Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

no i na wzdze mam kg mniej, nie wiem sakd, moze przez to ze dzis wazylam sie rao a nie wieczorem:p Aniele......................22....177......68/marzec.... ... 64,5..........59 Taka jedna kobitka.....18....164..........80/maj.........61........ ....55 katinka................... 34....160........86/1.07.........79.4...........70 Emica......................21....170........69/luty..... .....60.............56 Hanna......................21....173........63/16.08.... ...59.............55 crazy......................20....160........92,7/maj.... ...71,6...........69 Elewina....................19.....171........78/kwiecień ...73.............67 Truskawa172.............17.....163........64/wrzesień... 61............55 milatakajedna21.........21.....173........61/04.11.07....61............55 pozwolilam sie dopisac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry piękne! widzisz kuleczko jakie tu mamy błyskawiczne zwroty akcji? długo długo cisza, a potem jak się rozpędziłyśmy to ciężko nadrobić z czytaniem :D no i gratuluję udanego dietetycznie dnia ;) ja też taki wczoraj miałam, a mimo to na wadze mi trochę podskoczyło, ale nic to ;) kobitko no mnie ten rozmiar też zaintrygował, to już na pewno jakiś przyzwoity ludzki rozmiar, dlatego go sobie zostawię, żeby sprawdzać czy już są dobre czy nie ;) i przyznaj się gdzie na piwie byłaś, co?:D milataka pij tę multiwitaminkę, nie ma co się dać chorobie :D trzymam kciuki, żeby Ci szybko internet podłączyli, żebyś mogła z nami często przebywać :D a ja właśnie skończyłam śniadanko - szklanka mleka i kawałek murzynka :D i zaraz wracam na łóżko z książeczką ;) a później chyba będę się musiała w końcu zmobilizować i się przygotować chociaż trochę na zajęcia... ech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Zaraz sprawdzę pocztę :) Waga znowu pokazała 61 ufff :) A wczorajsze piwko wypiłam sama w domu... nie miałam za bardzo humoru więc jakoś musiałam go sobie poprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sprawdziłam pocztę :) chudzina z Ciebie :D i stwierdzam że ja jako jedyna wyglądam jak dziecko:p a no i prosiłaś o moje zdj www.nana89.fotka.pl :) Jest ktoś chętny żeby się za mnie pouczyć z maty,historii i angielskiego ??:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja się mogę pouczyć za Ciebie angielskiego :D reszty stanowczo nie tknę nawet kijem :D w zamian dostajesz ode mnie prawo wspólnotowe do wkucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ćwiczeniowiec by się obraził, ale to takie bzdury na temat podstaw prawnych Unii Europejskiej, funkcjonowania wszystkich Parlamentów, Komisji, Rad itd. :) generalnie strasznie dużo nudnej teorii do obrycia ;) oj rozumiem Cię, matma to zawsze była dla mnie zmora, a historia mnie nudziła, bo miałam kiepsko prowadzoną, no i się na mnie zemściło - historię miałam w nadmiarze przez cały zeszły rok (+egzamin ustny, brrr), a teraz matma ;) ale bądź dzielna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze z tymi rozmiarami to jest różnie... Ale bym odbtawiała że i 31 i 32 wchodzi w rozmiarówke naszego 38, albo M. Tylko to po prostu małe M i duże M :-) Bo 36 to jest naprawde malutkie.... Wiecie jak to jest czasem S jest maciupeńka a czasem zupełnie normalna to chyba zależy od firmy. Ja np lubie spodnie firmy GAP bo mam w nich rozmiar 4, który jest taki nawet luźny, a w pozostałych ze Stanów mam albo 6 albo 8. Także to w sumie żaden punkt odniesienia, aczkolwiek to jest super uczucie wejść w mniejszy rozmiar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poza tym proponuje test Halle Berry. Ona ma podobno jakieś takie spodnie, jeszcze z dziecinstwa, ktore co roku mierzy i jak wchodzi to super a jak nie to idzie na diete!!!!!!!!!! Każda z nas ma napewno jakieś spodnie z dawnych lat ktore szkoda wyszucić i celem powinno być wciśnięcie sie w nie. Ja sobie je wlasnie powiesilam nad lustrem :-). Wiecie jak to motywuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Crazy, alez ja wiem co to jest prawo wspolnotowe nisetey:P na wtroek mam z tego wypasiony fragment