Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rurkowa maniaczka

Mam fiola na punkcie spodni rurek

Polecane posty

oooochh! achh! łiiii! najchętniej to bym wykupiła wszystkie spodnie z pierwszego linku rewelacji! nawet te z panterką! achhh! ale mnie na nie wszystkie nie stać.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet777
Hej czy piszecie o tych strasznie obcislych jeansach co je noszą laski???? Jeśli tak to niech ich nie noszą te :1 ) laski o chudych nogach-wyglądają jak patyczaki ,wcale nie s ą sexy ,raczej są śmieszne. . 2 ) .laski o krzywych nogach-bezlitośnie to widać . Podsumowując biodrówki są fajniejsze ,i jak nie jesteście jakieś straszne pokraki to lepiej w nich wyglądacie !!! Te spodenki są niestety dlani elicznych dziewczyn ,bezlitośnie ukazują defekty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fACET..? kurna, my to wszystko wiemy, ja nie mam do konca prostych nog, ale za yo szczuple i nosze, mnie rurki-czy tam cygaretki wyszczuplają;) anie te choojowe dzwony! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babe27 -- rurki nie wszystkim pasują. i nie wiedzą tego wszyscy! wyjdź na ulicę i zobaczysz jakie pomyłki chodzą myśląc, że są modne. I mogę się założyc, że jak nie było mody na rurki to chodziłaś w dzwonach. Poza tym w rurkach bardzo widac szerokie biodra, a dzwony potrafią to ukryc. i co? Łyso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet777
,moja stale tu przesiaduje to i ja wyraże swoje zdanie ,laski zanim zachcecie być modne pomyślcie !!!! Bo i naczej zamienicie się karykatury samych siebie -moja kumpela ładna nawet ma jeden defekt ,za dużo sadełka w pasie .No ijak się kiedyś "modnie "ubrala -niskie biodrówki +ściśnięcie pasem na maxa +odkryty brzuch... masakra jak jej tłuszczyk się wylał ... ,a ma taką ładną buzkę i to powinna podkreslać a nie ,jedyny defekt .A propos rurek już dziewczyna z którą pracuje sobie kupiła- efekt straszliwy.. laski myślcie trochę ... .Moja ma jednak rozum pisała tu któraś żeby nie kupowały te z szeroką pupą ,moja tak ma i po ciężkich wachaniach rurki sobie odpuściła .. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×