Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

Ja byłam nad morzem na 10 dni(Władysławowo) w piatek na wycieczce w Wiśle no i chciałam jeszcze jechac na Słowacje na ciepłe źródła ale nie wiem czy wypali :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie urlop dopiero czeka:) i się z tego powodu cieszę:) Mam nadzieję, ze do tego czasu choc dwa kilo zrzucę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 sierpnia lecę na tydzień z miśkiem do Bułgarii:) a później mam jeszcze 6 dni zeby poleniuchowac w domku:) I własnie do tego czasu chciałabym zrzucic te 2 kg, więc mamy podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Tak sobie czytam i postanowiłam się do was przyłączyć. Chcę do grudnia zrzucić ok 6 kg, ale to nie jest najważniejsze. Chcę zdrowiej jeść i zdrowiej żyć, żeby w przyszłości nie martwić się o zbędne kilogramy. Dodam, że mam 66 kilogramów i mierzę 170 cm. Wcale nie uważam się za jakąś grubaskę, powiedzmy, że mam wszystko na swoim miuejscu :) Ale fajnie byłoby mieć smuklejszą figurkę. Startujemy dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam slub w rodzinie dopiero za rok wiec jeszcze sie na szczescie martwic nie musze.ale jak sobie wyobraze wybieranie ubran z 13 i 11 latkami to juz sie boje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam monik63 :) kurcze najgorsze jest to ze jak narazie nie moge sobie nic kupic bo ciagle chudne a do października daleko...tylko czy ja potem sukienke znajde to taka pora hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katinka--> No to słodkich snów;) Do jutra Ja też idę zaraz spać, więc dobrej nocki.. Jutro sie zamelduję co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam ze sklepu i widzę, że nam się klub powiększył :D Kupiłam zdrowe jedzonko na jutro i zamierzam zrobić spaghetti frutti di mare, kij tam, że pierwszy raz w życiu, kiedyś on być musi, prawda? ;) Zanim też zmyknę do wanny, naskrobię coś o sobie. Mam 21 lat, aktualnie nie studiuję i nie pracuję (pomijając nieopodatkowaną internetową działalność handlową :P ). Mieszkam z facetem, na razie u jego mamy, jesienią chcemy sobie coś wynająć. Facet jest starszy o trzy lata i bardzo kochany :* Większość dnia spędzam przed komputerem, załatwiając sprawy \"biznesowe\", oprócz tego piszę artykuły na jednym z portali, jestem też jego redaktorką. W wolnych chwilach staram się ćwiczyć (nieocenione hula-hop), czytać i nie jeść za dużo ;) :P Interesuję się właściwie wszystkim po trochu, lubię Bollywood i taniec brzucha, ale też gry komputerowe, którymi zaraził mnie mój facet ;) :P Mam więc dużo czasu na internetowe pogaduchy i, jakby ktoś był chętny, to ja też ;) Rozgadałam się. To tyle. Teraz Wy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja studiuje i pracuje w bankowośći i za dwa lata będę żoną policjanta. Powyższy fakt tłumaczy iż muszę być piękna, szczupła i wspaniała. I do tego brakuje mi jedynie tej nadprogramowej 5tki:):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam, to teraz coś o mnie, żebyście miały rano co czytać ;) mam te swoje 20 lat (fakt, który do mnie nie dociera, zatrzymałam się gdzieś na gimnazjum ;) ), teraz będę na drugim roku dziennych stosunków międzynarodowych, ostro się zastanawiam nad specjalizacją, ale do października daleko :D aktualnie się maksymalnie obijam (ale czasem trzeba) - nadrabiam braki w lekturach, filmach, spotkaniach ze znajomymi i jakoś się kręci ;) poza tym nie będę chyba zbyt oryginalna jeśli powiem, że uwielbiam podróżować - co roku staram się zobaczyć coś za granicą - w tym roku się chyba nie uda, ale może pojadę na Mazury, a tam (wstyd!) nigdy jeszcze nie byłam, więc zawsze coś! :D faceta chwilowo brak, jakoś po ostatnim odechciało mi się na jakiś czas ;) ale zbyt gwałtownie bronić się nie będę jak się pojawi jakiś fajny :D dobranoc wszystkim, które już poszły odpoczywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy, mam tak samo :) Dla mnie czas się zatrzymał gdzieś w okolicach szesnastego roku życia, jak ktoś mnie pyta o wiek, to muszę się dobrze zastanowić, zanim coś odpowiem :P Ale dobrze mi z tym. Na razie nie mam ochoty dorosnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..........skądjestem........wiek.......wzrost..........waga.......cel Aniele............