Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marceliona

CZARODZIEJKA Z KSIĘŻYCA

Polecane posty

Gość Puszczają SM znowu od
pierwszego odcinka:D nie oglądałam wszystkich odcinków jak emitowali na TV4, teraz będę oglądać😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaallllleeee jjjaaajjjjaaa
na którym i od kiedy?? mogliby następne częsci... a na TV6 nie wiecie od kiedy ma leciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już teraz lecą na TV6
Wczoraj były dwa pierwsze odcinki, dzisiaj o 19 będą powtórki. I tak w piątki o 20 dwa odcinki, a w sobotę- powtórki. Trochę mało, ale dobre i to:) też mi się marzą następne serie, ale chyba złudne nadzieje😭 jak byłam mała to oglądałam SM, ale teraz widzę, że wtedy mało z tego rozumiałam... Tyle że Sailorki walczą ze złem, a Usagi jest zakochana w Taxido:) Jak teraz to oglądam, jako osoba dorosła, to całkiem inaczej na to patrzę. Po prostu piękna ta bajka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już teraz lecą na TV6
sorki, to się przecież Tuxedo pisze:D to z rozpędu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaallllleeee jjjaaajjjjaaa
a nie wiecie ile serii będzie na TV 6? Bop jak tylko pierwsza znowu to bezsensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa029102
wkręcona w czarodziejki - Mam do ciebie interes :) mogę dostać jakiś namiar do ciebie np maila? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na TV4 była tylko
pierwsza seria to i na TV6 na pewno też. Dziwne to by było, gdyby emitowali kolejne serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaallllleeee jjjaaajjjjaaa
dlaczego dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monster..
Proszę Was o pomoc. Skąd mogę ściągnąc pełną serię SuperS? Ale chodzi mi z lektorem, Bardzo proszę o pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałam, kiedy czytała pani Dantua Stachyra. Męski lektor do mnie nie przemówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monster..
Dzięki za pomoc. Ale mi bardziej chodzi o coś innego niż z chomikuj. Nie mam dużego transferu. Coś jak rapidshare lub coś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozzpacczona
ludzie, gdzie moge obejrzeć na necie odc?? Zdążyłam obejrzeć 108 wcozra, wchodzę dziś na youtuba a tam ni-hu-hu ;( martavip zamknęła konto 😭 ja chcę resztę obejrzeć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacopierek
kurcze skończyłam na 113 odcinku i niestety na youtubie nie ma już czarodziejki czy ktoś może przesłać stronkę gdzie mogę bez problemu oglądać online? byłabym bardzo wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monster..
niestety już nie można nigdzie oglądac online :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacopierek
kurde szkoda a jakby ktoś mógł podać linka gdzie można pobrać całe serie byłabym bardzo wdzięczna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 503
wszystkie odcinki są na kreskówki fani.pl tylko jakość jest nie zaciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podałam już gdzieś na forum linka do ściągnięcia wszystkich odcinków Czarodziejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasanka
Ja tam oglądam online jestem już na 130 odcinku ... wystarczy w googlach wpisać np "czarodziejka z księżyca odcinek 130" i kliknąć w pierwszy link. Wyższej filozofii tu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Czarodziejkę z Księżyca, to wspaniałe, znów sobie przypomnieć dzieciństwo, dzisiaj już takich kreskówek nie ma. Oczywiście podobają mi się wszystkie przemiany Usagi, jak i reszty wojowniczek, szkoda tylko, że w seriach S i Super S Moonlight Densetsu już nie jest od Dali, ale no cóż, szły coraz to dalej to i to się zmieniło. Na pewno najsilniejszymi wojowniczkami były obok Sailor Moon... Sailor Mars, Sailor Jupiter i Sailor Venus, i wszystkie z Zewnętrznego Układu, to moje ulubione to Neptune i Pluto, widowiskowe i silne ataki, a moje ulubione ogółem to Moon Tiara Action, Spiral Moon Heart Attack, Rainbow Moon Heartache, Starlight Honeymoon Therapy Kiss no i oczywiście Moon Healing Escalation, Shining Aqua Illusion, Fire Soul, Burning Mandala, Mars Flame Sniper, Crescent Beam, Venus Love Me Chain, Love And Beauty Shock, Supreme Thunder, Jupiter Oak Evolution, Deep Submerge no i Dead Scream. Szkoda, że w serii Super S więcej walczyła Chibiusa z Sailor Moon od pozostałych, ale tak widocznie być musiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosiki do dan
A ja mam pytanie jak zakończył się wątek z Taksido? Czy on jednak był po stronie zła? Jak to z nim było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był po stronie zła, ale tylko przez pewien czas no i to właśnie go przeciągnęło znów na dobrą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosiki do dan
I był z Bunny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, potem byli już cały czas razem, całe Królestwo Ciemności zostało pokonane, a Inner Senshi zostały uratowane dzięki temu, odżyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SzzuRuuBuuRuu
Mamoru/Taksido to książe Endymion z przyszłości, mąż Usagi i ojciec Chibiusy, był jak najbardziej po stronie Czarodziejek ;) oj chyba nie znasz fabuły co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo był po stronie czarodziejek, ale w serii Classic słuchał się rozkazów królowej Beryl (ale nie przez całą serię) jednakże właśnie nie chciał ich zabić, Księciem był w przeszłości, w przyszłości Królem w XXX w. i tak i jak piszesz mężem i ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssuy
Ja tam wolę Saiye :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssuy
A jeżeli chodzi o ataki ... to uwielbiam "Moon Gorgeous Meditation" z ChibiMoon i Pegazem :) rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×