Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

witaj monia:p taka Jedna, sluchaj nie zalamuj sie , wszedzie tak strasza:P naprawde:P Crazy, sprzatasz znoooowu?:P no, teraz to ja mam zalamanie nerwoe i stres przed jutrzesjszym examem jak cholera juz jest.;/ech. Zjadlam dzis 2 kanapki razowe, obiad i 2 kawy. Wiecej nie bedzie:P Musze sie troche przeczyscuic w koncu. A Monia wiesz co, ten topic to nie jest taki zwykly topic, on daje sile i prawdziwa mobilizacje:p Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu ja jak się kiedyś odchudzałam też byłam na topicu który był wyjątkowy, może dlatego, że dziewczyny które tam pisały były niezwykłe. Niestety blisko 200strony wygasł zapał i samozaparcie. Zaglą się tam coraz rzadziej i coraz rzadziej pisze dlatego dołączyłam też do Was. A odchudzanie zaczynam od jutra. Najbardziej obawiam się weekendów bo wtedy najtrudniej utrymać mi dietę. Przeważnie jest tak, że to co zgubię w tygodniu nadrabiam w weekendy i tak zamyka się to błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu jutro oczywiście będziemy trzymać kciuki :D na pewno Ci pójdzie bezproblemowo :D no i sprzątnęłam, jakoś tak mi pomaga sprzątanie w utrzymywaniu diety - porządek w domu i porządek w głowie, śmieci w domu i śmieciowe jedzenie ;) tak nawet mi to ciężko wytłumaczyć :D ale działa ;) kobitko trzymaj siędzielnie jutro w szkole ;) katinka, naprawdę super, że się mecz udał ;) ja jeszcze nigdy nie byłam na poważnym, prawdziwym meczu, chyba się jakoś umówię z dużymi napakowanymi kolegami i kiedyś pójdę :D z obstawą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zagladam se
i spytam jak udalo sie wam tyle zrzucic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy,tak patrze na Twoja stopke i mysle jak czlowiek moze schudnac tyle az? WOW, masz kobito silna wole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty :D moja silna wola jest silna jak nie przymierzając niemowlak :D pierwsze 7 kg mi zleciało sama nie wiem kiedy, nie miałam diety, tylko regularny basen na uczelni, a obok piekarnię ze świeżymi pączkami, rogalikami, drożdżówkami... wydaje mi się że to sama zmiana podejścia, że już nie jestem sama swoim wrogiem tylko przyjacielem dużo dała ;) a teraz jakoś tak powoli się turlam do przodu, zobaczymy jak długo pociągnę ;) i chyba wbrew pozorom łatwiej zlecieć z większej nadwagi, bo masz szybciej efekty i to motywuje, ja podziwiam Was wszystkie, które macie mniej niż 10 nadwagi i leci powoli, że wytrzymujecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tak, że im większa waga tym szybciej lecą kg :) ale ze swoją efektu możesz być naprawdę dumna. Tak czytam sobie te poprzednie strony i widzę, że wy wcale nie jesteście grube. Macie mniej wagi niż wzrostu. Chyba powinnam się tu czuć jak hipopotam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo za miłe słowa :D ale naprawdę dumna z siebie będę jak będę miała np. 65 :D bo to już jakaś w miarę \"ludzka\" waga w porównaniu do tego co mam teraz ;) no ale nie narzekam ;) dobra kochane, idę się powylegiwać przed telewizorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Ja niestety muszę zawiesić dietkę. Jestem chora. Najpierw pielęgnowałam mężusia, a teraz na mnie przeszło. Walczę dzielnie, ale siły na dietke i ćwiczenia nie mam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :D Haniu - powodzenia kobitko - Tobie również ;) minimka, zdrowiej ładnie, pewnie przez chorobę tak czy siak schudniesz, więc nic się nie przejmuj i skupiaj się na zdrowiu ;) miłego dnia kochane, idę na śniadanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, troszkę mnie nie było ale to przez to że moje Słonce wraca tylko na weekend i jak on już jest ze mną to zapominam o bożym świcie, ale myślęże wybaczycie:) Przez weekend troche poszalałam, nawet troche bardziej niż trochę... no ale cóż od dziś znowu się zawziełam i będę trzymać dietę bo powiem szczerze że te pare dni luzu odczułam po ciut bardziej opiętych spodniach tu i ówdzie... widzę że u Was całkiem fajnie to idzie, tylko ja dałam plamę... no ale będzie dobrze. Jeszcze mam dołka bo od jutra mam pracować w biurze z szefową a wiadomo że wtedy większy stres i wogóle jakoś tak dziwnie:( Mam nadzieje że będzie dobrze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele......................22....177......68/marzec....... 64,5..........59 Taka jedna kobitka.....18....164..........80/maj.........63........ ..55 Novika_86................21....171...................... .....65,9......59-61 katinka................... 34....160........86/1.07.........79.4..........70 Emica......................21....170........69/luty..... ....60............56 Monik63...................22....170..................... ......66............60 Hanna......................21....173........63/16.08.... ..59 55 crazy......................20....160........92,7/maj.... ...81,7..........70 anula89....................18....170.................... .......55........51-52 Killy.........................25....158........60/08.24. .....59............55 Sredniomineralizowana.20....173......................... ..69............60 rozza......................19....170.................... ........62............55 Czas na zmiany :) A tak w ogóle dzien dobry 🌼 Ja dopiero ze szkoły... Miałam 8 lekcji i padam z nóg...Aktualnie zabieram się do obiadku a później chyba się położę... Aniele nie przejmuj się od czasu do czasu można sobie pozwolić :) Najlepiej to nie brać diety tak na poważnie :)Crazy dzięki ale i tak się nie udało :o Haniu a Ty jak tam ?? Mam nadzieję że Tobie szczęście dopisało :) poprostumonia nie przesadzaj :) ja też jak ważyłam 80 źle się czułam :o Z nami na pewno schudniesz i poczujesz się lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też gratuluję :D jak tam Wam dzień mija? mnie się nic nie chce, cały dzień pada i pada i tak już jesiennie bardzo się zrobiło, chciałam iść na spacer, ale jedno spojrzenie za okno i podziękowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mija sennie... Nic nie kontaktuję... Taka pogoda :o ahh szkoda gadać... ciekawe jaka zima nas czeka?? zastanawiam się co na kolację... jak na razie najadłam się orzechów i wypiłam szklankę mleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jadłam orzechy... co z tego że kaloryczne 5 czy 6 orzechów nie zaszkodzi a na pewno są lepsze niż chipsy... ja jakoś nie biorę tej diety aż tak poważnie :o czasem sobie karmi wypiję a kg i tak spadają ...taka moja opinia na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechy sa zdrowe maja duzo magnzeu i zdrowe tluszcze, ja tez nie biore az tak na powaznie:P To taki maly zarcik byl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×