Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajbajka1986

rocznik 86-pokazmy ze jestesmy

Polecane posty

widze ze dziewczyny od rana na nogach :) ja tez mam pełno spraw do załatwiania i wlasnie musze mykac . a taaaki upał . jade tez sie spotkac z kolezanka ktora mnie opuscila i mieszka w Londynie od 2och lat i tam studiuje i pracuje :( a w domu pelno robotki bo rodzice jak co roku musza cos remontowac hehe :) mala_mi86 : czesc :) a ja w lipcu mam imieninki hihi :) oczywiscie ze 86 to najlepszy rocznik ale nikt nie wierzy ;p a tam w ogole to ja studiuje w Czestochowie :D no nic . mykam bo mi bus ucieknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... czy mi się podoba... szczerze mówiąc trochę inaczej sobie ją wyobrażałam, bo na razie mam stricte inżynierskie przedmioty, a tych biotechnologicznych jest raczej mało.... ale też dopiero skończyłam drugi rok... podobno te bardziej zbliżone do zawodu zaczynają się w połowie trzeciego... na razie przebrnęłam przez jakieś elektroniki, pomiary, automatyki, fizyki i straaaaasznie dużo przenajróżniejszej chemii.... bardzo ciężko nie jest. trzeba przysiąść i popracować, bo nauki trochę jest, ale jest też czas na zabawę:) te studia nauczyły mnie systematyczności, bo jest na nich dużo laboratoriów, które niestety tego wymagają, ale potem daje to dobre efekty w sesji... pewnie się powtarzam z pytaniem, ale... analitykę studiujesz na uniwersytecie, czy politechnice? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼mala_mi witaj i zapraszamy:) ale z babcia tylko jakas kontrolna wizyta?mam nadzieje:)to pracowity ranek dzisiaj mialas:)oj biore sie do nauki,naprawde:)juz dzisiaj sie uczylam,ale ciezko to idzie:/ jutro jade nad jeziorki:)z dwoma chlopakami pod namiot!!!a trzeci ma dojechac w sobote....he he moze byc ciekawie:)wracam juz w niedziele,bo moj D do pracy na nocke:/ milego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_mi ----> U mnie też podobno bardziej specjalistycznie ma się na trzecim roku zrobić, zobaczymy. Na razie przez pierwsze dwa lata miałam chyba wszystkie rodzaje chemii jakie tylko zdołali wymyslić :) Studiuję na Akademii Medycznej, a właściwie od niedawna na Uniwersytecie Medycznym, bo zachciało im się nazwę zmienić. :) Bajbajka ----> nic poważnego się nie dzieje, ale badają babcię kardiologicznie na wszelkie sposoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim🌼 dzisiaj jade nad jeioro,a..dostalam okres k***a,taki mnie brzuch boli,ze masakra:(jeszcze pogoda sie sknocila 🌼onyks,to dobrze ze tylko kontolne badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) no pogoda troche sie juz zmienia :( w ogole w te wakacje to cieplo bylo bardzo rzadko . eh . milego dzionka gdziekolwiek go spedzacie a ja ciagle zestresowana bo moj kryzys trwa juz 3 tygodnie a mi zaczyna brakowac sil . ja jestem troszke nerwus i to dlatego. probuje dac na luz ale ciezko buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼anka.julia nie podawaj sie!!!badz cierpliwa,sprobuj z nim pogadac,ale tak szczerze,popros go o rozmowe,ale nie taka zwykla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sie ostatnio zamknął w sobie i koniec . .. :( zaczyna mi brakkowac juz sil ale sie staram . mam nadzieje ze to sie szybko skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka1986 - juz jest ok . :) mam nadzieje ze juz na dluzej :) a ciekawe jak tam sie bawisz nad zalewem . w ogole tak dzis tu cicho :( Ja jutro wybywam sobie do Krakowa na caly dzien. buzka i milego dnia wszytkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gdzie się wszyscy podziali? Miałam strasznie zabiegane ostatnie dni, ale już mogę trochę odetchnąć. W czwartek jadę do mojego M. na kilka dni i już się nie mogę doczekać... :) A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem . tez mam zakrecone te ostatnie dni . wczoraj latałam po całym Krakowie . dzisn oczywisciejak najbardziej pozytywny. dzis wrocilam do mojego remontu w domciu i jakos leci . eh choc balagan mam okropny :( poza tym chyba lepiej z moim