Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

Właśnie przyjechałam do domy byłam na zakupach :) Powiem, że nawet udane kupiłam sobie bluzke w orsay-u za 9.90 zl :p nie cieszy mnie tak ta bluzka ale fakt z tego że zamiast L czy XL weszłam już do M huuurrraaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, musze się wyspowiadać:( zgrzeszyłam:(:(:( zjadłam garsć orzeszków, ale tylko garść a zostało jeszcze troche, chyba je wywale żeby mnie nie kusiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zgrzałam sobie kiełbaske drobiową i zjadła z grahamką pfff :p poszłam na wage i 65 :D ciekawe ile jutro będzie :p do 3 września chciałabym ważyć przynajmniej 63 :p moim jedynym grzeszkiem który popełniam to piwko hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..........skądjestem........wiek.......wzrost....... ...w aga.......cel Aniele............śląsk................22...........177..... .....64,5.........59 Taka jednakobitka.śląsk.......18.........164...........66... .........55 Novika_86.........śląsk.....21.........171............67 ,1 ............59-61 katinka.....Bochum.......34.........160..............82. ...............70 Emica.......Kraków........21..........170.............61 ................57 Monik63....WLKP..........22..........170.............66.................60 A teraz przede mną 2 tygodnie usilnej pracy nad moim ciałem... 1 września wraca moje kochanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) CGN tak solonych ale tylko garść więc się nie liczy:P Zrobiłam 6 weidera więc spaliłam. Teraz idę sprzątać ale jest tak duszno że jakoś mi się nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.pozno bo pozno ale dotarlam.jak ja mam dzisiaj dodny wiksyc.moja starsza ma za tydzien urodziny wiec trzeba poszukac cos dla 13 latki.a nie wiem czy pamietacie ze to trudny wiek.nie wiadomo samemu czego sie chce a jako mama to juz wogole nie mam pojecia.no coz jakos to bedzie.kiedys wyrosnie.dzisiej nie bylo zbyt dietetycznie8@) ale to nic.od jutra bedzie lepiej-mam nadzieje Crazy-moj basen ma 50 m dlugosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo kobietki! U mnie dziś było wszystko ok, ale przed 17 wpieprzyłam drożdżówke z makiem i powiem Wam, ze nie żałuje, bo nic juz później nie jadłam a pozatym od razu na kibelek poleciałam, więc czuję się troszkę rozgrzeszona;) W sb staje na wage hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aniele pytasz o olejki.ja mieszam pare kropligeraniowego i pare cynamonowego z obojetnie jakim kremem po kapieli.i masuje.potem troche sie owijam folia i albo ruch albo pod kolderke zeby sie wypocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie zalujesz to dobrze.zostaw te drozdzowke(tez bym zjadla musze przyznac)w spokoju i dalej dietka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze lubilam plywac.jako jedyna w rodzinie potrafie plywac .moj maz nie cierpi plywania ale zarazilam cory wiec plywaja ze mna.to znaczy ja mije rundy a one pare a potem zabawy i skoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio znalazłam info, że godzina pływania to tylko 300-400 kcal, zawsze byłam przekonana, że dużo więcej się spala :) ale za to mięśnie sobie powyrabiamy ;) i serducho wzmocnimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam ostatnio z moim lekarzem na temat plywania.doradzil mi zeby plywac wolniej to wtedy traci sie tluszczyk.szybkie plywanie jest dobre na kondycje.tak ze ja mieszam pare tak pare tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im wiecej sie wazy tym wiecej sie spala kalorii.moja kumpela zawsze protestuje bo ja w godzine plywania trace ok 500 a ona ze swoimi 53 kg nicecale 350.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pływamy tak samo, ja zawsze zaczynam powoli, potem w miarę jak się rozgrzewam to coraz szybciej, a z 15 ostatnich znowu powoli :) ale to dzięki, zawsze dobrze się czegoś nowego dowiedzieć ;) i ja pewnie też tracę tyle co Ty, bo chyba podobnie ważymy ;) jutro idę zobaczyć jakie są wagi i za ile i jak jakąś znajdę to może w końcu się dowiem ile ważę :D i może zaszaleję i jeszcze centymetr kupię? hmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×