Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

ok nick.............skąd jestem........wiek.......wzrost..........waga..........cel Aniele............śląsk................22...........177..... ... ......64,5...........59 Taka jedna kobitka.śląsk...........18...........164...............66... .........55 Novika_86...śląsk.....21.........171............67...... ....59-61 katinka.....Bochum.........34.................160.............82................70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma że się niechce, mi jak się niechce to poprostu puszczam muzyke i tancze:) To sprawia mi przyjemność, sczzególnie gdy patrze na siebie przed lustrem. :) Ja mam tyle dobrze ze jeżdże do pracy na rowerku, zawsze to te 25 minut ruchu wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeździłam na rowerze całe zeszłe wakacje, Poznań ma ten plus, że w samym mieście są 4 jeziorka, czyli fantastyczne trasy rowerowe, z lasami dookoła ;) ale teraz mieszkam w kamienicy, na strychu, i wnoszenie roweru na górę mnie po prostu przerasta ;) cała frajda idzie... no daleko idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię tańczyc no i śpiewać haha :p kurcze juz 3 miesiac sie odchudzam i tak strasznie wypadają mi włosy nie wiem co robic :( czy wszystko musi miec minusy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezły pomysł ;) skoro nie udało nam się zmobilizować więcej pozytywnych to ich strata ;) ja jeszcze będę uderzać, może po wakacjach nadjedzie ich więcej :D zresztą tu też się zapowiada optymistycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze tylko 5 kg.tyle dam zawsze rade.a potem co ?mysle ze juz jest super i kilogramki powoli wracaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu musi trzymac wszystkich w ryzach :classic_cool: A tak poważnie to strasznie zalezy mi zeby kazda w miłym gronie mogła gubić kg, wiedząć ze ma sie oparcie, nawet w chwilach słabości czy zwatpienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×