Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

Witam! Mam 21 lat Waga jakieś 67 kg przy 1,71 cm Chce zgubic choć 3 kg choć marza mi się 6-7, no ale wszystko w czasie:) Nie potrzeba mi gubić ich juz i teraz!!! Chce zacząć teraz, mimo iż się nawpieprzałam dziś dość, ale na dzisiaj planuje juz nic nie jeść, jedynie pić wode mineralną. Tymbardziej iż za chwile wybije 18. Plan dla mnie: 1. MŻ- wiadomo mniej żreć 2. Rezygnacja ze słodyczy, fastfoodów i słodkich napojów 3. Dużo wody i conajmniej 20 min ćwiczeń dziennie 4. Zero jedzenia po 18 5. Wasa zamiast białego pieczywka 6. Ważenie raz w tygodniu- sb 7. Balsam ujedrniajacy:) Byłoby mi bardzo miło gdyby znalazł się ktoś kto chce mi potowarzyszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgłaszam :) Mam dokładnie tyle samo lat, 1,70 m wzrostu i ważę 62 kilo (a przynajmniej tyle było, zanim zaczęłam się odchudzać :P ). Też mi się marzy sześć kilo, ale na początek będę zadowolona, jeśli waga pokaże 59 :) Dajesz jakoś radę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
Taka jedna kobieta - jak dałaś rade schudnąć z 80 kg na 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie to jest 66 :o na poczatku dieta 1000kc a teraz Mż jem zdecydowanie mało ! zero słodyczy,fast foodow, slodkich napojow...czasem tylko jakies piwko :) no i ćwiczenia rowerek, skakanka, brzuszki, spacery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do takiej jednej
Masz jadłospis diety 1000 kcal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będe motylem
Hej kochane dziewczęta :) Chciałabym dołączyć do Was :) Mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, tak przeczytałam Twoje założenie i wygląda na to, że wszystkie realizuję, więc też bym się chętnie dołączyła :D mam 20 lat i sporo do zrzucenia, ale też mi się nie spieszy i nic na siłę generalnie ;) tylko nie bedę się ważyć co tydzień bo nie mam wagi :D więc nawet nie wiem z ilu startuje ;) to co, mogę z Wami?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm. Ja tez ograniczałam kalorie, najpierw do 1000, później do 800, ale to nie dało dobrych rezultatów - po prostu chodziłam głodna i wściekła :P Sekret tkwi w odpowiednich składnikach diety :) Warzywa, musli, owoce, jogurt, ciemne pieczywo... wszystko, co podpowiada nam dietetyczna intuicja ;) Generalnie zauważam, ze najlepiej chudnie się na tym, co powoduje oczyszczanie organizmu. Czyli, jeśli regularnie pojawiasz się w toalecie (oczywiście nie mam na myśli inwazji i podskakiwania na muszli :P ), to znaczy, że jesteś na dobrej drodze :) Jakie diety stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będe motylem
Ja od jutra przechodzę na 1000 kcal co Wy na to? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, no to ja też. 177 i jakieś 64-65. Robie co mogę ale nie umie dobić do tego wymarzonego 59. Może z Wami mi się uda. OD dziś zaczynam 6 weidera tylko musze gdzieś znaleźć instrukcję do ćwiczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze ja tu jestem jedyny klops:P Pocieszające jest tylko to, ze mam troche mięsni na nogach i one wiecej waża niż tłuszczyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię (staram się) tak: jem o wiele mniej, mniej więcej raz na dwa dni jestem na basenie i robię co najmniej 40 basenów, potem jem obiad (zawsze musi być jakaś sałatka, surówka albo generalnie warzywa, kiedyś tak nie jadłam :D ), no i nie jem od 18 ;) ale nie panikuję jak czasem zjem ciacho albo loda, albo najdzie mnie ochota na cokolwiek np. o 22 ;) i jeszcze działa :D wszyscy mi mówią, że chudnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jem słodyczy, od marca 2007, staram się jeść najpóźniej 18-19. Pozatym chodziłam na siłownie ale teraz jakoś brak chęci. W tym tygodniu jednak postanowiłam się za siebie wziąść także spadłyście mi jak z nieba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cgn---> Wiem, wiem i gratuluje, czytałam Twój topik i bardzo podoba mi się Twoje podejście do sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna kobitka---> Zrobił sie tu taki ruch, że przeoczyłam twoje pytanie. No więc jestem ze śląska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×