podrecznika + 4 wypasione orzeczenia TSu:P I tez nie chce mi sie przygotywywac nawet na jutro a wiec odpuszczam sobie finansowke i ide dzis na impreze, niezly ze mnie leser:P ,,prawo instytucjonalne Unii europejskiej zajmie mnie natomiat jutro\'\'___ a przyznam ze jak dla mnie srednio porywajace:p taka jedna kobitka----wygladasz bardzo niewinnie, a nie jak dziecko:P patrz, wazymy tyle samo:P Nie jestem wcale chuda a na jesien wpuieprzam jak malo kto:P dzis np: 2 nalesniki z serem, 7 pierogow gotowanych i kawa z cukrem, ladny dzien diety nie ma co:P ale planuje jeszcze tylko jablo o 18, wode i zielona herbate>P no i alkohol, w koncu jak impreza to impreza:P apropos internetu, jest nas 3 na stancji a dla kazdej jest to czarna maga z tym podlaczeniem, no ale chyba musze sie wybrac do czego s takiego jak Lokalne Biuro jakiegos Nadawcy:P zaraz jade na stancje, a jedzenia mam naszykowane na caly tydz, taniej duzo mnie wyniesie, ale te wszystkie glabki, pierozki, fasolki...ech:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milatakajedna, no proszę, to cierpimy razem :D ja mam na jutro procedury decyzyjne WE/UE ;) będzie pasjonujący wieczór, nie ma co ;) to pewnie jeszcze masz/miałaś/będziesz miała prawo dyplomatyczne i konsularne, prawda? wszyscy których znam z naszej UAM-owej administracji też to mają ;) nie mówiąc o prawie mn publicznym :D też bym poszła na imprezę zamiast w tym siedzieć, ale muszę dzisiaj trochę zrobić, bo ten tydzień będę miała pracowity i chcę chociaż coś zrobić wcześniej ;) zaraz wysyłam dalej fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sympatycznie wygladacie!!!!!!!! Tez podeslalam moje ale mogą długo wchodzić bo nie sa zmniejszone :-( Wyglądam jak paszczur bo to zdjecia z wykopek archeo a tam sie nie maluje, a czasem to sie nawet domyć trudno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) crazy:)ja nabardziej nie lubie wykonywac ciwczen na brzuch:( ale robie tak co drugi dzien 100-2000 spiec brzucha, do tego kręce nie mniej niz 15 min na hulahopie, poza tym orbitrek i spacery...kiedys biegałam ale ostatnio mi sie nie chce:( staram sie tez chodzic z wciagnietym brzuchem, zeby wzmocnic miesnie:) skakanka tez jest dobra ale ja niestety nie moge skakac, nei wiem co mi jest ale jakos zle sie czuje jak skacze:( z rozmiarami spodni jest roznie, ja mam dwie pary spodni o rozmiarze 32 i jedne na mnie wisza, a drugie sa w sam raz:P ja sie moge pouczyc matematyki:D :D :D :D :D pozdrawiam...zmykam spalac kalorie z pieskiem do lasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh 100-200 :D :D :D a nie 2000:P chyba bym ducha wyzioneła jakbym tyle spięć zrobiła hehehehe :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniseed, to z tych wszystkich ćwiczeń zostają mi brzuszki i spacery (co właściwie robię, codziennie tak ok. 70 brzuszków i uwielbiam chodzić po mieście, więc w tygodniu wracam do domu okrężną, dłuższą trasą) chętnie bym pokręciła hula hop ale mam bardzo malutki pokój (właściwie całe mieszkanie) i bym wszystko dookoła pozwalała z półek :D bo słyszałam, że największym najlepiej się kręci ;) kiedyś myślałam o tym, żeby kupić piłkę do ćwiczeń, tylko ona też jest spora... no jeszcze pomyślę :) a co do skakanki, to ja mam niestety/na szczęście spore cycki, pewnie bym się musiała mocno bandażować, żeby mi się nie urwały ;) a i tak już sporo ucierpiały w czasie mojej diety, grawitacja + nadmiar skóry to nie jest fajna sprawa ;) i tu znowu spytam, może któraś z Was zna fajny ujędrniający, podnoszący krem do biustu?:) bo mam jeden nawilżający i właściwie nic nie robi ;) wczoraj użyłam kremu na rozstępy i zobaczymy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy ja na rozstępy mam z eveline serum bardzo fajny i widać efekty:) widziałam też z tej firmy krem na piersi chce go kupić ale jak na razie nie mam kasy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczko jakie Ty masz śliczne oczy! w ogóle jesteś śliczna :D kobitko, ja na rozstępy mam serum Perfecty ExtraSlim, i też jest super :) do tej pory smarowałam nim uda, brzuch i boczki, fajnie nawilża i faktycznie skóra