R. coraz lepiej . ale nadal musimy sie starac oboje buzka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny👄juz jestem:) 🌼anka .julia bardzo sie ciesze ze jest juz dobrze:)a nie pisalam:p wiem,wiem........mialam byc w niedziele,ale....pobyt sie przedluzyl,hehe:)mielismy byc w slesinie,ale brak miejsc(na sponton pojechalismy),wiec zostalismy w Mikorzynie:)i nie zalujemy:)bylo poprostu..... zajebiscia:)az zal wracac:(a ile sie dzialo,hoho...:) bylam z moim menem i jego kumplem(a znam go od 15.08:p)pod jednym namiotem:)tak w skrocie Wam napisze co sie dzialo,oki?piatek wieczor-totalna popijawa,tyle %poszlo ze szok:p,pozniej kumpel nam udowadnial ze potrafi plywac,hehe po pijanemu(on jest nieobliczalny),pozniej spal na molo,znalazl sie na wieczorze paninskim(wziely go za striptizera,haha),sobota-tez mala dawka %:)wieczorem grill,chwile przyjemnosci z chlopakiem,hehe,a kolega znowu na molo,ale juz z laska swoja(!!!!).niedziela-tu byly dopiero chwile przyjemnosci....ach.....:)👄mielismy wracac,ale moje kochanie wzielo sobie wolne w pracy .......i zostalismy do dzisiajlezelismy w nocy na molo(koledze zostawilismy namiot),to tak wialo,ze maskra,a zimno...ale Mis mnie ogrzewal:)... no i jestem...🌼👄 przepraszam ze w takim skrocie ale spac mi sie chce strasznie buziaki dla Was!!!!👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
ja tez 86 hehe rocznik czarnobylu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelka_89
o kurcze! ale juz jest postów a ja dopiero teraz zauwazyłam. juz myslałam wczesniej zebysmy cos zrobiły. super ze jestescie! Witam Wszystkie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo..... pamiętacie mnie?:) Wróciłam!;) Oj poszlałam.... tydzień minął straaasznie szybko :) Wczorajsza impreza mnie dobiła wiec pewnie pójdę spac bo zasnęłam o .... 10:00 ;) Hyh...Ale spotkałam sie z wszystkimi znajomymi no i poprzeszkadzałam troche tym,którzy powinni się uczyć do poprawek ;) :P Oj niedobra ja;) Padam na twarz....jutro śpię aż wstanę;) Mam nadzieję,ze tęksniłyście;) Aha:P Nie widział ktoś mojego portfela,legitki i kluczy do domu:D ? ;) Jak zwykle gdzieś posiałam;) Buuuuźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowoprzybyłe :D milo Bajbajka 1986 : super ze udał sie wypad :) takie spontany sa najlepsze :) MadziaMadzik : ksiazke ta znajdziesz na stronie www.4shared.com pozdsrowionka i milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny:)nie moglam wczesniej wpasc na kafe bo cos robili z pradem:/ o tak wypad sie udal:)jestem bardzo zadowolana,za miesiac tez jedziemy,jesli pogoda pozwoli:) 🌼MadziaMadzik pewnie ze tesknilysmy:) zycze milego dzionka👄 ja mykam do ksiazek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.4shared.com/network/search.jsp?sortType=1&sortOrder=1&sortmode=3&searchDCId=22&searchName=dlaczego+m%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni+kochaj%C4%85+zo%C5%82zy&searchmode=3&searchName=dlaczego+m%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni+kochaj%C4%85+zo%C5%82zy&searchDescription=&searchExtention=category%3A5&start=0 wejdz na tego linka. tu powinna sie znalezc ta ksiazka od razu . otwieraj ja w adobe reader . powinno dzialac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) dziewczyny przeslijcie mi mailem ta ksiazke,prosze:) siedze sama bo moj M w pracy na nocce:(ale chociaz sie poucze troszke:) pozdrawiam buziolki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dzis Cie juz nie bedzie a ja wroce dopiero w czwartek wieczorem albo w piatek rano. Podaj maila a ja sprobuje Ci to wyslac choc nie wiem czy nawet uda mi sie zalaczyc to do maila ( bo moj komp jest prawie antyk ;p ) milego dnia dzisiejszego bo juz w sumie sroda mimo ze ja jeszcze nie poszlam spac :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj najlepsza perspetkywa🌼 🌼anka.julia nie ma problemu moge poczekac:)i tak teraz sie ucze,wiec niebardzo mam czas na ksiazki,dla przyjemnosci:/ zycze milego dnia wszystkim:)zajrze wieczorem🌼 buziaki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×