śląsk................22...........177.........64,5.........59 Taka jednakobitka.śląsk.......18.........164...........66... .........55 Novika_86.........śląsk.....21.........171............67...... ....59-61 katinka.....Bochum.......34.........160....... ......82................70 DOpisywać się do listy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i się rozwiązał problem obiadu :D tata wrócił do domu z papryką, pomidorami, fasolką szparagową i innymi tego typu skarbami i robi jutro pyzy z sosem ;) ale wiecie, takie poznańskie pyzy, nie wiem jakie Wy znacie :D ale u nas to są kluchy drożdżowe, gotowane na parze :D w czasach swojej świetności ścigałam się z wujkiem kto zje więcej i zjadałam z 9 :D jutro będę bardzo dzielna i skończę na jednej, no max na dwóch :D oj uwielbiam pyzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! No to dzisiaj pierwszy dzionek:) Zjadłam dwie kromki wasy z połówką plasterka chudej szynki i plasterkiem pomidorka:) Zaraz wsiadam na rower i jadę do pracy, w pracy pewnie będę popijała wode z dystrybutora i nieomieszkam też wypić kubek kawki zbożowej (oczywiście bez cukru) A słyszałam na kaffe, ze dobra jest przy odchudzaniu:) Odezwę się później, mam nadzieje, ze szef dzis będzie spokojny i nie będzie mnie wkurzał:D Dobrze, ze jutro wolne:) Aaa ważyłam się dzisiaj i waga pokazała dokładnie 67,1 kg. Mam wagę elektroniczną, więc proszę zmieniam a w tabelce. (wkońcu musze patrzeć na rzeczywiste spadki wagi :D) nick..........skądjestem........wiek.......wzrost..........w aga.......cel Aniele............śląsk................22...........177..........64,5.........59 Taka jednakobitka.śląsk.......18.........164...........66... .........55 Novika_86.........śląsk.....21.........171............67,1 ............59-61 katinka.....Bochum.......34.........160..............82................70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA również witam, ja też po śniadaniu, może nie tak skromnym jak ty ale wiadomo śniadanie może być duże byle potem się nie najeść:) JA dziś też coś pokombinuje z ćwiczeniami, możę rowerek:) ALe napewno będę robić peeling i okłady z kawy przez następne 5 dni. Zobaczymy co z tego będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D ja właśnie w trakcie śniadania: kromka wasy z serkiem wiejskim i kubeczek malin ;) potem jeszcze standardowo zjem za jakieś 3 godzinki trochę maślanki z musli ;) przewiałam sobie ucho po basenie ;( więc nie wiem czy dzisiaj pójdę... albo zaopatrzę się w czapkę w środku sierpnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po śniadaniu - dziś płatki Fitness z jogurtem. Chyba mi się żołądek skurczył, bo jeden mały talerzyk okazał się za duży :P Czyli wszystko idzie w dobrym kierunku ;) Nie wiedzieć czemu, coś mnie wyrzuciło z tabelki :P Także wskakuję ponownie, mając nadzieję, że waga wkrótce będzie mniejsza ;) nick..........skądjestem........wiek.......wzrost....... ...w aga.......cel Aniele............śląsk................22...........177..... .....64,5.........59 Taka jednakobitka.śląsk.......18.........164...........66... .........55 Novika_86.........śląsk.....21.........171............67 ,1 ............59-61 katinka.....Bochum.......34.........160..............82. ...............70 Emica.......Kraków........21..........170.............62................57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×