nie marzył o wielkiej takiej jak Usagi i Mamoru....swoją drogą to Mamoru to ideał, ech gdzie sie podziałeś Mamoru ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamoru był nudny
Nudny, jak flaki z olejem. Zerowy poziom jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ukochana bajka z czasow dziecinstwa :D a ost nawet obejrzalam sobie odcinki w necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajoza
Seiya rządzi, nie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooooooo
Zupełnie zapomniałam o tej bajce, a pamiętam, że uwielbiałam ją jak byłam dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jestem
seiya-on 10000 razy lepszy od mamoru byl tylko ze to niby byla kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goraca_dziewczyna
właśnie zaczynam 3 serię Czarodziejki...nie wiedziałam nawet że zwykłe anime może wywołać u mnie tyle uczuć, odcinek 61- ale się wzruszyłam, ech...a Mamoru wcale nie ma zerowego poziomu jaj ( ! ), to zależy co ktoś rozumie przez posiadanie, bądz nie,jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję tytułu...
Właśnie oglądam dzisiaj dziesiąty odcinek Czarodziejki :) Eh, to były piękne czasy. Bezstresowe życie, zero kłopotów z facetami :) Moją drugą ukochaną bajką była manga o czarodziejce i właśnie tu mam problem. Mogłam oglądać ją godzinami, a w tej chwili nie pamiętam tytułu :( Więc jeśli ktoś mi może pomóc - pamiętam tylko że gdy wymawiała swoje zaklęcie to machała palcami w lewo i w prawo i było to coś takiego "sachalu tamalu fulammpa" Nic więcej nie pamiętam, ale to leciało bodajże z 15 lat temu ;/ plissss pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OgNiStA_dZiEwCzYnA
Ja zawsze byłam czarodziejką z z Jowisza- chociaż zawsze ubolweałam nad tym iż nie wzięto pod uwagę dziewcząt z rudymi włosami...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat miałam ułatwiony wybór - mam długie, bardzo ciemne włosy:) Ognista już chciałam napisać, że przecież Venus miała pomarańczowe włosy, ale coś mnie zaczęło niepokoić i ona chyba jednak miała blond...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, ja też lubię Sailor Moon. Ze wszystkich czarodziejek najbardziej lubię Usagi. Później jest Michiru (Neptun) i Haruka (Uran).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailorka
a czy kogoś może interesowały gadżety z sailor moon? laleczki, komiksy, magazyny, notesiki, kolorowanka itp? jakby co to pisac na matemathica@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDDD
widze ze nikogo tu dawno nie bylo... ale jak bym mogla poprosic o link do wersji japonskiej czarodziejek z ksiezyca bo nie moge znalesc i takze link do polskich napisow... a jesli ktos ma wersje japonska odrazu z napisami to bede wdzieczna:) a jesli ktos przypadkiem zna stronke z odcinkami na necie wersje japonska z napisami to czy moglby tez podac:) z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDDD
o youtube wiedzialam:P ale szukalam z polskimi napisami... ale poszukalam i przypadkiem znalazlam:D ale i tak dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OgNiStA_dZiEwCzYnA
przewijam się ciągle przez 3 serię i nie mogę się doczekać zakończenia :/. Swoją drogą to Ci Japończycy trochę dziwni są :facet zakochuje się w facecie, czarodziejki w Haruce, a Chibiusa w swoim ojcu z przyszłości. Ci to mieli nieskrępowana niczym wyobraźnię :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×