Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajbajka1986

rocznik 86-pokazmy ze jestesmy

Polecane posty

🖐️ kochane:) jestem,zyje,tylko.... ....we wtorek wylaczyli mi neta na caly dzionek,a wczoraj bylam w Kaliszu na poprawce,wrocilam dzisiaj:)aha jak mi poszlo?hmmm....mysle ze zdam,ale u pana \"ptaszysko\"(bo Sowa sie nazywa)wszystko jest mozliwe:/dowiem sie w pon.,juz sie boje:ospalam dzisiaj tylko dwie godzinki,wiec padam na twarz😴a to dlatego,ze moj men przyjechal do mnie do Kalisza(nocowalam z kumpela w mieszkanku moim tym co wynajmuje)z kumplem o godzinie......3.10w nocy!!!bo wzieli sobie w pracy przepustke o godz.2,a ze do mnie sie jedzie godzine,to byli po trzeciej:Dposiedzieli u nas do 5 i pojechali pod zaklad pracy po auto i wspolpracownikow:Dwiec polozylam sie byla 5.30 a wstalam okolo7.30!!!i do szpitala pobieglam do dziadka,pozniej pomagalam kumpeli w przygotowaniach do poprawki z rachunowosci,przyjechali chlopacy,znowu do szpitala i do domu....:)a tu tyle roboty,ze szok:otylko usiasc i plakac... a teraz marze o spaniu😴wiec spadam.... dobranoc wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem . Maila dostałam PRZEPRASZAM ze mnie nie bylo ale...w zeszłym tygodniu od poniedzialku do piatku nei mialam neta :( w sobote wyjechałam i wrociłam dopiero wczoraj. Eh.Ale jestem wszystko jest u mnie ok .n ie wiem gdzoe reszta dziewczyn :( w sobote ide na wesele wiec ciagle biegam i dokupuje jakies dodatki pierdoły . Krawcowa i takie tam . eh .juz nie mam sily :) buzola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka.julia 🌼milo ze wpadlas:Da juz myslalam ze wszystkie zapomnialy:(mi tez sie czasami zdarza ze nie mam neta:o mam nadzieje,ze jednak bedziesz od czasu do czasu zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×