Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marceliona

CZARODZIEJKA Z KSIĘŻYCA

Polecane posty

Gość marceliona

boze jak ja kochalam ta bajke....gdybym miala jak to cala noc bym mogla ja obejrzec po polsku....ake chyba nigdzie nie ma takiej wersji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
PSIKA!!!!dzieki za ta stronke :) wroce troche do dzieciecych czasow..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
a czemu jak sie to oglada to sie zacina co chilke.zawsze tak jest jak sie w necie cos oglada?moze ja sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada53464
widocznie masz zbyt wolny interne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
a wiecie moze cos takiego,mam mala kuzynke ktora nigdy nie widziala tych bajek,nawet kolorowanek nie mozemy nigdzie w sklepach znalezc a za moich czasow byly.czy sa moze w necie jakies stronki zeby sciagnac chociaz jakis obrazek z czarodziejka i wydrukowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
dzieki!!!zaraz sobie popatrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marceliona > napsiz do mnie na maila - może Ci coś zaproponuję i będziesz zachwycona!!! mail: diabli_u@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz czegoś naprawdę niezłego, mam kany sześciu artbooków Sailor Moon (manga) i sporo teledysków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psika
"marceliona a czemu jak sie to oglada to sie zacina co chilke.zawsze tak jest jak sie w necie cos oglada?moze ja sie nie znam" Bo najpierw trzeba poczekać aż się zbuforuje:)czyli w momencie jak zaczyna się bajka nacisnąć na pauzę i czekać do skonczenia buforowania!i wtedy cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... też jestem wielką fanką sailor moon jak to nie możne jej nigdzie już obejrzeć jasne ze można. Ja nawet tą bajkę ściągam i jak coś to piszcie na gg 6638191 (wiem gdzie są odcinki SM z polskim lektorem też do ściągnięcia albo z polskimi napisami).... POZDRO dla fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejka byla super, do tej pory pamietam ze ryczalam jak bobr kiedy zginal jeden z bohaterow (juz nie pamietam imienia, ale pamietam ze poczatkowo byl negatywna postacia)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
ja lubilam te odcinki gdzie sie pojawily czarodziejki z urana,neptuna,plutona.....ale te z koniem pegazem byly okropne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
a wczoraj to nawet poogladalm troche te baji w necie :) niektore z polskimi napisami a niektore po japonsku ale mi nie przeszkadzalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
a sluchajcie, na stronie www.kreskowki.fani.pl jest tylko do 104 odcinka,moze ktos zna strony gdzie jest wiecej,zeby chociaz napisy pl byly??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
smiac mi sie chce bo mam 22 lata a jakby w tv puscili ta bajke to bym ogladala napewno....tylko nie z pegazem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza bajka jaką widziałam :) Wolę nawet od tych Walta Disneya :) Hej, jak macie jakieś piosenki z tej bajki to poślijcie mi na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jossef
siemka może ktoś ma jakimś cudem czarodzziejkę z kiężyca na cd lub dvd i może mi jakoś odsprzedać numer gadu gadu 10674825 e-mail joosef@wp.pl pozdrawiam narka jossef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linkapau - a co Cię dokładnie interesuje? Piosenki czy również muzyka ilustracyjna? Jest dość dużo piosenek, których nie było w serialu ani też w filmach (np. \"kolędy\"). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Maresz
Cześć.Bardzo lubie Czarodziejke z księżyca i poszukuje zdjęć,i wiadomości o niej.Pilne szukanie może ktoś ma zdjęcia albo jakieś wiadomości o niej.Pozdrawiam i czekam piszcie na mój email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia Marciniak
Cześć jestem straszną fanką czarodziejki z księżyca.Oglądałam ją na polsacie, polsacie2 oraz na RTL2. Iostatnio zakupiłam 200 odcinków tego anime.Uważam że jest to najlepsza bajka jaka kiedykolwiek była.Mam tylko małe pytanko czy wie może ktoś gdzie można ściągnąć czarodziejkę z księżyca tylko MANGĘ.Gdyz w mandze jest wiele innych wątków których wogóle nie było w czarodziejce np. koronacja czarodziejki na NEO QUEEN SERENITY I NEO QUEEN ENDYMION czego w czarodziejce nie pokazano i wielw innych wątkąw z SERII R.Jezeli ktoś wie coś na ten temat to dajcie znać , mój numer GG to 9607421.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xtremera
ha to jest cudne anime:D ZAPAMIETAJCIE TO ANIME A NIE BAJKA< BAJKA JEST O 19.00 zapraszam na moje nowe forum www.makotokino.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko107
cudowna cudowna bajka:):):) mam pytanie czy ktos nie wiem przypadkiem na jakiej stronie internetowj znajde odcinki ktore chodza????? kate_7.10@interia.pl piszcie jeżeli coś wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannesalp
ja mam 27 lat i kocham tą bajkę. zastanawiałam się czemu i zapytałam o opinię psychologa. odpisał mi w mejlu że to jest powrót do świata małej dziewczynki gdzie czuła się bezpieczna, walka ze złem, piękne dziewczyny, odpowiedzialni chłopacy... coś w tym musi być. autorzy tej bajki wykreowali własne ideały piękna, a oglądając tę bajkę utozsamiamy się z którąś z czarodziejek. polecam strony: http://www.sailormoonworld.prv.pl/lay4.html http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=miki_ms - tu są do ściągnięcia cała saga o CZK, 200 odcinków, hasło to: mizunoworld http://mizunoworld.ovh.org/ nie wstydźmy się że lubimy tą bajkę. ja się czuję jakoś... lepiej? jak ją obejrzę. to daje mi cel aby czuć się piękną [dziwne troche. ale skutkuje :)]. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zapomniałam właściwie o tej bajce, ale wczoraj przez przypadek znalazłam z strone z odcinkami czarodziejki i az mi sie ciepło zrobiło na sercu!! tyle wspaniałych wspomnien i przeżyć sie wiąże z tą bajką! Razem z moją siostrą i przyjaciółką z dzieciństwa oglądałyśmy każdy odcinek!! Wczoraj wieczorem obejrzałam kilka odcinków i chyba bede kontynuowac oglądanie dziś wieczorem dla samego rozkoszowania sie wspomnieniami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×