się robi taka bardziej zwarta ;) rozstępów może nie zmniejsza jakoś drastycznie, ale ja chciałam głównie, żeby mi nie powstały nowe jak zrzucę wagę i to się udaje :) wczoraj nim machnęłam piersi no i zobaczymy ;) ale ten krem zaraz mi się skończy, a wtedy pewnie kupię Eveline, skoro tak chwalisz ;) na pewno nie zaszkodzi ;) właśnie zjadłam pyszny obiadek - grillowana pierś z kurczaka i surówka z marchewki :D kupiłam sobie w wakacje patelnię do grillowania i jestem z niej bardzo, bardzo zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, już koniec jedzonka na dzisiaj ;) na kolację sobie troszkę poluzowałam, bo zjadłam pomarańczę i kawałek ciasta ;) no i dwa kubeczki mleka ;) uwielbiam mleko, a teraz mam jeszcze takie świeżo od krowy :) ale potem sobie zrobiłam parę minut aerobiku ;) w ogóle teraz jak już jestem nieco lżejsza i mam trochę wzmocnione mięśnie o wiele bardziej chce mi się ruszać i nawet mi to frajdę sprawia, bo się już tak nie męczę ;) i np. nawet jak sprzątam to sobie tańczę :D pozytywna muzyka z głośników i nawet odkurzanie jest frajdą :D miłego wieczoru! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam problemu ze skorą na biuście i, jak dziś orzekła moja kumpela, nie mam duzych rozstepów chyba dlatego że często robie peeling. Najlepsze są takie domowe np. z soli gruboziarnistej z oliwką, z fusów z kawy, z miodu scukrzonego. Co drugi dzień i tak żeby skóra była lekko zaczerwieniona. No i dzieki temu rozstępy znikają , skóra się bardzo szybko \"zbiega\" i wygląda ladnie. No i stosuje te balsamy brazujace po których ogolnie ciało wygląda apetyczniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuu ale sie rozpisalyscie!!!!!!!! poczytam po szkole bo teraz nie mam czasu:P oczywiscie jak sie pewnie domyslacie czas kiedy mnie nie bylo na topiku to czas absolutnie nie dietetyczny (przytylam i waze 61 kg:P) musze sie znowu zabrac.... dodam zeby sie usprawiedliwic ze bylam chora i nic(poza slodyczami) nie przechodzilo mi przez gardlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czitaaa, no w końcu:D już chciałam ruszać w miasto Cię szukać :D dobrze, że znowu jesteś :) waga u mnie dzisiaj jakby wracała do normy, po bardzo dziwnym skoku do góry o 0,3 po dniu idealnej diety dzisiaj 0,2 w dół :) kuleczko, to może faktycznie spróbuję z jakimś pilingiem, zacznę od zwykłem szorstkiej gąbki ;) dzięki za pomysł ;) uciekam przejrzeć notatki przed zajęciami, miłego dnia kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy ja mam takie dziwne wachniecia wagi w zależności czy dużo pilam wody czy tam herbaty :-), czasem po prostu, w zależności od nia cyklu, woda sie odklada w tkankach i takie rożnice z tego wynikają. Zawsze sie waze czy mierze po wypyciu dwóch dużych kubkow płynu a nie tak zaraz po wstaniu z łóżka :-) bo po tym obwód uda mi wzrasta nawet o 1 cm, więc z dwojga zlego wole poznać swoje maximum :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja muszę się w końcu zabrać za siebie bo wczoraj miałam takiego doła że sobie ptasie mleczko zjadłam... ale powiem wam źle ze mną bo mi nie smakowało haha:p Może w końcu dobiję do tego 60 :) Jak narazie jest 61,5 Nie jest tak źle po 2 tyg nic nie robienia :p Chyba się położę bo się sie wyspałam :o A no i czitaa witam po tak długiej nieobecności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczko, pewnie masz rację z tym odkładaniem wody, tak mnie to zdziwiło, bo po prostu wcześniej niczego takiego nie zauważyłam ;) ja się ważę zawsze zaraz po obudzeniu, w samych majtkach :D tak jakoś bardziej mnie mobilizuje jak widzę mimo wszystko jak najmniej ;) a obwodów wcale nie mierzę ani nie mierzyłam, różnicę widzę tylko po ciuchach :) kobitko miłego spania :D idę jeść obiadek zaraz, dopiero wróciłam z zajęć i tak wszystko mi się kopsnęło z posiłkami, rano zjadłam kawałek murzynka (na szczęście już się skończył!) z mlekiem, w szkole miałam zjeść jabłko ale nie zjadłam, za to koleżanka przyniosła cukierki i jednego zjadłam, teraz obiad a jabłko pewnie będzie na kolację... :) a potem muszę się sporo pouczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×